Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 14.01.2015, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 1. liga (ČR)
    Patrik MOSKAL - 3:0

59:59
    Draci právě vstřelili branku!
    PATRIK MOSKAL vystřelil puk do prázdné branky a gól, který dal útočník domácích padl v čase, kdy do konce zápasu zbývalo 0,7 sekund! Asistence: Aleš Holík.

59:41
    Hosté už překonali Koutského! Ale z brankové čáry dokázal Aleš Holík vyhodit puk! Neuvěřiutelné! Hráči už zvedali ruce!

59:11
    Hosté v šesti, Šimboch na střídačce!
    Lukáš ŽÁLČÍK - 2:0

56:15
    Staněk poslal pas na LUKÁŠE ŽÁČLÍKA, který dělovkou z první překonal Juraje Šimbocha. Asistence: Aleš Staněk, Martin Novotný.

50:50
    Dvě minuty za podražení dostává Lukáš Krejčík (PRO).

46:36
    Další trest pro domácí. Martin Novotný (SUM) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

44:34
    Jakub Slavík (SUM) dostává menší trest za krosček.

44:34
    Luňák už se radoval, že Prostějov vstřelil branku, ale gólman Vladislav Koutský dokázal betony vyrazit puk z brankové čáry! Slavík se u toho ještě provinil faulem.

33:49
    Radim Haas stojíc sám před Šimobchem poslal kotouč o pár centimetrů vedle!

28:41
    Martin Novotný trefil horní tyč! Puk následně vyletěl ze hřiště.

24:54
    Neuvěřitelné, co teď neproměnil Patrik Moskal! Juraj Šimboch předvedl neuvěřitelnou hrubku, kdy si příliš vybruslil z branky! Moskal si gólmana obehrál a měl před sebou téměř prázdnou branku. Před ním stál pouze vracející se obránce. forvard Šumperka však netrefil svatyni Prostějova. Všichni svatí teď stáli na straně Jestřábů.

22:04
    První přesilovou hru si zahrají i hosté. Marek Haas (SUM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

21:30
    Nejprve pálil od modré Moskal a Žálčík lehce tečoval puk, který letěl těsně nad. Následně se objevil opět odchovanec draků Lukáš Žálčík před brankářem Šimbochem, který fantasticky zakročil betony a podržel pod nimi černou pryž. Gólman Prostějova drží hosty.

19:28
    Karel Plášek vybojoval faul. Tomáš Franek (PRO) dostává dvě minuty za podražení.

16:09
    Jakub Matyáš (PRO) dostává dvě minuty za hákování.

15:15
    Adam Hawlík se objevil ve velké šanci před Koutským! Brankář domácích dokázal puk vyrazit betonem, když se pokoušel obránce Prostějova o kličku beckhendem.

13:30
    Slavík nahodil puk na Šimbocha, který nejistě vyrazil kotouč před sebe. Dorážet se snažil Jan Berger, ale gólman Prostějova se roztáhl a dokázal udržet kotouč před brankovou čarou.

05:56
    Patrik Moskal našel výborným pasem Aleše Staňka, který v obrovské situaci, kdy střílel do odkryté klece, minul.
    Petr GEWIESE - 1:0

01:36
    Patrik Moskal přihrál pod sebe na volného PETRA GEWIESEHO, který přesnou střelou překonal brankáře hostů. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Staněk.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 2. Gewiese (Moskal, Staněk), 57. Žálčík (Staněk, Novotný), 60. Moskal (Holík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík, Prokop, Bail – M. Haas, Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec. Vrdlovec, Berger – Popelka, R. Haas, Rimmel
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Niko, Kužel, Matyáš, Husák, Malý, Hertl, Hawlík – Meidl, Krejčík, Indra – Kajaba, Venkrbec, Luňák – Franek, Duba, Moučka – Sršeň, Cienciala, Coufal

Rozhodčí: Přikryl – Lukš, Novák