Jekatěrinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – Atlant 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Toljatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 1:3 (kon.)

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Jekatěrimburg vítězí! K odraženému puku se dostal TOBIAS VIKLUND, který prostřeluje ranou mezi nohy Laca! Bez asistence.

59:40
    Na trestné lavici už sedí hostující Upper a za domácí si půjde odsedět dvou minutový trest Brule.

59:29
    Trjamkin se snažil dorážet na brankovišti, ale Laco se roztáhl a puk za sebe nepustil!

54:08
    Žajlauov byl podržen Aaronem Palushajem, který si půjde sednout na dvě minuty.

48:53
    Za sekání odchází na trestnou lavici Nigel Dawis. Zároveň vyloučen i domácí Golyšev.
    SIMAKOV - 1:1

43:14
    Jekatěrimburg vyrovnává! Střelu Metljuka tečoval ALEXEJ SIMAKOV a stav je 1:1! Asistence: Filipp Metljuk, Anatolij Golyšev.

33:15
    Vyloučen je hráč domácích Solomonov na dvě minuty.

26:35
    Na dvě minuty je vyloučen hráč Astany Bartulis na dvě minuty za držení.

20:35
    Před brankou střílel hostující Dawes, ale Kovář výborný zákrokem vyráží.
    SAVČENKO - 0:1

19:15
    Astana právě vstřelila branku!
    Využitá přesilovka pro Astanu! Od modré čáry se po přihrávce Blochina do střely opřel ROMAN SAVČENKO a propálil vše, co mu stálo cestě! Asistence: Jevgenij Blochin.

16:04
    Další vyloučení. Za sekání odchází na trestnou lavici hráč Golyšev.

14:39
    Osamocen před Lacem se objevil Brule, ale Laco výborně zasáhl.

11:01
    Hráč hostí Popovič je vyloučen na dvě minuty za krosček.

08:48
    Komarov dostal dobrou přihrávku v útočném pásmu, ale nevystřelil pouze přihrával na Popova, který ale puk nedokázal zpracovat, velká škoda pro domácí!

05:57
    Popovič rozdal tvrdý hit u mantinelu a potése dostal ke střele z mezikruží, ale střela neměla razanci a trefila pouze Laca!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 44. Simakov (Metljuk, Golyšev), 65. Viklund – 20. Savčenko (Blochin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Metljuk, Antonov, Gusev (C), Trjamkin, Žuravljov, Jegin – Lazarev (A), Brule, Simakov – Golyšev, Rybakov, Palushaj – Garejev, Lewandowski (A), Michnov – Solomonov, Popov, Komarov.
    Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman (A), Lundin, Blochin, Bartulis, Cerenok, Savčenko, Ryspajev, Grebeščikov – Bochenski (C), Boyd, Dawes – Puškarjov, Gavrilin, Ruděnko – Romanov, Upper (A), Žajlauov – Poliščuk, Lichotnikov, Popovič.

Rozhodčí: Buturlin, Kadyrov – Gorděnko, Lazarev