Trenčín – Žilina 6:4 (kon.) | Martin – Poprad 1:3 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 0:2 (kon.)
Zvolen – Nitra 3:4 (po pr.) | Piešťany – Skalica 3:1 (kon.)
HC Košice
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 16.01.2015, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa skončil, tri body si odnášajú hostia! (19:48:04)

60:00

58:50
    Hostia vyhodili puk smerom na prázdnu bránku, trafili iba jej žrď!

58:20
    Bránka Košíc je prázdna, vhadzuje sa pred Košarišťanom.

58:20
    Oddychový čas domácich.

58:19
    Domáci v plnom počte.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú už iba dve minúty. Na ľadovej ploche sa nič zaujímavé nedeje.

57:16
    Domáci hokejisti vysoko napádajú rozohrávku súpera, tretíkrát už inkasovať nechcú.

56:50
    Košičania vyhodili puk cez všetky čiary a dobre sa bránia.

56:19
    Domáci tím sa bude brániť! Košičania sa dopustili hry v šestici a hráčska lavica inkasuje dvojminútový trest. Odpyká si ho Lapšanský.

56:19
    Na ľadovej ploche sa stále nedeje nič zaujímavejšie. Domáci Košičania sú síce aktívni, ale hostia sa bránia bravúrne.

54:49
    Košičania chceli ísť do útoku, ale zastavil ich ofsajd na modrej čiare.

54:32
    Hostia v plnom počte.

54:06
    Košičania aj naďalej ostávajú v pásme. Od modrej čiary prudko pálil Štrbák, ale hosťujúci brankár stále predvádza skvelý výkon a drží svoj tím nad vodou.

53:24
    Hrnkovi sa nepodarilo rozohrať za súperovou bránkou a hostia mu puk vypichli. Domáci tím sa nevie dostať k priamemu ohrozeniu svätyne.

53:01
    Hostia hneď v úvode vlastnej oslabovky puk vyhodili cez všetky čiary, následne sa ale Košičania do pásma vrátili.

52:33
    Banská Bystrica sa bude brániť. Na trestnú lavicu smeruje za faul lakťom Peckham.

52:14
    Teraz sa hrá dlhšiu dobu bez prerušenia. Hostia hrajú presne to, čo potrebujú a cez zabezpečenú defenzívu súpera do svojho pásma ani nepúšťajú.

50:45
    Domáci hráči stále útočia, Z ľavej strany v rýchlosti zakončoval Bondra, ale priestor troch žrdí tesne minul. Košarišťan sa musí mať na pozore.

50:10
    Medzičasom sa nám začala už posledná desaťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu. Stále sledujeme aktivitu domácich, pretože za stavu 0:2 si ešte Banská Bystrica ziskom bodov byť istá nemôže.