SK Karviná – Břeclav 2:3 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:6 (po pr.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Kobra 2:7 (kon.) | Technika Brno – Opava 6:4 (kon.)
Kolín – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Sokolov – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 4:2 (kon.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Bobří hráz se rozpadá! Povedenou kombinaci zelenožlutých barev zakončil FRANTIŠEK ZÚBEK, ten se octl již v ostrém úhlu, ale našel skulinku a zajišťuje Vsetínu pětibrankový náskok. Asistence: Michal Hryciow, Michal Nedbálek.

55:25
    Jan Fišera fasuje trest ve hře za hrubost. David Vítek dostal za stejný prohřešek dvě minuty.

55:25
    Na straně Bobrů už jsou známky frustrace, Fišera nyní zaútočil na Davida Vítka, rozhodčí vyloučí oba dva hráče.

51:39
    Ani Bobři svou početní výhodu nedohrají, Matějek dvě minuty sekání.

49:58
    A Vsetín se bude po deseti vteřinách bránit, dvě minuty fasuje Kývala za hákování.

48:19
    Vsetín souseda z Valašského Meziříčí nešetří! Ve dvojnásobné početní výhodě se opět prosazuje dynamit z hokejky ALEXANDRA GREBENYUKA. Asistence: Marek Haloda, Jan Podešva.

47:14
    Znovu se vylučuje, pohlednou kombinaci Štrbíka a Daňka zastavil nedovoleně David Varga. Hraje se čtyři na tři.

46:47
    Dnešní utkání sleduje 1887 diváků.

46:03
    Tak tohle byla oku lahodící branková situace! Podešva vyvezl kotouč do útočného pásma, mohl pokračovat sám na Svobodu, ale neunáhlil se a počkal si na přijíždějícího ALEXANDRA GREBENYUKA, jenž dělovkou z první prostřelil Svobodu. Asistence: Jan Podešva.

45:50
    Bude se znovu vylučovat, Kývala dvě minuty za podražení.

45:33
    Hurtíkovu pumelici Svoboda vyrazil, nadvakrát ještě dorážel Daněk, ale puk nad beton hostujícího brankáře nezvedl!

45:08
    Slováček ve výhodě upaloval na Svobodu a trefil břevno! Ovšem rozhodčí nyní budou vylučovat za faul na Davida Vítka. Marek Kaluža fasuje pět minut + do konce zápasu.

43:44
    Na druhé straně byl velmi blízko zásahu František Zúbek, Svoboda však prostor mezi nohama pohlídal!

42:22
    Nyní se Bobrům povedlo skvěle rozhodit bránící Vsacany, Sprušil křižně přihrával Martiníkovy, ten předložil do vyložené šance Markovi Kalužovi, prostějovský hráč ve službách Valašského Meziříčí si nyní může sypat popel na hlavu, neboť na něj zívala zcela odkrytá branka!!

40:49
    Tak teď dostane Valašské Meziříčí skvělou příležitost, Podešva jde totiž na dvě minuty za sevření kotouče rukou. Vsetín se bude bránit celkem šestaosmdesát vteřin ve třech.

40:15
    Dvě minuty pro Davida Vítka, svůj tým oslabí kvůli napadení. Možnost pro Bobry dostat se do kontaktu.

37:32
    Vyloučenými jsou, na straně Vsetína Michal Nedbálek společně s Martinem Kývalou. Za Bobry Fišera, Matějek, oba hrubost. Pokračuje přesilovka Vsetína.

37:13
    A znovu se vylučuje, tentokrát na straně Bobrů, svůj tým oslabil útočným faulem Martin Varga, dvě minuty hákování.

35:04
    S vyloučeními se nyní roztrhl pytel, dvě minuty pro vsetínského Hrušku za hákování. Bobři budou mít výhodu čtyř hráčů proti třem.

34:20
    Přesilová hra Bobrů končí, Kundrátek totiž podrazil Tichého a budeme svědky hry čtyři na čtyři.

33:51
    Valmez bude mít možnost dostat se do kontaktu, dvě minuty obdržel Grebenyuk za nedovolené bránění.

33:08
    Zúbek nyní naservíroval do tutové šance Podešvovi, jenže tomu se nepodařilo kotouč nadzvednout a Svoboda si připisuje důležitý zákrok!

32:00
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Jenže domácí se dopustili chyby v defenzívě a opomněli ANTONÍNA SPRUŠILA, jenž upaloval zcela osamocen a střelou pod břevno vstřeluje branku naděje pro Bobry. Asistence: Ondřej Martiník, Daniel Matušenko.

30:42
    V témže čase navíc vyloučen Petr Gulda starší, dvě minuty sekání. Vsetín tak bude pokračovat v početní výhodě.

30:42
    Domácí využívají přesilovou hru, do samostatného úniku se dostal MARTIN ŠTRBÍK, zdálo se, že ani nezakončí, protože kotouč mu sjel z hole, jenže černý kus placaté gumy pod Svobodou projel a vsetínský štírek mohl slavit. Asistence: Michal Nedbálek.

28:57
    Valentík nyní nechal loket v obličeji Davida Vítka, otřesený útočník Vsetína se zvedá a po vlastních míří na střídačku. Rozhodčí po poradě s čarovým vylučuje, dvě minuty pro Valentíka za hrubost.

26:37
    Poměr sil na ledě se srovná, David Vítek fasuje dvě minuty za sekání.

25:36
    Vsetín si zahraje v přesilové hře, dvě minuty za hákování obdržel Finkes.

24:19
    Kolařík nyní zamotal hlavu Finkesovy a dostal se před Svobodu, jeho koncovka opět končí na tyčce!

19:44
    Druhá lajna Vsetína opět zatlačila Bobry, Kolařík mířil do prázdné branky, ale jeho další radost z branky překazila tyč!

15:29
    Herní převaha domácích se začíná projevovat i ve skóre! Znovu jsme byli svědky skvěle sehrané akce druhé útočné formace domácích. Kolařík na modré čáře přihrál rozjetému DAVIDU HRAZDIROVY, vsetínský štírek propálil Svobodu. Asistence: Jan Kolařík.

14:04
    Vsetín se ve vlastním oslabení ujímá vedení. JAN KOLAŘÍK ujel obráncům hostů a i s brankářem Svobodou dostal puk do sítě. Báchor.

12:57
    Vsetín si přesilovou hru nezahraje, Petr Hruška fauloval a bude se hrát jednačtyřicet vteřin čtyři na čtyři. Poté započne přesilová hra Bobrů.

11:38
    Valmez nejenže v přesilové hře nic nevytvořil, ale také o svou výhodu přichází, za podražení putuje na trestnou lavici Matušenko.

10:57
    Valašské Meziříčí si poprvé zahraje v početní výhodě. Zúbek fasuje dvě minuty za hákování.

10:40
    Podešva nyní tečoval kotouč, Svobodovi puk propadl mezi nohama, ale bruslí jej ještě stihl vyrazit.

08:47
    Hosté z minima těží maximum. Nahozený kotouč Hromada vyrazil pouze na DAVIDA VARGU a ten neměl problém jej uklidit do branky. Asistence: Petr Gulda st.

07:14
    Nyní už se Vsetínští radují z využité přesilovky. Slováček křižnou přihrávkou DAVIDA HRAZDIRU, ten si kotouč zpracoval, Svoboda mezitím lehl a vsetínský útočník zavěsil pod břevno. Asistence: Ondřej Slováček.

07:03
    Kolařík znovu zahrozil, v témže momentě je vyloučen Martin Varga, dvě minuty nedovolené bránění.

05:05
    Vsetín si zahraje šest vteřin ve dvojnásobné početní výhodě, Kaluža dostává dvě minuty za hákování.

03:11
    Vsetínský nápor může umocnit přesilová hra, Gulda dostává dvě minuty za držení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 8. Hrazdira (Slováček), 15. Kolařík (Báchor), 16. Hrazdira (Kolařík), 31. Štrbík (Nedbálek), 47. Grebenyuk (Podešva), 49. Grebenyuk (Haloda, Podešva), 59. Zúbek (Hryciow, Nedbálek) – 9. Varga D. (Gulda P. st.), 32. Sprušil (Martiník, Matušenko)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Haloda, Grebenyuk, Báchor, Tichý, Hurtík, Nedbálek, Hryciow, Štědrý – Zúbek, Podešva, Vítek, Slováček, Hrazdíra, Kolařík, Štrbík, Daněk, Kývala, Hruška, Ukhin
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Vydržel) – Fišera, Gulda P. st., Kaluža, Finkes, Šimek, Matušenko, Valentík – Baroš, Kuchta, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Gulda P. ml., Slovák, Sprušil, Škumát, Varga D., Varga M., Matějek

Rozhodčí: Czubaj (Dětmarovice) – Matěj, Vožda (oba Olomouc)