Vsetín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Klatovy 6:0 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 8:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Trutnov
8:5 (4:0, 2:3, 2:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 06.12.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

59:38
    Ještě tu máme jedno vyloučení. Domácí Chaloupka dostává dvě minuty za hákování.

53:26
    Za následnou potyčku byl vyloučen domácí Voženílek, který dostává dvě minuty za hrubost a dvě minuty za sekání. No to budou krušné chvilky pro domácí.

52:18
    Dvě minuty za podražení si jde odsedět na hanbu domácí Martin Kozák.

49:58
    A další vyloučení na straně hostí. Dvě minuty za hákování si jde odpykat Votápek.

46:49
    Junek se vydal s Chytráčkem na útočný výlet a je z toho další vyloučení. Dvě minuty za hákování dostává Marek Hadrava. Trutnov hraje přesilovou hru čtyři na tři.

46:10
    Další oboustranné vyloučení. Na domácí straně Luštinec a za hosty Beneš – oba dva dvě minuty za hrubost. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

45:32
    Máme tu vyloučení na obou stranách. Za domácí Kozák, za sekání a za hosty Srdínko za hrubost.

39:02
    A na ledě se znovu přiostřuje. Poulíček po dopískání srazil Votápka a dostává dvě minuty za hrubost.

35:52
    A hostující Mečiar předvedl teatrální pád v brankovišti Čápa. Bohužel však dvě minuty neobdržel on, ale domácí Dufek. Ten si odpyká dvě minuty za hrubost.

32:49
    Teď se domácí nedohodli a z nepřesné rozehrávky tu je další vyloučení. Domácí Voženílek jde opět na trestnou lavici a opět za vražení na hrazení. Dnes je to "zlý muž"!

28:15
    Filip Kasalý ostře atakoval domácího Kozáka a po zásluze si jde odpykat dvě minuty za vražení na hrazení.

25:44
    Hosté už nevědí, jak by Trutnov překvapili, ale v šesti jim to nepůjde. Přesilovka pro domácí. Trest za hráčskou lavici odpyká Miroslav Třetina.

16:59
    Další z dnešní série vyloučených. Dvě minuty za hákování si odsedí hostující Kopic.

14:39
    A vzápětí tu máme další vyloučení. Domácí Voženílek si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

12:57
    Hostující Kasalý inkasuje dvě minuty za podražení.

07:35
    Další vyloučení. Domácí Kozák dostává dvě minuty za hákování.

05:26
    Nejprve spálil velkou šanci Chaloupka a poté byl faulován hostujícím Votápkem. Ten obdržel dvě minuty za sekání.

00:20
    Vzápětí tady máme první vyloučení. Dvě minuty za podražení si odpyká domácí Škvor.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 2. Březina (Dufek), 8. Chytráček (Perutek, Karlík), 11. Koutník (Junek, Karlík), 15. Perutek (Karlík, Chytráček), 29. Luštinec, 30. Kozák (Koutník), 60. Šimoníček (Luštinec), 60. Veselý (Karlík) – 22. Votápek (Třetina), 31. F. Kasalý (Martin Hadrava), 35. Mečiar, 41. Kopic (Třetina, Votápek), 54. Marek Hadrava (Martin Hadrava)

HC Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Dufek, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Janoušek, Koutník – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Březina – Zítka, Bartoň, Kastner – Šimoníček
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (od 11. Vajner) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko – Třetina, Hadrava Marek, Votápek – Kopic, Hadrava Martin, Beneš – Tolkner, F. Kasalý

Rozhodčí: Vokřál – Klouček, Beránek