Chabarovsk – Toljatti 3:2 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 5:3 (kon.) | Novokuzněck – Čeljabinsk 1:6 (kon.)
Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Soči 4:6 (kon.)
Atlant – Ufa 6:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Barys 3:2 (kon.)

Petr Vrána (ATL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:32
    Ondřej Němec (ATL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:38 (19:45:21)

Střely na branku ve 3. třetině: 6-9

V poslední třetině jsme viděli dvě branky. Nejdříve domácí přidali šestý kotouč do hostující branky. Hráči Ufy dlouho nemohli najít recept na výborného Engrena v domácí brance. Ale když už se zdálo, že si domácí brankář udrží čisté konto, hráči Atlantu zapomněli na volného Slepyševa před brankou a ten vstřelil alespoň čestný úspěch Ufy.

60:00

59:37
    Icing Salavatu.

59:16
    Ofsajd domácích.

58:25
    Hosté se ještě snaží přidat další branku, ale domácí již brání pozorněji než před minutou.
    Anton SLEPYŠEV - 6:1

57:15
    Ufa právě vstřelila branku!
    Engren nakonec čisté konto neudrží. Gluchov našel před brankou úplně volného ANTONA SLEPYŠEVA a ten z první poslal kotouč do branky. Asistence: Alexej Gluchov, Andrej Zubarev.

56:55
    Další střelu hostí blokuje domácí obrana.

55:56
    Semin střílel z vrcholu levého kruhu, ale Engren na jeho střelu dobře viděl a bez problémů ji chytil.

54:19
    Dnešní utkání sleduje 5700 diváků.

54:06
    Engren si připisuje další zákrok po střele z pravého kruhu.
    Andrej TARATUCHIN - 6:0

53:30
    Atlant právě vstřelil branku!
    Už je to hotovo. Domácí se snad z první šance v této třetině prosazují. ANDREJ TARATUCHIN se dostal k vyraženému kotouči a neměl problém poslat kotouč za rozhozeného Irvinga. Asistence: Albert Jarullin, Vjačeslav Kozlov.

53:18
    Hosté se osvobozují.

52:51
    Zbytečný faul v podání Hartikainena a šance hostí na body jsou pryč.

51:46
    Domácí hrají dobře a v těchto chvílích svého soupeře drží daleko od Engrena.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 21. Majorov (Gilroy, Černov), 33. Kozlov (Korobov, Taratuchin), 34. Černov (Engqvist, Majorov), 38. Sorokin (Sošnikov), 39. Majorov (Engqvist), 54. Taratuchin (Jarullin, Vjačeslav Kozlov) – 58. Slepyšev (Gluchov, Zubarev)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec, Ťuljapkin, Jarullin, Baldajev, Sorokin – Engqvist, Majorov, Černov – Vrána, Sošnikov, Šmeljov – Potapov, Bodrov, Konstantin Kolcov – Kolcov, Taratuchin, Levickij
    Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (34. Irving) – Kutuzov, Lekomcev, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kirill Kolcov, Vasilevskij – Mereskin, Chlystov, Dubrovskij – Semin, Tolpeko, Hartikainen – Pihlström, Kajgorodov, Skačkov – Gluchov, Slepyšev, Pankov

Rozhodčí: Jeřábek, Komarov – Maitak, Pronškich