Michalovce – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:0 (kon.) | Prešov – Senica 2:6 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.)
HK DOXXbet Detva
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 12.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

60:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po necelej minúte je koniec zápasu. O výsledku zápasu rozhodol najlepší muž na ľade BORIS KREMPASKÝ. Asistencie: Peter Rojkovič, Roman Ihňato.

57:34
    Detva dala gól!

Je vyrovnaná. Po strele Zorvana sa puk odrazil od horne žrďky do bránkoviska, kde sa najlepšie zorientoval SLAVOMÍR BUDA a vyrovnal. Asistencie: Ivan Zorvan, Patrik Fekiač.

56:08

Volentier, ktorý podržal domácich v tretej tretine inkasuje gól pomedzi betóny od ĽUBOMÍRA VAICA.
    Asistencia: Richard Smotrila.

43:41
    Tlkak domáceho mužstva vyustil do gólovej radosti. Postaral sa o ňu DOMINIK HEGYI, keď pretlačil puk do brány Trenčana. Asistencie Viktor Fekiač, Peter Lunter.