Buffalo – Florida 4:3 (po pr.) | Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Anaheim 1:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 3:4 (1:2 po s.n.) | Dallas – New Jersey 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 2:3 (po pr.)
Vancouver – NY Rangers 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.) | Toronto – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.)

Marian Gáborík (LAK) – 1+0, 7 střel, čas na ledě 14:48
    Richard Pánik (TOR) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:53 (01:59:43)

Joffrey LUPUL - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Toronto vítězí po samostatných nájezdech. Autorem jediné vítězné trefy je JOFFREY LUPUL, který vystřelil přímo do růžku hostující brány.

3. série
    1:0
    Kopitar zkoušel bekhendový blafák, jeho zakončení ovšem míří vysoko nad bránu.

3. série
    1:0
    Santorelli si položil Quicka, ale následně mu puk ujel.

2. série
    1:0
    Brown taktéž vystřelil, ale domácí gólman opět chytá.

2. série
    1:0
    Bozak zkoušel střelu, kterou Quick vyráží betonem.

1. série
    1:0
    Gáborík zkoušel něco podobného, ale Reimer zasáhl ramenem.

1. série
    1:0
    Lupul se rozjel a vymetl šibenici v hostující bráně.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám vítěze nepřineslo, rozhodnou tedy nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Richardsovu střelu podržel ve svém klíně Reimer.

64:35
    Hollandův průnik zastaven Doughtym.

62:59
    Toffoliho střela z levého bodu pro vhazování zblokována Bozakem do rohu hřiště.

62:22
    Doughty si našel pozici pro střelu, ale jeho projektil vytěsnil ramenem domácí gólman.

62:02
    Santorelli zblokoval Muzzinovu střelu do ochranné sítě.

61:15
    Williams nabízel kotouč svému obránci do brankoviště, ale černou gumu zachytil Reimer a přerušil hru.

60:03
    Domácí mají puk na svých holích.

60:01

Třetí třetina nám nabídla jeden gól na každé straně, a tak nás čeká prodloužení. Za zmínku stojí rozhodně třetí branka Toronta, která byla opravdu výstavní. Kdo vyhraje tento zápas?

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hollandovo nahození přidržel v lapačce Quick.

59:15
    Oba týmy zápas spíše dohrávají.

58:13
    Kopitar si krásně obešel dva protihráče, ale třetí obránce Toronta ho odzbrojil.

56:55

55:27
    Phaneuf si vyměnil puk s Kesselem a tvrdou střelou ze středu hřiště prověřil gólmana hostů, který jeho střelu vyrazil ramenem.

54:55
    Muzzin (LAK) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

54:55
    Kadri uháněl sám na Quicka, ten jeho bekhendový blafák vystihl a puk chytil do své lapačky!

54:12
    Holzer z nulového úhlu nahazoval na Quicka, který byl pozorný a vyráží jeho střelu.

52:10
    Martinezovo velmi nepřesné nahození míří za bránu domácích.

50:30
    Střelu Lupula zastavuje pravý Quickův beton.
    James VAN RIEMSDYK - 3:3

48:49
    Toronto právě vstřelilo branku!
    To byla nádhera! Franson přihrával přes šíři kluziště na Kessela, který ještě vracel puk na brankoviště na volného JAMESE VAN RIEMSDYKA, který ve snadné pozici trefil poloprádnou bránu hostí. Asistence: Phil Kessel, Cody Franson.

48:41
    Lewis (LAK) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

48:22
    Doughtyho nahození od modré vyráží domácí gólman do rohu kluziště.

48:13
    Toffoli nejprve bekhendem nahazoval z levého kruhu a následně také pálil z nápřahu z druhého kruhu, ale oba pokusy zlikvidoval Reimer.

47:12
    Gáborík nabízel puk před bránu pro Stolla, který puk netrefil.

46:00
    Kesslovu střelu vyrazil hostující gólman do strany k van Riemsdykovi, který nedokázal trefit poloodkrytou bránu.

45:03
    Tofolli ze středního pásma vystřelil na Reimera a vybojoval pro svůj tým útočné pásmo.

44:45
    Clarksonovu střelu z pravého kruhu chytá Quick.

43:40
    Santorelli zastaven u mantinelu Kopitarem.

42:00
    Lupulovu střelu nepustil k bráně Martinez.
    Marián GÁBORÍK - 2:3

41:02
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    To je skvělý vstup do třetiny! Williams skvěle přihrál do brankoviště volnému MARIÁNU GÁBORÍKOVI, který na druhý pokus překonal Reimera. Asistence: Justin Williams.

40:10
    Po úvodním buly jsou u puku hosté.

40:01

Po druhé třetině je srovnáno! Maple Leafs měli velké šance ke zvýšení náskoku, kterých nevyužili, a tak přišlo nejprve snížení z hole Williamse a následně vyrovnání Kinga.

Další třetina začne přibližně v 0:58.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    Dwight KING - 2:2

39:47
    Králové nakonec srovnávají! DWIGHT KING se natlačil z rohu kluziště před Reimera a s velkým důrazem nadvakrát dostává černou gumu za záda domácího gólmana. Asistence: Robyn Regehr, Alec Martinez.

38:57
    Clifforda v útočném pásmu obral velmi důrazně o puk Kadri.
    Justin WILLIAMS - 2:1

36:02
    A je sníženo! Cliffordovu nahození dojel JUSTIN WILLIAMS a s velkým důrazem puk dostal za Reimerova záda. Asistence: Kyle Clifford, Alec Martinez.

35:51
    Pánik vyvezl puk do útočného pásmu, kde o něj přišel.

34:51
    Po výborném napadání domácích končí kotouč v publiku Air Canada Centra.

33:31
    Doughtyho dělovku od modré čáry vyráží Reimer vyrážečkou.

32:51
    Clarkson dostal puk do výborné pozice v mezikruží, ale na poslední chvíli mu přizvedl jeden z protihráčů hůl.

31:50
    Winnik jen nahazuje kotouč do útočného pásma a odchází střídat.

29:56
    Martinezovo nahození tečoval jeden z clonících hráčů těsně nad horní tyč domácí brány.

29:17
    Kingovo nahození raději ukryl domácí brankář v lapačce.

28:43
    Booth se s pukem zpoza brány natlačil do brankoviště, zakončit ovšem nedokázal.

27:52
    King po krásné kličce střílel z mezikruží, ale Reimer zasáhl vyrážečkou.

27:15
    Kopitarovu střelu nepustil dál blokující Franzon.

26:55
    Oba týmy jsou v plném počtu.

25:30
    Kadri vybojoval puk za hostující bránu a předal ho do předbrankového prostoru Lupulovi, který nikým neatakován ve skvělé pozici minul bránu.

24:55
    Robidas (TOR) a Toffoli (LAK) jsou vyloučeni na 2 minuty za nesportovní chování.

24:20
    Po Kesselově přihrávce byl ve skvělé pozici Bozak, ten chtěl ale šanci ještě vyšperkovat přihrávkou na zcela volného VanRiemsdyka, která ovšem k adresátovi nedošla.

23:46
    Gáborík objel domácí bránu, ale puk nedokázal zasunout mezi tři tyče.

22:58
    Doughtyho nahození od modré k domácímu gólmanovi nedoletělo.

21:51
    Robidasovo nahození bylo zblokováno a následně hru přerušil svým zákrokem Quick.

20:34
    Brownovo nahození kryje Reimer.

20:15
    Toronto se ihned dostává do útočného pásma.

20:01

Dnešní zápas nám dokazuje, že v hokeji spravedlnost neexistuje. V první třetině mělo Los Angeles obrovskou převahu, ale ve 14. minutě z čista jasna skóroval Santorelli a gól do šatny vstřelil Franzon. Toronto tedy vede po první třetině nad Los Angeles 2:0.

Další třetina začne přibližně v 0:04.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    Cody FRANSON - 2:0

19:30
    Kadri předával kotouč na modrou na CODYHO FRANSONA, který rychlou střelou zápěstím překonal hostujícího gólmana. Asistence: Nazem Kadri, Mike Santorelli.

19:07
    Po pravém křídle ujížděl Lewis, jeho střela z nulového úhlu byla přizvednuta do sítě za domácí bránou.

18:04

17:43
    Los Angeles dlouho kombinuje, ale zatím se neodhodlalo vystřelit.

16:04
    Phaneuf (TOR) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

16:04
    Lewis se ocitl sám před Reimerem, ale domácí gólman zabránil gólu skvělým zákrokem svojí lapačkou!

14:43
    Gáboríkovu střelu z levého kruhu vyráží domácí brankář do ochranné sítě.
    Mike SANTORELLI - 1:0

14:00
    Tak to je jako blesk z čistého nebe! Za bránou hostů se puku ujal MIKE SANTORELLI, objel bránu a překonal bezmocného Quicka. Asistence: Daniel Winnik, Korbinian Holzer.

13:23
    Nahození Cartera míří vysoko nad domácí klec.

11:50
    Gáborík tečoval nahození jednoho z hostujících obránců pouze do výstroje brankáře Toronta.

11:47
    Okamžitě po buly objel hostující Williams bránu, ale narazil na pohotového Reimera.

11:39
    Puk doputoval až do ochranné sítě. Budu se vhazovat před domácím gólmanem.

10:46

10:18
    Toffoliho střelu od modré vyráží Reimer betony.

09:38
    Toronto v poklidu vyhazuje puk přes všechny čáry.

08:46
    Smith (TOR) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

07:40
    Ve velké šanci Bozak, ten ovšem z bezprostřední blízkosti minul hostující bránu.

07:00
    Williams nastřeloval puk do brankoviště, černá guma ale jen projela až na druhý konec kluziště.

06:38
    Volný kotouč ukryl ve svých chráničích Reimer.

06:05
    Gardiner zahrál vysokou holí, a tak se bude vhazovat v obraném pásmu domácích.

05:48
    Po řadě nepřesností jsou u puku Maple Leafs.

04:59
    Daughtyho střela od modré byla sražena do rohu kluziště.

03:31
    Richardsovu střelu vyrazil Reimer jen před sebe, kde stál Pearson, ale jeho dorážka nebyla přesná.

02:57

02:50
    Quick se teď blýskl skvělým zákrokem lapačkou proti střele Kessela.

01:53
    Phaneuf pálil v přesilovce, ale jeho pokus, i následující dorážky hosté přestáli.

00:57
    Richards (LAK) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

00:31
    První formace domácích dostala Krále pod tlak, takže si hostující celek musel pomoci icingem.

00:03

00:01

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Franson, Phaneuf, Holzer, Gardiner, Robidas, Rielly – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk, Santorelli, Kadri, Winnik, Clarkson, Holland, Lupul, Pánik, Smith, Booth

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Martinez, Regehr, Greene, McNabb – Carter, Kopitar, Brown, Toffoli, Richards, Pearson, Williams, Stoll, Gáborík, King, Lewis, Clifford.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Králové jsou zatím za všemi očekáváními. Králů se v uběhlé části sezóny příliš nedařilo a zatím figurují až na pátém místě Pacifické divize a na devátém místě Západní konference. Hosté z posledních 4 zápasů jen jednou vyhráli, což je důsledkem špatného umístění týmu.

Buffalo – LA 1:0

Domácí se zatím překvapivě drží na postupových pozicích. Zatím jsou překvapivě čtvrtí v Atlantické divizi a šestí v tabulce Východní konference. Maple Leafs v této sezóně nastříleli 99 branek. Dočkáme se dnes jubilejní sté?

Toronto – Calgary 1:4

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 14. Santorelli (Winnik, Holzer), 20. Franson (Kadri, Santorelli), 49. van Riemsdyk (Kessel, Franson), rozh. náj. Lupul – 37. Williams (Clifford, Martinez), 40. King (Regehr, Martinez), 42. Gáborík (Williams)