Opava – Přerov 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – SK Karviná 7:2 (kon.)
Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 3:5 (kon.) | Klášterec nO – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nymburk – Kobra 3:10 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 1:3 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 9:6 (kon.) | Pelhřimov – Děčín 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 6:2 (kon.)
Tábor – Kolín 8:0 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:2 (2:0, 4:1, 0:1)
HC Trutnov
Sobota 20.12.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

59:23
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Tak jsem to zakřikl. Hosté se radují podruhé v utkání. Před brankou se dostal kotouč na hůl volného TOMÁŠE VESELĚHO, který překonal Sobotku. Asistence: Jakub Luštinec.

57:29
    Na levé straně se dostal do úniku Daniel Vlach, který se snažil překonat Kukina k levé tyči, ale rychlý beton hostujícího gólmana zkazil radost domácímu hráči.

55:17
    Jakuba Neužila nahrazuje v brance Stadionu Jakub Sobotka.

53:57
    Poulíček zůstal sám před brankou, ale ke střele se nakonec vůbec nedostal.

53:15
    Daniel Vlach oslabuje svůj tým, když byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Petr Chytráček jel domluvit trutnovským fanouškům, kteří se stále nechtějí uklidnit. Rozhodčímu Karešovi dochází trpělivost.

48:42
    Jirků jel sám Kukina, na kterého forhendovou kličkou nevyzrál.

Hra je opět přerušena. Inteligence trutnovských fanoušků se potvrdila. Hostující fanoušci zcela bojkotují dnešní utkání.

45:52
    Pozor. Trutnov bude mít možnost přesilové hry 5 na 3 celé dvě minuty. Šťastný je vyloučen za hru vysokou holí a Patrik Fořt je vyloučen za příliš mnoho hráčů na ledě.

43:40
    Ovšem ne na dlouho. Na trestnou putuje za hákování Tomáš Veselý. Domácí si zahrají přesilovou hru.

41:32
    Vyloučen domácí Tomáš Bláha. Na druhé straně si jde odpočinout také hostující Marek Voženílek. Oba jsou vyloučeni za sekání.

40:51
    Dnešní utkání sleduje 2 197 diváků. Děkujeme!

34:59
    Patrik Urban je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

34:53
    Josefa Čápa nahrazuje v brance Trutnova ruský gólman Fedor Kukin.

34:53
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak to je ledová sprcha pro Trutnov. Od modré čáry vystřelil Lenoch, jehož střelu tečoval šikovně TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, který rozjásal domácí fanoušky. Asistence: Patrik Lenoch, Martin Filip.

34:24
    Je tu pátá branka v síti Čápa. Před brankou se dostal ke kotouči DAVID SKOČOVSKÝ, který se s ničím nepáral a poslal kotouč k pravé tyči hostující svatyně. Asistence: Daniel Vlach.

33:49
    Petr Hlaváč se dostal s pukem mezi kruhy, kde proti němu byl sám Čáp, který pokus domácího obránce vyrazil pravým betonem.

30:41
    Martin Klement vyhodil kotouč vysoko do vzduchu a ten se dotkl trámu. Rozhodčí Kareš správně vylučuje domácího hráče na dvě minuty za zdržování hry.

30:34
    Domácí se prosazují v oslabení. Jan Matějka ujel po levé straně, kde jen přiťukl kotouč na volného Skočovského, který zakončil, ale Čáp kotouč vyrazil před sebe, kam si najel JAN MATĚJKA, který jen lehce ťuknul do puku a ten skončil v brance. Asistence: David Skočovský.

29:05
    Bude se vylučovat na domácí straně. Na dvě minuty za hrubost odchází na trestnou lavici Patrik Urban, který tak oslabuje svůj tým.

24:12
    Hosté snižují. Od modré čáry vystřelil Lukáš Junek, jehož pokus si stáhl na hokejku VOJTĚCH PERUTEK, který pohotově poslal kotouč mezi betony Neužila a rozjásal hostující fanoušky. Asistence: Lukáš Junek, Daniel Svoboda.

22:01
    Chytráček podrazil Vlacha a trutnovský útočník si jde odpočinout na dvě minuty.

21:20
    Domácí využívají přesilovou hru a jdou do tříbrankového náskoku. Před brankou zůstal zcela volný TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, který nezazmatkoval a v klidu poslal kotouč do trutnovské sítě. Asistence: Martin Filip, Jiří Jakubec.

19:43
    Hra je přerušena pro nepokoje v hledišti.

19:43
    Před koncem třetiny je vyloučen za podražení hostující Janoušek.

18:56
    Výbornou práci odvedl Patrik Fořt, který zachytil špatné vyhození jednoho z hostujících obránců. S kotoučem si poodjel a našel před brankou zcela volného TOMÁŠE JIRKŮ, který se trefil nad beton Čápa. Asistence: Patrik Fořt.

16:23
    Neužil výborně vyrazil betonem pokus Veselého z mezikruží.

16:00
    Tak pozor. Trutnov bude mít minutu a osmnáct vteřin přesilovou hru 5 na 3. Na trestnou lavici již míří Hamerský na dvě minuty za podražení.

15:18
    Perutka po pískání podrazil domácí Martin Klement a Trutnov bude pokračovat v početní převaze.

14:03
    Trutnov vstřelil branku, která nemohla být následně uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

12:52
    Následně jsou domácí vyloučeni. Trutnov si zahraje první přesilovou hru. Na dvě minuty usedá na trestnou lavici Jan Matějka, který je vyloučen za hru vysokou holí.

12:45
    Daniel Vlach netrefil trestuhodně z mezikruží branku hostů.

07:40
    Domácím se podařilo vstřelit branku při hře 4 na 4. Od modré čáry se do kotouče opřel Patrik Lenoch. Čáp jeho pokus vyrazil pouze k volnému MARTINU FILIPOVI, pro kterého bylo povinností zamést kotouč do prázdné branky. Asistence: Patrik Lenoch.

07:09
    Je tu vzájemné vyloučení. Na straně Trutnova si jde odpočinout Daniel Svoboda na dvě minuty za hrubost, na straně domácích je to Petr Hlaváč, který obdržel stejný trest.

06:25
    Patrik Poulíček se prokličkoval před Neužila. Trutnovský útočník zakončil po zemi do forhendu, kde byl připravený beton domácího brankáře.

02:17
    Rozhodčí Kareš poprvé vylučuje. Na trestnou lavici usedá za nedovolené bránění Lukáš Junek. Domácí tak budou hrát v početní výhodě.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 8. Filip (Lenoch), 19. Jirků (Fořt), 22. Šťastný (Filip, Jakubec), 31. Matějka (Skočovský), 35. Skočovský (Vlach), 35. Šťastný (Lenoch, Filip) – 25. Perutek (Junek, Svoboda), 60. Veselý (Luštinec)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (56. Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Vlach, Bláha, Matějka, Jirků, Urban, Fořt, Oppelt, Srnský, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

HC Trutnov: Čáp (35. Kukin) – Vácha, Škvor, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Souček – Kozák, Veselý, Šimoníček, Březina, Poulíček, Janoušek, Luštinec "C", Koutník, Chytráček, Smékal, Perutek, Svoboda
    Trenér: Jiří Malinský

Rozhodčí: Kareš – Hurita, Urupčík

Diváci: 2 197