Pardubice – Liberec 5:0 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
Havířov – Olomouc 0:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:0 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 2:6 (kon.)
Piráti Chomutov
5:4 (1:2, 2:2, 1:0 - 1:0)
HC Plzeň 1929
Sobota 22.11.2014, 13:00 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu

61:03
    Piráti právě vstřelili branku!
    Druhý bod si připisují domácí, kterým ho vystřelil ALAN LYSZCZARCZYK. Polský útočník v chomutovských službách postupoval z levé strany na Zemana, bekhendem neuspěl, ale vlastní pokus dorazil do sítě. Bez asistence.

58:50
    Piráti po buly zaútočili, Dejmek se na pravé straně prokličkoval do zakončení, ale Zeman mezeru mezi rukou a tělem utěsnil. Buly v obranném pásmu Plzně.

52:58
    Plzeň obléhala chomutovskou branku, ale ke střele se nedostala. Její akci přerušil až faul Kodýtka (PLZ), který dostává dvě minuty za napadení.

47:14
    Na vrcholu brankoviště Pirátů se zjevil osamocený Vracovský, ale trefil jen Strejce.

46:20
    Dejmek ve středním pásmu hledal, komu by přihrál, ale nakonec vyrazil do útoku sám. Přejel modrou, na vrcholu kruhů vystřelil a puk se od břevna odrazil do ochranné sítě.

42:14
    Hřebíček (CHM) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl, Plzeň hraje přesilovku.

41:42
    A máme vyrovnáno. Hajič vyslal na zteč Rohlu, který v situaci dva na jednoho přihrál TOMÁŠI ADÁMKOVI, jenž si ukopl puk směrem na branku. Zeman jej však neudržel a domácí útočník se prosadil z dorážky. Asistence: Roman Rohla, Tomáš Hajič.

39:13
    Lyszczarczyk (CHM) to nyní přehnal s důrazem ve vlastním obranném pásmu a dostává dvě minuty za hrubost.

38:42
    Povedenou individuální akcí se prezentoval Kulich. Obešel mezi kruhy obránce, který jej v poslední chvíli ještě stihl čistě vyrušit při zakončení. Následná rána stejného hráče z levé strany z ostrého úhlu končí v rohu.

35:04
    Domácí přesilovku rychle využívají, přestože se to hostům nelíbí, neboť se domnívají, že gól padl po písknutí. Rozhodčí nicméně dorážku TOMA POLÁKA po střele Hlaváčka od modré uznává. Asistence: Alan Lyszczarczyk, Marcel Hlaváček.

34:56
    Sedláček (PLZ) dostává dvě minuty za držení protihráče.

32:52
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A domácí prohrávají o dva góly. Kodýtek nejprve bekhendem sám před Strejcem minul. Puku se však zmocnil MATYÁŠ KANTNER a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Petr Kodýtek, Jakub Pokorný.

31:55
    Tak hosté nakonec početní výhodu využívají a povedlo se jim to stejným způsobem jako v první třetině. LUKÁŠ KAŇÁK švihl na modré zápěstím, Strejc nic neviděl a puk skončil v síti. Asistence: Jiří Stráský.

30:57
    Kulich je vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:23
    Hosté už byli v plném počtu, ale do rozhozené obrany vlétl Lyszczarczyk, který z pravé strany přihrál podél brankové čáry do ohně DANIUELU NOVÁKOVI, který pohotovou tečí vyrovnal. Asistence: Alan Lyszczarczyk.

28:59
    Na druhé straně to také z levého křídla zkusil Lyszczarczyk, ale jeho ránu efektním zákrokem lapačkou chytil Zeman.

28:47
    Protiútok vedl po levém křídle Vracovský, ale nadvakrát Strejce nepřekonal.

28:16
    Mírný tlak Pirátů končí faulem Hanzlíka (PLZ), který dstává dvě minuty za hákování a domácí mají přesilovku.

19:10
    Na druhé straně otálela domácí obrana s vyhozením kotouče, Plzeň dobře forčekovala a od pravého mantinelu se puk dostal mezi kruhy k Vracovskému, který zblízka nepřekonal Strejce.

18:45
    Velký závar před Zemanem. Domácí se opakovanými dorážkami snažili o vyrovnání, ale hostující gólman udržel puk před brankovou čárou.

15:23
    Kantner ve vlastním oslabení přetlačil ve středním pásmu obránce, uháněl na branku, jenže ostrou ranou minul levou tyč Strejcovy branky.

15:09
    S vyloučeními se nám roztrhl pytel. Hostující Rubner (PLZ) bude pykat za hákování.

14:45
    Hosté otáčí skóre v přesilové hře. LUKÁŠ KAŇÁK dostal puk na modrou, nerozpakoval se, poslal jej na branku a jeho pokus skončil v síti. Asistence: Jiří Stráský, Jakub Vavřička.

14:32
    Piráti si hru v pěti dlouho neužili. Adam Novík (CHM) jde na dvě minuty za katr za hákování.

11:37
    Po souboji před brankou si Plzeň zahraje přesilovku. Kučera (PLZ) a Daniel Novák (CHM) dostávají dvě minuty za hrubost. Domácí obránce navíc vyfasoval ještě dvě minuty za sekání. Hraje se 5/4.

11:00
    A tlak hostů vrcholí vyrovnání. Kantner našel před brankou MARKA RUBNERA, který se nemýlil. Asistence: Matyáš Kantner.

08:56
    Vyrovnaz mohl Hajšman, který po levém křídle postupoval sám na branku, ale Strejcova lapačka byla na správném místě.

08:36
    Puk odražený po předchozí šanci si na vrcholu kruhů našel MARTIN HŘEBÍČEKA a jeho švoh zastavila až síť plzeňské branky. Asistence: Tomáš Adámek.

08:30
    Adámek našel z levého rohu před brankou Kulicha, který z první zakončil jen do betonů Zemana.

07:23
    Po střele od modré a skrumáži před Strejcem skončil puk v brance. Hosté se však radovali jen chvíli, rozhodčí gól neuznává pro přihrávku rukou.

06:06
    Máme tu první vyloučení duelu. Přesilovku si zahraje Plzeň, jejíž hráč se snažil projít mezi dvěma obránci a Hlaváček (CHM) ho fauloval a dostává dvě minuty za podražení.

Libor Kult

Branky a nahrávky: 9. Hřebíček (Adámek), 31. D. Novák (Lyszczarczyk), 36. Polák (Lyszczarczyk, Hlaváček), 42. Adámek (Rohla, Hajič), 62. Lyszczarczyk – 11. Rubner (Kantner), 15. Kaňák (Stráský, Vavřička), 32. Kaňák (Stráský), 33. Kantner (Kodýtek, Pokorný)

Piráti Chomutov: Alex Strejc – Hlaváček, O. Dvořák, T. Běhula, D, Novák, Bukač, A. Novák, Hajič – Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla (A), D. Šilar, Adámek (C).
    HC Plzeň 1929: Zeman – Kačena, Kvasnička, Váchal, Kaňák (C), Čechura, Sedláček, Ivanič – Pokorný, Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantner, Kodýtek (A), Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský (A)

Rozhodčí: Luczków – Mareš, Sládek