Vsetín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Klatovy 6:0 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 8:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Trutnov
8:5 (4:0, 2:3, 2:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 06.12.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

Já vám děkuji za dnešní pozornost a budu se na vás těšit opět u dalšího přenosu! Hezký večer z trutnovské Pro Hockey Arény vám přeje Ondřej Poul. (20:30:22)

Tak dnes jsme mohli vidět naprosto divácky atraktivní utkání! Trutnov vedl 6:2, hosté se ale nedali a nakonec z toho byl stav 6:5. Pelhřimov poté zkusil dvakrát hru bez brankáře a toho domácí využili přesně dvakrát.

Trutnov právě vstřelil branku!

A ještě jednu branku stihli domácí hokejisté! TOMÁŠ VESELÝ poslal kotouč přes celé hřiště do znovu odkryté branky Pelhřimova a pečetí tak dnešní stav utkání! Asistence: Karlík

59:38
    Ještě tu máme jedno vyloučení. Domácí Chaloupka dostává dvě minuty za hákování.

59:24
    Domácí si už hlídají dvoubrankový náskok. Dnes budou sbírat tři body.

59:20

Tak to je comeback jako z pohádky! JIRKA ŠIMONÍČEK dostal kotouč od Luštince a od modré čáry se trefuje přesně do odkryté klece Pelhřimova! Je rozhodnuto! Asistence: Luštinec

59:02
    Hosté pokračují bez brankáře!

58:52
    Hosty zastavuje offside a teď si krásně počínal domácí Koutník, který čistě trefil Třetinu!

58:37
    Pelhřimov hraje bez brankáře!

58:37
    Zbývá nám necelá minuta a půl. Dočkáme se vyrovnání?

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Icing domácích.

58:23
    Poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

57:53
    Poulíček namazal na hůl Hadravy, ale ten proti Čápovi nic nevymyslel!

57:21
    Hostům dochází síly a Trutnov tvrdě brání.

56:47
    Beneš jel z křídla sám a Čápa nepřekonal!

56:19
    Trutnov bojuje o kotouč v útočném pásmu.

56:03
    Nahození Kopice kryje Čáp svou lapačkou.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 2. Březina (Dufek), 8. Chytráček (Perutek, Karlík), 11. Koutník (Junek, Karlík), 15. Perutek (Karlík, Chytráček), 29. Luštinec, 30. Kozák (Koutník), 60. Šimoníček (Luštinec), 60. Veselý (Karlík) – 22. Votápek (Třetina), 31. F. Kasalý (Martin Hadrava), 35. Mečiar, 41. Kopic (Třetina, Votápek), 54. Marek Hadrava (Martin Hadrava)

HC Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Dufek, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Janoušek, Koutník – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Březina – Zítka, Bartoň, Kastner – Šimoníček
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (od 11. Vajner) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko – Třetina, Hadrava Marek, Votápek – Kopic, Hadrava Martin, Beneš – Tolkner, F. Kasalý

Rozhodčí: Vokřál – Klouček, Beránek