Vsetín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Klatovy 6:0 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 8:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Trutnov
8:5 (4:0, 2:3, 2:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 06.12.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

Dobrý den vám všem, kteří dnes budete sledovat onlajny z trutnovské Pro Hockey Arény. Opět vás tu vítám a dnes budeme společně sledovat utkání dvou sousedů v tabulce. Na domácí straně nastoupí HC BAK Trutnov a čelit bude hostům z Pelhřimova. Před zápasový program právě začíná...

Nejprve si představíme sestavy obou mužstev.

HC BAK Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Dufek, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Janoušek, KOutník – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Březina – Zítka, Bartoň, Kastner – Šimoníček

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Jelínek, Kasalý, Mečiar, Srdínko – Třetina, Hadrava Marek, Votápek – Kopic, Hadrava Martin, Beneš – Tolkner, Kasalý

Rozhodčí: Vokřál – Klouček, Beránek.

A teď si představíme hostující mužstvo HC Pelhřimov.

Mužstvo z "Pejru", jak se městu Pelhřimov přezdívá, je v tabulce těsně před Trutnovem. Hosté jsou na 11. místě se ziskem 20 bodů.
    V posledních třech zápasech je na tom Pelhřimov lépe než jeho dnešní soupeř. Minulý týden sice pelhřimovští prohráli v Nymburce (5:4 v prdl), ale předtím si připsali dvě výhry. Na domácím ledě porazili Tábor (5:3) a také Klášterec (7:6).
    Mezi nejproduktivnější hráče Ledních medvědů patří Petr Votápek, který doposavad nasbíral 16 bodů (7+9). V týmovém bodování je hned za ním Martin Hadrava, který má o zápas více, než Votápek, ale nasbíral stejný počet bodů (10+6). Jako třetí je za nimi Tomáš Plachý, stálice pelhřimovského klubu a ten nasbíral bodů 12 (6+6).
    V brance Ledních Medvědů dostává nejvíce šancí Jan Čekal, který má 84% úspěšnost zákroků, což není mnoho.
    Mezi obránci bodování vévodí Tomáš Mečiar, který posbíral 11 bodů (2+9).
    V sestavě Pelhřimova také můžeme najít velmi zkušeného Miroslava Třetinu, který má zkušenosti jak s Extraligou, tak s 1. Ligou. Třetina je zároveň i nejtrestanějším hráčem hostí – 71 trestných minut.

A teď je na řadě domácí mužstvo...

HC BAK Trutnov
    Trutnovští hokejisté si v posledních utkání nevedli vůbec špatně. Ziskem toho všeho je průběžné 12. místo, na kterém si vyhřívají svých dosavadních 17 bodů.
    V posledních třech zápasech však forma Trutnova poklesla. Nejprve přišla prohra v Sokolově (6:1), poté velmi cenná výhra na domácím ledě s Jindřichovým Hradcem (7:3), ale poté přišel bezbrankový zápas v Jablonci, kde Trutnov prohrál 3:0.
    Mezi nejproduktivnější hráče patří Petr Chytráček, který má na svém kontě 13 bodů (7+6). V pořadí jsou za ním Ondřej Březina a Jindřich Zítka, kteří mají shodně na svém účtě 7 bodů (4+3).
    V brance domácích se po dvou zápasech znovu objeví Josef Čáp, který chytá v obrovské formě. Pauzu mu vystavil ruský brankář Fjodor Kukin, právě proto, aby si Pepa Čáp odpočinul.
    Nejproduktivnějším obráncem domácích je Lukáš Karlík, který stihl zatím posbírat 4 body (2+2).

Za chvíli nám bude končit rozbruslení. Nutno dodat, že dnes Pelhřimov přijel ve velmi okleštěné sestavě. Do Trutnova hosté přicestovali pouze se čtyřmi obránci a osmi útočníky. Jak na to zareaguje domácí sestava, to se necháme překvapit.

Ledová plocha je již připravená, trojice rozhodčích již krouží po ledě Pro Hockey Arény.

Obě mužstva jsou již na ledě, pohodlně se usaďte, začínáme.

00:01

00:03
    Úvodní vhazování vyhráli hosté.

00:20
    Vzápětí tady máme první vyloučení. Dvě minuty za podražení si odpyká domácí Škvor.

00:33
    První střelu na branku vyslal Martin Hadrava,a le jeho pokus zneškodnil Čáp.

00:50
    Trutnov se osvobozuje.

01:02
    Domácí hokejisté drží v oslabení kotouč na svých hokejkách a sbírají drahocenné vteřinky.

01:34
    Trutnov právě vstřelil branku!

A máme tu první branku! V oslabení dostal kotouč do brejku domácí ONDŘEJ BŘEZINA a blafákem do bekhendu překonal hostujícího Čekala! Asistence: Dufek

02:28

03:00
    Hostující mužstvo hraje velmi ofenzivně. Domácí však s přehledem brání.

03:32
    Tentokrát to zkoušel Marek Hadrava, ale jeho pokus byl tečován mimo branku.

04:15
    Domácí zatím kromě Březiny na branku nevystřelili. Nedaří se jim přechod do útočného pásma.

04:55
    Martin Hadrava zkoušel překvapit Čápa z úhlu, ale domácí brankář byl pozorný.

05:26
    Nejprve spálil velkou šanci Chaloupka a poté byl faulován hostujícím Votápkem. Ten obdržel dvě minuty za sekání.

05:38
    Luštinec zkoušel překvapit Čekala, ten však kotouč vyrazil.

06:02
    Domácí zamknuli hosty v jejich obranném pásmu a kombinují.

06:35
    Luštinec našel křižnou nahrávkou Poulíčka, ten však Čekala nepřekonal. Vhazuje se v obranném pásmu Pelhřimova.

07:04

A je to o dvě branky a zároveň domácí využívají přesilovou hru! CHYTRÁČEK dostal nabídku od Perutka a střelou nad lapačku rozvlnil síťku v brance Čekala. Asistence: Perutek, Karlík

07:16
    Střela Třetiny končí v lapačce Čápa.

07:35
    Další vyloučení. Domácí Kozák dostává dvě minuty za hákování.

07:59
    Domácí se vymanili z tlaku, ale Poulíček byl ze zadu potažen a kotouč se stěhuje opět do pásma Trutnova.

08:53
    Poulíček jel opět na branku Pelhřimova a tentokrát už se faul píská! Sudí Vokřál nařizuje trestné střílení!

08:53
    Poulíček nic nevymyslel, volil střelu mezi betony a Čekal si na jeho pokus počkal. Stav zůstává beze změn!

08:55
    Hosté jsou ve vlastních přesilovkách více zranitelní, než nebezpeční.

09:35

09:37
    Čáp musel likvidovat nepříjemnou teč z hole Kopice, ale skvěle si s ní poradil.

09:51
    Zakázané uvolnění na straně Trutnova.

10:05

Krásná akce! Rychlý přechod z obranného pásma do útočného využil domácí nováček MARTIN KOUTNÍK, který předjel všechny hráče hostujícího týmu a blafákem do bekhendu překonal Čekala a vyhnal ho z branky! Asistence: Junek, Karlík

10:18
    Další šanci domácích spálil Poulíček.

10:51
    Domácí hrají s přehledem a jejich produktivita je výborná. Uvidíme jak dlouho bez inkasované branky vydrží Vajner.

11:23
    Icing Pelhřimova.

11:49
    Kasalý tečoval střelu Mečiara, Čáp byl opět pozorný.

12:20
    Veselý hledal Poulíčka, tomu však kotouč tečoval Vajner.

12:54
    Poulíček to znovu zkoušel sám, ale na Vajnera nevyzrál!

12:57
    Hostující Kasalý inkasuje dvě minuty za podražení.

13:12
    Škvor nezpracoval kotouč na modré a domácí se musí znovu rozjíždět.

13:34
    Zblokovanou střelou Dufka vyhodil až k Čápovi Třetina.

13:54
    A hosté znovu vyhazují...

14:14

Trutnovskou Pro Hockey Arénou se ozývá "deset, deset". Karlík našel na modré najetého VOJTĚCHA PERUTKA, který si počkal na pohyb Vajnera a prostřelil ho mezi rukou a tělem. Z domácí strany další využitá přesilová hra. Asistence: Karlík, Chytráček

14:39
    A vzápětí tu máme další vyloučení. Domácí Voženílek si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

14:51
    Mečiarovu střelu zblokoval Březina.

15:13
    Hosté hrají přesilovou hru, ale hra tomu moc nenasvědčuje. Domácí s klidem brání.

16:08
    Čáp teď měl plné ruce práce se skákajícím kotoučem, ale z brankoviště ho odklidil Karlík.

16:42
    Domácí v plném počtu. Střela Votápka trefila Čápa do hokejky a vhazuje se po jeho levici.

16:59
    Další z dnešní série vyloučených. Dvě minuty za hákování si odsedí hostující Kopic.

17:12
    Luštinec hledal Poulíčka, ale nepřesně.

17:39
    Hosté zašlápli kotouč a vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

18:02
    Na ledě máme nově sestavenou trojici útočníků domácího týmu. Koutník – Janoušek – Šimoníček.

18:30
    Ale domácím se nedaří usadit v útočném pásmu.

18:59

19:11
    Teď zahrozil Votápek, ale Čáp vytáhl výborný zákrok svým ramenem a Votápkův bekhend zneškodnil.

19:58
    Obrovský závar před Vajnerem! Nejprve střílel Karlík a poté dorážel Březina s Perutkem! Vajner však kotouč dokázal udržet pod sebou.

20:00

Máme za sebou první třetinu, která nám přinesla čtyři branky. Skóre otevřel Březina, který vystřihl v oslabení blafák do bekhendu. Poté domácí přidali další branku z hole Chytráčka, následoval ho krásnou akcí Koutník a dílo prvního dějství dokonal Perutek. Domácí vstřelili dvě branky v přesilovce a jednu v oslabení. Hostující Pelhřimov je zralý "na ručník".

Statistika 1. třetiny:
    Střely na branku: 14:13
    Vyloučení: 3:4
    Využití: 2:0
    V oslabení: 1:0
    Vhazování: 9:13

Na dveře nám klepe druhá třetina a my se velmi těšíme na to, zda-li budou domácí hokejisté pokračovat ve svém suveréním výkonu, nebo zda-li se hostujícím ledním medvědům podaří korigovat skóre.

20:01

20:04
    I další úvodní vhazování vyhráli hosté.

20:40
    První čárku do statistik si zapsal Čáp, který musel likvidovat ostrou střelu Beneše.

21:02
    Chaloupka to vzal na sebe, ale do ofsajdu mu vjel Veselý.

21:11
    Teď si zahrával Voženílek s ohněm, naštěstí unikajícího Votápka zastavil také offside.

21:32
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

A hosté snižují! Nedůraznou koncovku domácích hosté trestají jak nejlíp by mohli. VOTÁPEK dostal kotouč od Třetiny a střelou z první překonal Čápa. Asistence: Třetina

22:15
    Domácí se po obdržené brance usazují v útočném pásmu.

22:47
    Janoušek zahrál kotouč, který ležel v ofsajdu a čárovému rozhodčímu se to nelíbilo. Ten písknul úmyslné postavení mimo hru a hru vykázal k brance Čápa.

22:57
    Další offside ze strany Trutnova.

23:21
    Poulíček se dostal až před Vejnara, ale hostujícího brankáře napálil pouze do hrudníku.

24:01
    Nejprve si Kasalý vyšlápl na Perutka, poté se Chytráček chytře vyhnul zběsilému Mečiarovi a nakonec se před brankou začal pošťuchovat i Březina.

24:37
    Na ledě to začíná trochu jiskřit. Obrovský Třetina teď byl sražen Škvorem.

25:07
    Martin Hadrava se dostal přes Chaloupku, ale jeho zakončení bylo nepřesné.

25:44
    Hosté už nevědí, jak by Trutnov překvapili, ale v šesti jim to nepůjde. Přesilovka pro domácí. Trest za hráčskou lavici odpyká Miroslav Třetina.

25:52
    Pelhřimov vyhazuje.

26:17
    Nejdříve ostře pálil Luštinec a poté na druhou stranu mazal Marek Hadrava, který však svůj únik neproměnil a Čáp jeho střelu po ledě chytil.

26:43
    Martin Hadrava se dostal až před Čápa, ale opět trutnovský brankář s klidem zasahuje.

27:29
    Březina si dojel odražený kotouč a domácí se usazují v útočném pásmu.

27:46

27:51
    Hned po vhazování pálil Koutník a Vejnar musel vytáhnout brilantní zákrok ramenem.

28:15
    Filip Kasalý ostře atakoval domácího Kozáka a po zásluze si jde odpykat dvě minuty za vražení na hrazení.

28:40

A je to další využitá přesilová hra! JAKUB LUŠTINEC vyslal na branku pumelici jak z děla tanku a Vejnarovi nestačil ani kousek výstroje na zblokování.

29:21
    A domácí se tlačí do další šance. Ondřej Březina však na Vejnara nevyzrál.

29:29

Šestou branku domácích vstřelil MARTIN KOZÁK, který využil přihrávky Koutníka a překonal Vejnara. Por Hockey Arénou se opět ozývá "deset, deset". Asistence: Koutník

30:15

A přestřelka pokračuje! Teď si vzali ale slovo hosté. Přihrávku do prázdné branky z hole Martina Hadravy si zpracoval FILIP KASALÝ a prostřelil bezmocného Čápa. Asistence: Martin Hadrava

30:55
    Březina si zpracoval kotouč, ale jeho střele chyběla přesnost a především rychlost. S tímhle si Vajner poradí.

31:03
    Nahození Škvora tečoval Kozák a pokoušel se i o dorážku. Tu mu však sebral Vajner.

31:23
    Teď vytáhl famózní zákrok Pepa Čáp, který semaforem likviduje dělovku Martina Hadravy!

31:42
    A i další šanci hostujícího celku Čáp kryje.

32:01
    Poulíček se snaží o vstřelení branky, ale dnes mu je branka Pelhřimova asi zakletá.

32:49
    Teď se domácí nedohodli a z nepřesné rozehrávky tu je další vyloučení. Domácí Voženílek jde opět na trestnou lavici a opět za vražení na hrazení. Dnes je to "zlý muž"!

33:32
    Hosté kombinují v útočné třetině, ale zatím bez účinku.

33:48
    Domácí vyhazují a střídají.

34:07
    Janoušek zkoušel házenkářsky přihrát Březinovi, ale to se nelíbilo hlavnímu sudímu, který hru přerušuje. Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

34:19

A máme tu i branku z kolonky "šťastných". MEČIAR trefil domácího obránce a kotouč se záhadně dostal za záda Čápa. Pelhřimov využívá přesilovou hru.

35:09
    Domácí nepolevili, hosté trochu přidali, ale utkání mají stále ve svých rukách domácí hráči.

35:52
    A hostující Mečiar předvedl teatrální pád v brankovišti Čápa. Bohužel však dvě minuty neobdržel on, ale domácí Dufek. Ten si odpyká dvě minuty za hrubost.

36:06
    Poulíček znovu zkoušel své štěstí, ale znovu neuspěl.

36:34
    Poulíček jel sám na branku a byl sražen Srdínkem, faul se však nepíská.

37:05
    Na druhé straně vystřelil ostře Hadrava, ale Čáp kryje.

37:31
    Na druhé straně byl v brejku Luštinec, ale kotouč mu utekl!

37:58
    Domácí v plném počtu. Závar před domácí brankou vyřešil Čáp a následně i sudí Vokřál, který domlouvá domácímu Karlíkovi.

38:13
    Další pokus Martina Hadravy kryje Čáp ramenem. Vhazuje se po jeho pravici.

38:34
    Obrovská šance domácích! nejprve byl sám před brankou Škvor – neuspěl a poté se k dorážce dostal Koutník, který minul branku Vejnara!

38:54
    Další šanci Trutnova spálil Luštinec.

39:02
    A na ledě se znovu přiostřuje. Poulíček po dopískání srazil Votápka a dostává dvě minuty za hrubost.

39:16
    Mečiar vypálil, ale pouze do Chytráčka.

39:35
    A Chytráček se dostal ke střele, když využil nepřesností v obraně Pelhřimova. Střela však Vejnara nepřekonala.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli dalších pět branek. Dvakrát se prosadili domácí (LUŠTINEC a KOZÁK). Za hosty se pak prosadili VOTÁPEK, F. KASALÝ a MEČIAR. Druhá třetina byla vyrovnanější, ale ze hry mají stále více domácí Draci.

Statistika 2. třetiny:
    Střely na branku: 21:20
    Vyloučení: 3:2
    Využití: 1:1
    Vhazování: 19:10

Vše je připraveno pro začátek třetí třetiny. Uvidíme nějakou zápletku, nebo se domácím podaří udržet vedení?

40:01

40:03
    Šimoníček vyhrál úvodní vhazování třetího dějství.

40:36

Hosté využívají přesilovou hru! Z rohu dostal přihrávku MIROSLAV KOPIC a svou střelou překonal Čápa. Máme tu pouhý dvoubrankový náskok domácích! Asistence: Třetina, Votápek

41:07
    Hosté si nerozuměli a plyne z toho icing.

41:27
    Luštinec mohl vstřelit svou druhou branku ale jeho ležérní zakončení Vejnar pokryl!

41:54
    Marek Hadrava si na druhé straně počínal úspěšně, ale do doby, než vystřelil na Čápa. Ten jeho střelu schoval do lapačky.

42:23
    Bomba z hole Junka skončila vedle.

42:41
    Další střela v podání trutnovského obránce, tentokrát končí v náruči Vejnara.

43:18
    Kozák vypálil přes Srdínka, ale střelu Vejnar viděl a ukryl ve své výstroji.

43:46
    Poulíček se zkoušel prodrat skrze celou obranu Pelhřimova, ale neúspěšně.

44:27
    Perutek se snažil vystřelit, ale jeho střela byla zblokována.

45:02
    Další pokus z hole Junka, ten byl ale tak nepřesný, že skončil v síti nad plexisklem. Vhazuje se ve středním pásmu.

45:21
    Kopic zahrozil, ale trefil pouze boční konstrukci.

45:32
    Máme tu vyloučení na obou stranách. Za domácí Kozák, za sekání a za hosty Srdínko za hrubost.

46:02
    Hosté se po čtvrté brance herně zvedli, ale domácí se stále snaží bránit svoje území.

46:10
    Další oboustranné vyloučení. Na domácí straně Luštinec a za hosty Beneš – oba dva dvě minuty za hrubost. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

46:49
    Junek se vydal s Chytráčkem na útočný výlet a je z toho další vyloučení. Dvě minuty za hákování dostává Marek Hadrava. Trutnov hraje přesilovou hru čtyři na tři.

47:25
    Domácí při přesilové hře neuspěli, ale pokračují v další, tentokrát pět na čtyři.

48:18
    Ne a Ne a Ne... Poulíček dnes branku zkrátka asi dát nemůže. Dvě střely, ale ani jedna Vejnara nepřekonala.

48:45
    Karlíkova střela byla zblokovaná Třetinou.

48:59

49:34
    Domácí výborně brání svojí modrou čáru.

49:38
    Dnešní utkání sleduje 404 diváků.

49:58
    A další vyloučení na straně hostí. Dvě minuty za hákování si jde odpykat Votápek.

50:46
    Domácí akci v přesilové hře zastavuje postavení mimo hru.

51:06
    Domácím se vůbec nedaří dostat do útočného pásma. Dnes již druhý úmyslný offside.

51:26
    Hosté opět vyhazují.

52:00

52:18
    Dvě minuty za podražení si jde odsedět na hanbu domácí Martin Kozák.

52:32
    Votápkova teč skončila jen tak tak mimo branku.

52:57
    Poulíček akrobaticky vyhazuje.

53:26

A bude drama až do konce! Nahození z rohu kluziště do branky dorazil MAREK HADRAVA a snižuje stav utkání na rozdíl jedné branky! Pelhřimov využívá přesilovou hru. Asistence: Martin Hadrava

53:26
    Za následnou potyčku byl vyloučen domácí Voženílek, který dostává dvě minuty za hrubost a dvě minuty za sekání. No to budou krušné chvilky pro domácí.

54:02
    Pelhřimov pokračuje v přesilové hře, ale nedaří se mu usadit se v útočném pásmu.

54:45
    Chaloupka vyhazuje až za branku Vejnara.

55:12
    Hosté se usazují v útočném pásmu.

55:29

55:35
    Obrovská šance Šimoníčka a Zítky končí na připraveném Vejnarovi!

55:53
    Máme tu poslední pětiminutovku, která nabízí velmi strhující hokej a i atmosféru v hledišti!

56:03
    Nahození Kopice kryje Čáp svou lapačkou.

56:19
    Trutnov bojuje o kotouč v útočném pásmu.

56:47
    Beneš jel z křídla sám a Čápa nepřekonal!

57:21
    Hostům dochází síly a Trutnov tvrdě brání.

57:53
    Poulíček namazal na hůl Hadravy, ale ten proti Čápovi nic nevymyslel!

58:23
    Poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

58:37
    Icing domácích.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Zbývá nám necelá minuta a půl. Dočkáme se vyrovnání?

58:37
    Pelhřimov hraje bez brankáře!

58:52
    Hosty zastavuje offside a teď si krásně počínal domácí Koutník, který čistě trefil Třetinu!

59:02
    Hosté pokračují bez brankáře!

59:20

Tak to je comeback jako z pohádky! JIRKA ŠIMONÍČEK dostal kotouč od Luštince a od modré čáry se trefuje přesně do odkryté klece Pelhřimova! Je rozhodnuto! Asistence: Luštinec

59:24
    Domácí si už hlídají dvoubrankový náskok. Dnes budou sbírat tři body.

59:38
    Ještě tu máme jedno vyloučení. Domácí Chaloupka dostává dvě minuty za hákování.

59:52

A ještě jednu branku stihli domácí hokejisté! TOMÁŠ VESELÝ poslal kotouč přes celé hřiště do znovu odkryté branky Pelhřimova a pečetí tak dnešní stav utkání! Asistence: Karlík

60:00

Tak dnes jsme mohli vidět naprosto divácky atraktivní utkání! Trutnov vedl 6:2, hosté se ale nedali a nakonec z toho byl stav 6:5. Pelhřimov poté zkusil dvakrát hru bez brankáře a toho domácí využili přesně dvakrát.

Statistika zápasu:
    Střely na branku: 53:43
    Vyloučení: 11:10
    Využití: 3:2
    V oslabení: 3:0
    Vhazování: 43:31

Já vám děkuji za dnešní pozornost a budu se na vás těšit opět u dalšího přenosu! Hezký večer z trutnovské Pro Hockey Arény vám přeje Ondřej Poul. (20:30:22)

Ondřej Poul

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 2. Březina (Dufek), 8. Chytráček (Perutek, Karlík), 11. Koutník (Junek, Karlík), 15. Perutek (Karlík, Chytráček), 29. Luštinec, 30. Kozák (Koutník), 60. Šimoníček (Luštinec), 60. Veselý (Karlík) – 22. Votápek (Třetina), 31. F. Kasalý (Martin Hadrava), 35. Mečiar, 41. Kopic (Třetina, Votápek), 54. Marek Hadrava (Martin Hadrava)

HC Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Dufek, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Janoušek, Koutník – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Březina – Zítka, Bartoň, Kastner – Šimoníček
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (od 11. Vajner) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko – Třetina, Hadrava Marek, Votápek – Kopic, Hadrava Martin, Beneš – Tolkner, F. Kasalý

Rozhodčí: Vokřál – Klouček, Beránek