Třinec – Vítkovice 2:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Liberec 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
Berani Zlín
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 14.12.2014, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

53:01
    Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minuty za sekání.

50:51
    Oba aktéři vyfasovali dvě minutky za hrubost. Pavel Sedláček (ZLN) – Lukáš Derner (LIB)

42:58
    Jeden ze zlínských byl v šanci faulován a je tu další početní výhoda pro žlutomodré. Radim Šimek (LIB) 2 minuty za hákování.

38:33
    Sedláček z otočky ohrozil Lašáka a byl navíc faulován. Za nedovolené bránění si odpyká dvě minuty Tomáš Vitásek (LIB)

35:44
    Petr Gřegořek (LIB) obdržel 2 minutky za držení protihráče.

32:43
    Dnes nejčastějí vylučovaný hráč na straně domácích Martin Matějíček (ZLN) opět za katrem. Tentokrát to budou dvě minutky za sekání.

25:05
    Petr Gřegořek (LIB) obdržel dvě minutky za sevření kotouče.

23:33
    Ondřej Veselý (ZLN) obdržel dvouminutový trest za podražení.

22:18
    Ve druhé třetině se vylučuje jako na běžícím páse. Petr Jelínek (LIB) vyfasoval dvě minutky za hru vysokou holí.

21:46
    Zlínští budou hrát přesilovou hru čtyři na tři. Tomáš Urban (LIB) vyfasoval dvě minuty za držení.

21:23
    Tygři hráli chvíli v šesti a budou za to pykat. Trest za lavičku hostí odsedí Martin Bartek (LIB)

20:20
    Tygři začnou i druhou třetinu v přesile. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty hákování.

16:19
    Rychlého Jakuba Svobodu musel zastavit až za cenu faulu Jan Výtisk (LIB) a ševce čeká přesilová hra. Diváci si přejí před odchodem do šaten srovnat stav zápasu.

14:12
    Branko Radivojevič (LIB) vyfasoval také desetiminutový osobní trest.

14:12
    Pavel Kubiš (ZLN) vyfasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

9:55
    Berani si svojí aktivitou v útočném pásmu vynutili přesilovou hru, která bude trvat minimálně čtyři minuty. Jaroslav Vlach (LIB) vyfasoval hned dva tresty.

6:19
    Liberec si zahraje přesilovou hru pět na tři, která bude trvat přesně minutu a 19 vteřin. Oldrich Kotvan (ZLN) obdržel dvouminutový trest za zdržování hry.

5:38
    Tygři si vynutili první přesilovou hru. Za katr už putuje Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 23. Marušák, 27. Ondráček (Říčka, Leška) – 7. Vampola (Bartek)

Berani Zlín: Štůrala (Hromada) – Marušák, Stuchlík, Matějíček, Žižka, Kotvan, Urbanec, Janota – Veselý, Čajánek, J. Svoboda – Říčka, Vlach, Ondráček – Okál, Leška, Köhler – Sedláček, Šťastný, Kubiš.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Výtisk, Šimek, Derner, Vitásek, Kájínek, Gřegořek, Voráček – Radivojevič, Vampola, Urban – Bulík, Filippi, Valský – Krenželok, Jelínek, Bartek – Vlach, Jass, Bulíř

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Svoboda (CZE) – Gebauer (CZE), Lederer (CZE)

Diváci: 4 951