Boston – NY Rangers 3:0 (kon.) | Buffalo – Minnesota 0:7 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 0:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Edmonton 3:2 (kon.) | Florida – Colorado 2:4 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (po pr.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:4 (kon.)
San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Montreal Canadiens
Pátek 16.01.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to vše a já vám přeji příjemně strávený konce pracovního týdne. (04:23:05)

3. Erik Karlsson (OTT) 1+0

Dnešní utkání je u konce a Ottawa po zásluze vítězí 4:1. V poslední třetině zpečetil vítězství Ottawy trefou do prázdné brány Erik Condra, který definitivně rozhodl o konci šestizápasové šňůry vítězství na ledech soupeřů Montrealu.

60:00
    Erik CONDRA - 4:1

59:24
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Je hotovo! Po vyhraném buly se ve středním pásmu dostal k puku ERIK CONDRA a ten již zamířil přesně do prázdné brány Montrealu. Bez asistence.

59:15
    Znovu se bude vhazovat ve středním pásmu a Ottawa se blíží vítězství.

59:08
    Hodně nervózní souboj na buly Legwanda s Plekancem končí vykázáním Tomáše Plekance.

59:08
    I Michel Therrien využívá svůj oddechový čas a dává závěrečné pokyny svým svěřencům.

59:08
    Je tady poslední minuta třetí třetiny a po nepřesné střele Sekáče, která skončila v ochranné síti je hra vykázána do středního pásma.

58:37
    Tentokrát měl Hoffman šanci trefit prázdnou bránu, ale tomu pro změnu sjel puk z čepele.

57:57
    Bobby Ryan dostal puk do útočného pásma, ale následně nedokázal vystřelit na prázdnou bránu přes padajícího Subbana.

57:34
    Puk končí v hledišti a vhazovat se bude u Andersona.

57:19
    Dobrá střela Subbana, ale puk nakonec končí ve středním pásmu.

57:09
    Dustin Tokarski zůstává na střídačce a Montreal to zkusí v šesti!

57:09
    Domácí vyhazují pouze na zakázané uvolnění a lodivod Senátorů Dave Cameron si bere oddechový čas, aby si mohla jeho pětice odpočinout.

56:28
    Lars Eller hledal někoho ze svých před Andersonem, ale našel jen hokejku Jareda Cowena.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 2. Zibanejad (Hoffman, Ryan), 17. Pageau (Michálek, Stone), 23. Karlsson (Michálek, Pageau), 60. Condra – 15. Pacioretty (Gallagher, Plekanec)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Chiasson, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Lazar, Pageau, Condra – Stone, Legwand, Michálek
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Subban, Markov, Gončar, Beaulieu, Gilbert, Jemelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Parenteau, Galchenyuk, Prust – Weise, Eller, Desharnais – Bournival, Malhotra, Sekáč

Rozhodčí: Dan O’Rourke, Francis Charron – Matt MacPherson, Steve Barton