Kladno – Prostějov 5:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:5 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 5:2 (kon.) | Chomutov – Třebíč 7:1 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 4:5 (0:1 po s.n.)
Most – Havířov 1:4 (kon.)
Rytíři Kladno
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 06.12.2014, 16:00 • ČEZ Stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

57:51
    Hořava dostal nahrávku od Pituleho, ale přesouvajícího se Šimbocha nepřekonal.

57:09
    Další tlak Kladna končí další početní výhodou. Dvě minuty dostává David Roupec (PRO) za krosček.

56:09
    Radek Meidl ujel sám proti Vladařovi, který ale puk za záda nepropustil.

54:25
    Vladař vychytal Václava Meidla (PRO), který se zbytečně, a nejspíš z frustrace, pustil do Gutwalda (KLA). Ten si to nenechal líbit, oba dostávají dvě minuty za hrubost.

49:56
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Krásná rána. JAKUB STRNAD za brankou vybojoval kotouč, dostal trochu prostoru, a tak si vybruslil na bod pro vhazování a přesnou střelou trefil růžek u bližší tyče. Asistence: Tomáš Redlich.

46:05
    Faulovaný Pitule našel Rudovského, kteréhož ránu vyrazil Šimboch do sítě nad brankou. Dvě minuty za hákování dostává Lukáš Duba (PRO).

43:58
    Po půl minutě je zde další branka Kladna. JAN EBERLE si vyměnil kotouč s Tomášem Kaberlem a poté mířil v podstatě do prázdné branky. Asistence: Tomáš Kaberle.
    PETR TENKRÁT!
    Utkání můžete sledovat živě zde.

43:28
    Uklidňující třetí trefu přidávají domácí. Horna vrátil PETRU TENKRÁTOVI dvě nahrávky u předchozích tref. Horna z rohu našel na kruhu číhajícího kapitána a ten propálil brankáře. Asistence: Tomáš Horna, Tomáš Kaberle.

43:18
    Viktor Coufal (PRO) odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

40:01
    Michal Dragoun (KLA) dostal na konci třetiny dvě minuty za držení protihráče.

39:59
    Neuvěřitelný Vladař. Domácí brankář zastavil tečovanou ránu od modré i následnou dorážku. Hosté měli ponechanou výhodu, takže poslední část začnou o muže navíc.

36:38
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

36:28
    Hlaváč se mohl zapsat při domácí derniéře mezi střelce. Šimboch jeho brejk zastavil, když vystihl forhendovou kličku.

24:39
    Přesilovku si zahrají také hosté. Kladno hrálo v šesti, takže se bude dvě minuty bránit početní výhodě soupeře.

22:11
    V momentě, kdy hosté byli o něco lepším celkem, přichází nejlepší možná reakce domácích. Tenkrát byl blízko Šimbochovi, ale křížnou nahrávkou našel na kruhu volného TOMÁŠE HORNU, jenž zamířil do odkryté branky. Dnešní duel zná zatím jediného střelce. Asistence: Petr Tenkrát, David Stach.

18:49
    Pro hosty bude hůř. David Roupec (PRO) krosčekoval před brankou stojícího Hornu, 1:28 5 na 3 pro Kladno.

16:17
    Hořava chytře počkal se střelou, poté ohrozil Šimbocha a následně byl faulován. Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostává Václav Meidl (PRO)

15:01
    Povedená souhra posílá Kladno do vedení. Kaberle vrátil puk na modrou Tenkrátovi, který místo střely zvolil prudkou nahrávku na připravenou hokejku TOMÁŠE HORNY, jenž usměrnil puk za záda Šimbocha. Asistence: Petr Tenkrát, Tomáš Kaberle.

14:25
    Dalecký se dral za dorážkou, ale byl zezadu faulován. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Lukáš Duba (PRO).

04:29
    Rudovský z mezikruží našel zcela volného Hořavu, který si zpracoval a mířil do prázdné branky. Tygřím skokem však Šimboch puk vyrazil mimo!

02:47
    Poprvé se vylučuje. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Viktor Coufal (PRO).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 16. Horna (Tenkrát, Kaberle), 23. Horna (Tenkrát, Stach), 44. Tenkrát (Horna, Kaberle), 44. Eberle (Kaberle), 50. Strnad (Redlich)

Rytíři Kladno: Vladař (Lukáš) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Jaroměřský, Gutwald – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Horna, Stach, Tenkrát – Eberle, Dragoun, Hořava – Strnad, Dalecký, Redlich.
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Řezáč, Roupec, Malý, Husák, Hawlík, Jedlička – Coufal, V. Meidl, R. Meidl – Indra, Duba, Kajaba – Cienciala, Moučka, Sršeň – Kovařík.

Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Samuel