Kladno – Prostějov 5:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:5 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 5:2 (kon.) | Chomutov – Třebíč 7:1 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 4:5 (0:1 po s.n.)
Most – Havířov 1:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2 (3:0, 0:2, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 06.12.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

HC Stadion Litoměřice – Zdeněk Doležal
    Salith Šumperk – Tomáš Prokop (19:18:35)

Domácí tým nedovolil Litoměřicím ve třetí třetině vyrovnat a dalšími dvěmi góly si pojistil své vítězství.

Zajímavost: Marek Bail si dnes připsal svůj vůbec první gól v seniorském hokeji.

60:00
    Marek BAIL - 5:2

59:00
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí tým pečetí své vítězství! MAREK BAIL ze středního pásma trefuje odkrytou klec hostujícího týmu. Bez Asistence.

58:40
    Přikryl zůstává na střídačce !!!

58:40
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Tomáš Brunec vyloučen za držení protihráče.

58:16
    Lukáš Špelda vyfasoval dvě minuty za držení protihráče.

58:02
    Brunec s Pláškem se hnali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný poslal puk právě na Pláška, proti kterému se skvěle přemístil Přikryl.

57:41
    Radimu Haasovi odskočil puk od hokejky ke kterému se tak dostali hosté.

57:09
    Puk ve skrumáži těl u mantinelu, rozhodčí nakonec přerušil hru. Vhazuje se před Koutským.

56:55
    Švagrovský to zkusil z otočky, puk skončil na prvním bránícím hráči.

55:51

55:18
    Šulcovu střelu z modré vyrazil Koutský před sebe, tam stál Tomáš Sedlák, který puk ihned odpravil do středního pásma.

54:45
    Hrbasovu střelu tahem vyrazil Koutský nad svou svatyni.

54:18
    Ofsajd Litoměřic.

53:46
    Dvě minuty za zdržování hry si vyfasoval domácí hráč Tomáš Drtil. Ten byl ovšem tvrdě sražen k ledu a zůstává na střídačce kde je ošetřován. Trest za něj odpykává Filip Kužílek.

53:40
    Střelu Vítězslava Bílka srazil Tomáš Drtil do rohu kluziště.

53:21
    Zakázané uvolnění domácího mužstva.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 6. Moskal (Sedlák, Haas R.), 11. Rimmel (Žálčík, Vachutka), 19. Velecký (Holík), 52. Žálčík (Starý, Vachutka), 59. Bail – 31. Doležal Z. (Černoch, Procházka), 37. Procházka (Špelda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Bail, Holík, Sedlák, Gewiese, Drtil, Prokop, Starý – Haas M., Vrdlovec, Velecký – Staněk, Moskal, Haas R. – Brunec, Plášek, Popelka – Vachutka, Rimmel, Žálčík – Kužílek
    HC Stadion Litoměřice: Král (21. Přikryl) – Hrbas, Šulc, Plášil, Míka, Bílek D., Špelda, Kolář – Dvořáček, Kalla, Bílek V. – Doležal T., Švagrovský, Novák – Černoch, Doležal Z., Procházka – Ondráček, Schwamberger

Rozhodčí: Šutara – Lukš, Novák