SK Karviná – Frýdek-M. 3:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 6:3 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.)
Tábor – Sokolov 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Nymburk 4:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:6 (3:1, 2:1, 0:3 - 0:0)
HC Klatovy
Sobota 03.01.2015, 18:002. liga skupina Západ

62:23
    Marcel vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Třetí třetina patřila hostům, kteří vymazali tříbrankové manko. V čase 60:0 byl navíc vyloučen Martin Hadrava, a tak oba celky odstartují prodloužení se třemi hráči.

59:00
    Minutu před koncem záklaní hrací doby si zahraje Pelhřimov přesilovou hru. Hobl se provinil držením.

47:39
    Michel vypálil od modré, přičemž jeho rána byla ještě tečovaná. Vajner dokázal kotouč zkrotit, načež se před jeho brankou strhla bitka mezi Tomášem Mečiarem a Patrikem Marcelem. Oba zchladí hlavy na trestné lavici.

46:47
    Kopic se při napadání dopustil podražení klatovského obránce a tudíž míří na trestnou lavici.

41:46
    Martin Hadrava vyloučen za sekání.

37:31
    Petr Zeman jde znovu na terstnou lavici. Dvě minuty vyfasoval za sekání.

34:57
    Medvědi budou hrát další přesilovou hru. Za podražení si odpyká dvě minuty Lukáš Martinec.

32:02
    Jakub Houfek vyloučen za sekání.

29:18
    Hosté si zahrají přesilovou hru čtyři na tři. Třetina zahákoval hostujícího hráče a domácí se budou bránit patnáct sekund ve třech.

28:35
    Počet hráčů se na ledě srovná. Kristl jde na tresnou lavici za hákování.

27:34
    Pavel Srdníko si odsedí dvě minuty za sekání.

24:07
    Petr Zeman si odsedí dvě minuty za hákování.

16:53
    Další přesilová hra pro Medvědy. Kubeš přidržel domácího útočník, takže musí za katr.

13:21
    Klatovy budou hrát panáct sekund přesilovou hru pět na tři. Za podražení míří na trestnou lavici Jiří Kubát.

11:36
    Klatovy si zahrají první přesilovou hru. Za sekání putuje za katr Tomáš Mečiar.

06:01
    První vyloučení zápasu. Za sekání si odsedí dvě minuty Matěj Beran.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 18. Srdínko (Kadlec), 19. Bezděk, 19. Hadrava (Jelínek), 37. Kadlec (Mečiar, Tolkner), 40. Tolkner (Mečiar, Vajner) – 9. Beran (Žáček, Kubeš), 36. Michel, 45. Pacanda (Kubeš, Beran), 49. Beran (Martinec, Hobl), 55. Michel, rozh. náj. Kristl

0:1   Libor Bezděk (PEL)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Vajner – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko, Žuček, F. Kasalý – Tolkner, Kubát, Třetina – Kadlec, Votápek, Martin Hadrava – Kopic, Bezděk
    HC Klatovy: Polívka – Zemn, Martinec, Blumentrit, Žáček, Houfek, Marcel, Hobl, Beran, Pacanda, Kubeš, Topinka, Pejchar, Vondryska, Noga, Kepka, Kristl, Čuban, Michel

Rozhodčí: Kopeček – Lklouda, Musil