sk Sobota 20.12.2014, 16:15Arosa Challenge

59:01
    Prebieha posledná minúta poslednej tretej tretiny!

55:14
    Švajčiarsko dalo gól!

Švajčiarsko využíva túto presilovku a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Autorom presilovkového gólu je DENIS HOLLENSTEIN!
    Bez asistencie.

53:46
    Za Bielorusov je vylúčený Korobov, ktorý sa previnil napadnutím. Presilovka pre Švajčiarsko!

46:06
    Opäť sa vylučuje na strane Bieloruska, vylúčeným hráčom je Jefimenko. Presilovka pre Švajčiarsko!

44:58

Švajčiarsku sa podarilo využiť túto presilovku a tak vyrovnávajú na 2:2 o čo sa gólom postaral INTI PESTONI!
    Asistencie: Vongunten.

43:02
    Presilovku si teraz v tretej tretine zahrá aj Švajčiarsko, vylúčený na strane Bieloruska je Denisov za hrubosť.

40:47
    Hneď v úvode tretej tretiny je tu vylúčenie na strane Švajčiarska, dve minúty dostáva Blum za napadnutie. Presilovka pre Bielorusko!

38:21
    Bielorusko dalo gól!
    Bielorusku sa podarilo streliť gól a otočiť tak vývoj stretnutia vo svoj prospech, dostávajú sa do vedenia 2:1! Gól Bieloruska zaznamenal VYACHESLAV ANDRYUSHCHENKO.

35:07
    Presilovku si teraz zahrá aj Švajčiarsko, Šinkevič sa previnil držaním a oslabuje tak Bielorusko.

31:36
    Bertschy dostáva dve minúty za seknutie. Presilovka pre Bielorusko!

29:42
    Pomerne rýchlo sa Bielorusku podarilo vyrovnať, keď sa presnou strelou presadil PAVEL RAZVADOVSKI a vyrovnal tak na 1:1!

27:03

Prvý gól zápasu vidíme až v druhej tretine, podarilo sa ho dať Švajčiarsku zásluhou SIMON MOSER a vedú tak 1:0!
    Asistencie: Bertschy.

18:27
    Opäť vylúčenie na strane Švajčiarska, Bertschy sa previnil držaním. Ďalšia presilovka pre Bielorusko!

12:15
    Trachsler sa previnil hákovaním a tak sa bude musieť Švajčiarsko opäť brániť!

09:53
    Dvojminútový trest pre hráčku lavicu Švajčiarska za príliš veľa hráčov na ľade. Bielorusko si tak zahrá presilovku!

05:45
    Prvé vylúčenie zápasu, Stas je vylúčený za krošček a tak oslabuje Bielorusko. Presilovka pre Švajčiarsko!

Ospravedlňujeme sa divákom, ale kvôli technickým príčinám Vám napokon ponúkame zo zápasu zmeny stavu! Švajčiarska strana zo zápasu neprináša video, takže nie je možné spraviť plný textový on-line prenos. Za pochopenie ďakujeme!

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 30. Razvadovskij (bez asistencie), 39. Andrjuščenko (bez asistencie) – 28. Moser (Bertschy), 45. Pestoni (Vongunten), 56. Hollenstein (bez asistencie)

Bělorusko: Goriačevskich (Brikun) – Korobov, Denisov, Stas, Kislyj, Gavrus – Šinkevič, Lisovec, Andrjuščenko, Kulakov, Stepanov – Nogačov, Stasenko, Razvadovskij, Jefimenko, Kovyršin – Goroško, Kaznadej, Drozd, Volkov.
    Švýcarsko: Flueler (Stephan) – Blindenbacher, Kukan, Baltisberger, Hollenstein, Hass – Blum, Helbling, Bertschy, Moser, Almond – Kamerzin, Vongunten, Trachsler, Kunzle, Walker – Kparghai, Grossmann, Rufenacht, Pestoni, Fritsche.

Rozhodčí: Vinnerborg, Wehrli – Ambrosetti, Wust