SK Karviná – Frýdek-M. 3:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 6:3 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.)
Tábor – Sokolov 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Nymburk 4:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:6 (3:1, 2:1, 0:3 - 0:0)
HC Klatovy
Sobota 03.01.2015, 18:002. liga skupina Západ

V samostatných nájezdech zvítězil tým SHC Klatovy.
    Autorem vítězné branky je KRISTL.

62:23
    Marcel vyloučen na dvě minuty za hrubost.

62:15
    Martin Hadrava, poté co se vrátil z trestné lavice, najížděl sám na Polívku. Pelhřimovský forvard se už chystal na zakončení do prázdné, když kličkou do forhendu oklamal Polívku. Puk se ale záhadným způsobem ocitl těsně vedle branky.

60:32
    Kopic po rychlém průniku zleva nastřelil horní tyč.

Třetí třetina patřila hostům, kteří vymazali tříbrankové manko. V čase 60:0 byl navíc vyloučen Martin Hadrava, a tak oba celky odstartují prodloužení se třemi hráči.

59:00
    Minutu před koncem záklaní hrací doby si zahraje Pelhřimov přesilovou hru. Hobl se provinil držením.

54:22
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Tolik otřepané přísloví nedaáš – dostaneš se opět potvrdilo. Votápek najížděl s Tolknerem dva na jednoho obránce, přičemž Polívka předvedl klíčový zákrok, ze kterého vznikl brejk kltaovských hráčů. Vajner první střelu klatovských hokejistů vyrazil jen před sebe, načež se strhla v jeho brankovišti valná hromada, ve které se nejrychleji zorientoval DAVID MICHEL a bekhendem překonal Vajnera. Bez asistence.

48:20
    Hosté využívají přesilovu hru a snižují na rozdíl jediné branky. Tentokrát si MATĚJ BERAN sjel nenápadně od modé čáry až před bránu, kde pohotově tečoval ránu Lukáše Martince od modré čáry mimo dosah Vajnera. Asistence: Lukáš Martinec Jaroslav Hobl.

47:39
    Michel vypálil od modré, přičemž jeho rána byla ještě tečovaná. Vajner dokázal kotouč zkrotit, načež se před jeho brankou strhla bitka mezi Tomášem Mečiarem a Patrikem Marcelem. Oba zchladí hlavy na trestné lavici.

46:47
    Kopic se při napadání dopustil podražení klatovského obránce a tudíž míří na trestnou lavici.

46:21
    Opět souboj Bezděk versus Polívka. Hráč Medvědů nahazoval touš od modré čáry a Polívka si dlouho nebyl jistý, kam puk doputoval. Nakonec ho těsně zastavil u své pravé tyčky.

45:47
    Bezděk najížděl zleva sám na Polívku, ale pelhřimovský střelec nenašel mezírku mezi betony.

44:34
    Vladislav Kubeš vystřelil z boku na Vajnera, který odrazil puk přesně na hůl TOMÁŠE PACANDY a ten těsně po doskoku touše o led zamířil do poloodkryté brány. sistence: Vladislv Kubeš a Matěj Beran.

41:46
    Martin Hadrava vyloučen za sekání.

39:37
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Krátce po skončení přesilové hry Pelhřimov znovu skóruje. MARTIN TOLKNER se dostal do samostatného úniku, který zakončil chladnokrevně mezi betony Partika Polívky. Asistence: Tomáš Mečiar a Vratislav Vajner.

37:31
    Petr Zeman jde znovu na terstnou lavici. Dvě minuty vyfasoval za sekání.

36:54
    V té samé přesilové hře se prosazují i domácí. Tomáš Mečiar vystřelil od modré čáry a JAKUB KADLEC tečoval puk, na který Polívka již nemohl dosáhnout. Asistence: Tomáš Mečiar a Martin Tolkner.

35:23
    Hosté udeřili v oslabení. DAVID MICHEL proklouzl podél levého mantinelu a prudkou střelou do šibenice nad Vajnerovu vyrážečku snižuje na 3:2. Bez asistence.

34:57
    Medvědi budou hrát další přesilovou hru. Za podražení si odpyká dvě minuty Lukáš Martinec.

32:02
    Jakub Houfek vyloučen za sekání.

31:44
    Votápek projel podél levého mantinelu a přihrávkou skrz brankoviště našel volného Tolknera, jemuž puk sklouzl z hole a jen těsně minul branku Klatov.

30:46
    Libor Bezděk vystihl klatovskou rozehrávku a prudkou střelou z mezikruží trefil břevno.

29:18
    Hosté si zahrají přesilovou hru čtyři na tři. Třetina zahákoval hostujícího hráče a domácí se budou bránit patnáct sekund ve třech.

28:35
    Počet hráčů se na ledě srovná. Kristl jde na tresnou lavici za hákování.

27:34
    Pavel Srdníko si odsedí dvě minuty za sekání.

26:51
    Votápek vystřelil z pravého kruhu Polívkovi přesně na "teploměr", to znamená mezi ruku a tělo. Klatovský gólman neudržel puk a ten se pomalu kutálel z brankovou čáru. Avšak hostující obránci byli pozorní a uhasili požář před svou brankou.

24:07
    Petr Zeman si odsedí dvě minuty za hákování.

18:54
    Medvědi nastartovali gólostroj. Další gól přidává po Jelínkově asistenci střelou z levého kuhu MARTIN HADRAVA. Asistence: Aleš Jelínek.

18:14
    To je rychlý obrat ve vývoji. LIBOR BEZDĚK nahazoval puk před gólmana Polívku a jeden z jeho obráncu ztečoval puk přesně k lévé tyčce ve chvíli, kdy se od ní klatovský gólman odpoutával. Bez asistence.

17:59
    Domácí se prosazují v přesilové hře. PAVEL SRDÍNKO vypálil od modré čáry a puk se zastavil až o síť Polívkovy branky. Asistence: Jakub Kadlec

16:53
    Další přesilová hra pro Medvědy. Kubeš přidržel domácího útočník, takže musí za katr.

13:21
    Klatovy budou hrát panáct sekund přesilovou hru pět na tři. Za podražení míří na trestnou lavici Jiří Kubát.

11:36
    Klatovy si zahrají první přesilovou hru. Za sekání putuje za katr Tomáš Mečiar.

08:37
    Pohledná akce Klatov končí prvním gólem v utkání. Žáček po průniku kolem levého mantinelu nacentroval před bránu na MATĚJE BERANA, který pohodlně zasunul kotouč za brankovou čáru. Asistence: Miroslav Žáček, Vladislav Kubeš.

06:01
    První vyloučení zápasu. Za sekání si odsedí dvě minuty Matěj Beran.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 18. Srdínko (Kadlec), 19. Bezděk, 19. Hadrava (Jelínek), 37. Kadlec (Mečiar, Tolkner), 40. Tolkner (Mečiar, Vajner) – 9. Beran (Žáček, Kubeš), 36. Michel, 45. Pacanda (Kubeš, Beran), 49. Beran (Martinec, Hobl), 55. Michel, rozh. náj. Kristl

0:1   Libor Bezděk (PEL)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Vajner – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko, Žuček, F. Kasalý – Tolkner, Kubát, Třetina – Kadlec, Votápek, Martin Hadrava – Kopic, Bezděk
    HC Klatovy: Polívka – Zemn, Martinec, Blumentrit, Žáček, Houfek, Marcel, Hobl, Beran, Pacanda, Kubeš, Topinka, Pejchar, Vondryska, Noga, Kepka, Kristl, Čuban, Michel

Rozhodčí: Kopeček – Lklouda, Musil