Pardubice – Liberec 5:0 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
Havířov – Olomouc 0:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:0 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 2:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 22.11.2014, 12:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

To je ode mne pro tuto chvíli vše, v 16:00 bude program v malé hale pardubické ČEZ Areny pokračovat zápasem juniorů. (14:01:48)

Utkání je u konce, Pardubice ho jasně ovládly rozdílem pěti branek a dotáhly se tak na Liberec na rozdíl pouhého jednoho bodu.

60:00

59:45
    Kotouč je ve středním pásmu, v tomto utkání už se zřejmě nic nestane.

58:26
    Po Voženílkově přihrávce pálil Tomaník pouze do připraveného gólmana hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Pardubice se osvobodily pouze za cenu zakázaného uvolnění.

57:31
    Ani na dvakrát nedokázal nezbeda protlačit puk za záda Červeného.

56:28
    Bílí Tygři napadají soupeře až u jeho brány, ale nedokázali získat kotouč do své moci.

55:36
    Duškův pokus zlikvidoval s přehledem gólman Petruželka.

54:36
    Východočechům se nepodařilo dostat ke střele, ale ani na druhé straně nemířil Kačírek přesně.

53:31
    Rohlík dokázal vybojovat kotouč, poté nahrál Kusému, ten o něj však přišel.

52:52
    Hosté hrají v plném počtu.

52:44
    Rohlíkovi se nepovedlo obejít hostujícího obránce, který mu sebral kotoč a založil rychlou protiakci.

51:51
    Horynův pokus od modré čáry skončil pouze na zadním mantinelu.

51:18
    Odpískaný ofsajd zastavil útočnou akci Pardubic.

50:52
    Tomáš Nezbeda (LIB) si odpyká dvě minuty na trestné lavici za podražení.

50:34
    Nezbeda zahrozil v oslabení, ale Červený jeho pokus vyrazil.

50:01
    Petruželka musel zasahovat proti střeleckému pokusu Roubala.

49:13
    Bočkův sražený pokus skončil jen v rohu kluziště.

48:40
    Radek Šír (LIB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

47:19
    Hraje se ve středním pásmu, kde se oba celky přetahují o kotouč.

46:14
    Perníkářům se povedlo osvobodit výhozem přes všechny čáry.

45:46
    Velechovského pokus skončil pouze na betonech Červeného.

45:05
    Miroslav Rohlík (PCE) si odsedí dvě minuty za sekání.

44:48
    Východočechům se nedaří vyhodit kotouč z obranného pásma.

44:01
    Po dalším zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat po levici Červeného.

43:50
    Zakázané uvolnění Pardubic.

43:24
    Vyhození Bočka odvrátili útočníci Liberce, po druhé se mu to už podařilo.

42:17
    Kusý střelou tahem z mezikruří trefil pouze horní tyčku!

41:37
    Ve třetí třetině se hra vyrovnala, hraje se nahoru dolů.

40:29
    Po zakázaném uvolnění Pardubic se bude vhazovat po levici Červeného.

40:01
    Ve třetí třetině nastoupil do branky Liberce místo Zajdlíka Luděk Petruželka.

40:01

Hráči obou celků jsou již na ledové ploše, třetí třetina může začít.

Ve druhé periodě dokázaly Pardubice čtyřmi góly navýšit svůj náskok, čímž se přiblížily k výhře tohoto zápasu. Třetí třetina začne zhruba za patnáct minut.

40:00

39:33
    Voženílek přihrál pouze na hostujícího obránce, který zakládá protiútok.

38:34
    Ani přesilová hra nepomohla Liberci ke vstřelení branky.

38:29
    Domácí hrají v plném počtu.

38:07
    Kunstův pokus vyrazil Červený pouze před sebe.

37:07
    Liberci se zatím nedaří využít přesilovou hru 5 na 3.

36:29
    Matouš Boček (PCE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

36:24
    Denis Kusý (PCE) si odsedí dvě minuty za hákování.

35:29
    Další zákrok musel předvést proti Roubalově pokusu Zajdlík.

34:56
    Pardubice právě vstřelily branku!
    JAKUB MARTINEC dostal přihrávku od Rohlíka a poté si najel k levé tyčce Liberce a poslal kotouč přímo pod horní tyč brány! Asistence: Miroslav Rohlík a Vojtěch Budík.

34:33
    Filip Chlum (LIB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

34:18
    Oddechový čas pro domácí.

33:40
    Východočechům se nedaří vyhodit kotouč z obranného pásma, Libereci se ho daří udržet.

32:59
    Ani aktivním napadáním se tentokrát nepodařilo Liberci sebrat domácím kotouč.

32:39

31:57
    Šírova dělovka od modré čáry skočnila pouze ve výstroji Červeného.

31:25
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

31:11
    Kačírkův pokus vyrazil domácí gólman betonem pryč od brány.

30:54
    Červený si po dlouhé době připisuje další úspěšný zákrok.

30:39
    David Voženílek (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:29
    Perníkaři jsou čím dál tím více aktivnější, z čehož plynou i jejich vstřelené branky.

28:29
    DOMINIK DUŠEK dokázal střelu od pravého mantinelu usměrnit až za brankovou čáru. Asistence: Pavel Tomaník a David Voženílek.

27:45
    Východočeši získali kotouč ve vlastním pásmu, odkud založili rychlý protiútok, který přesně zakončil PAVEL TOMANÍK. Asistence: David Voženílek a Samuel Rudy.

27:24
    Filip Rubeš byl včas odstaven od kotouče.

26:43
    Martinec přišel o kotouč na útočné modré čáře a hosté ihned zakládají protiútok.

25:07
    Po Martincovi se kotouče ujal Vojtěch Budík, který dostal kotouč až za záda Žajdlíka a využil tak přesilovou hru svého celku. Asistence: Jakub Martinec.

24:35
    Po vyhození Liberce musí domácí začít svou akci odznovu a až od vlastní svatyně.

23:57
    Vojtěch Budík pouze nahodil kotouč na Zajdlíka, který ho vyrazil před sebe a ujali se ho jeho spoluhráči.

23:32
    Jakub Mečír (LIB) si odpyká dvě minuty na trestné lavici za krosček.

23:15
    Východočeši jsou aktivnější než v první třetině, ale druhou branku zatím nepřidali.

22:06
    Červený raději přikryl kotouč před dotírajícími protihráči.

21:25
    Východočeši se osvobodili vyhozením, ale hosté jsou ihned zpět v útočném pásmu.

20:26
    Liberečtí aktivním napadáním dokázali získat kotouč ve svůj prospěch.

20:01

První třetina je u konce, hned v jejím úvodu se po dvaceti sedmi vteřinách prosadil Denis Kusý, který vstřelil zatím jedinou branku utkání. Liberec se poté až do konce periody snažil vyrovnat, nedařilo se mu však překonat gólmana Červeného.

20:00

19:46
    Libereckému obránci přeskočil kotouč přes čepel až do středního pásma, odkud ihned poslal puk zpět do útočného pásma, rozhodčí pískají ofsajd.

18:27
    Bílí Tygři se zatím nedaří v přesilové hře dostat ke střele.

17:51
    Hosté se usadili v útočném pásmu, kde zatím pouze jen kombinují.

17:31
    Vojtěch Faltys (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

16:18
    Domácí gólman musel opět zasahovat proti střele Liberce.

15:32
    Mrozovo nahození od modré čáry schoval do výstroje gólman Červený.

14:06
    Východočechům se příliš nedaří, ale zatím hají jednobrankový náskok.

13:10
    Marek Zachar ukořistil puk na obranné modré, odkud se vydal po levé straně k bráně Červeného, který jeho ránu zlikvidoval.

12:23
    Voženílkovi se nepodařilo ideálně zakončit a Liberec zakládá rychlou protiakci.

11:35
    Adam Velechovský (LIB) si odsedí dvě minuty za hákování.

10:14
    Liberečtí kombinují v útočné třetině, ale nedaří se jim překonat domácího brankáře.

09:32
    Kusého zakončení skončilo pouze v rohu kluziště, kde ho ale jeho spoluhráč dokázal vybojovat ve prospěch domácích.

09:24
    Odpískaný ofsajd Pardubic.

08:38
    Krejčík pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho zmocnil soupeř.

07:42
    Červený má více práce než gólman na druhé straně, tentokrát musel likvidovat pokus Šíra.

06:59
    Tentokrát je hra přerušena kvůli zakázenému uvolnění Liberce.

06:15
    Odpískaný ofsajd zastavil útočnou akci Východočechů.

05:23
    Bílí Tygři jsou sice po většinu času u kotouče, ale Pardubice hrozí z rychlých protiútoků.

04:31
    Kusý nasměroval svou střelu pouze do výstroje gólmana Žajdlíka.

03:51
    Červený si připsal svůj první zákrok proti střele Wiencekovi.

03:15

01:56
    Pardubicím se povedlo vyhodit kotouč přes všechny čáry, Liberec musí svou akci začít od vlastní brány.

01:15
    Martin Petrus (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:27
    Východočeši jdou rychle do vedení! Martinec zavezl kotouč do útočního pásma, kde poslal kotouč před bránu na DENISE KUSÉHO, který si položil brankáře a poslal kotouč za jeho záda. Asistence: Jakub Martinec a Miroslav Rohlík.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Červený (Klouček) – Rudy, Boček, Šklíba, Budík, Faltys, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Petrus, Jajcay, Dušek, Martinec, Cach, Roubal, Kusý, Krejčík, Voženílek, Rohlík.

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Mroz, Turský, Husa, Kunst, Mečíř, Velechovský – Šír, Sviták, Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Zachar, Kačírek, Chlum, Hylena, Bělohorský.

Rozhodčí: Veinfurter – Blümel, Barvíř.

Zdravím všechny hokejové příznivce, dnes je na programu čtyřiadvacáté kolo RAKO extraligy staršího dorostu, ve kterém se střetnou domácí svěřenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s hostujícím celkem Bílí Tygři Liberec. Úvodní buly bude vhozeno ve 12:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 1. Kusý (Martinec, Rohlík), 26. Budík (Martinec), 28. Tomaník (Voženílek, Rudy), 29. Dušek (Tomaník, Voženílek), 35. Martinec (Rohlík, Budík)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Klouček) – Rudy, Boček, Šklíba, Budík, Faltys, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Petrus, Jajcay, Dušek, Martinec, Cach, Roubal, Kusý, Krejčík, Voženílek, Rohlík.

Rozhodčí: Veinfurter – Blümel, Barvíř