Boston – NY Rangers 3:0 (kon.) | Buffalo – Minnesota 0:7 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 0:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Edmonton 3:2 (kon.) | Florida – Colorado 2:4 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (po pr.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:4 (kon.)
San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
Vancouver Canucks
Pátek 16.01.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Dnešní utkání je u konce! Philadelphia Flyers prohrává s Vancouverem Canucks 0:4!

Ze začátku zápasu byli jasně lepší domácí Flyers, kteří se tlačili do branky a dostávali se do střeleckých pozic. Jako první ale udeřili hosté, v sedmé minutě se prosadil Nick Bonino . Hra se poté vyrovnala. Ve 14. minutě ukázali genialitu bratři Sedinové. Daniel vypálil a jeho ránu výborně tečoval Henrik Sedin .

Ve druhé třetině se podařilo Canucks svůj náskok dvakrát navýšit. Hned v úvodu druhé třetiny se prosadil krásnou střelou pod břevno Radim Vrbata . Domácí vyměnili gólmany. O 19 sekund později už ale Rob Zepp lovil puk ze sítě. Prosadil se Jannik Hansen.

Třetí třetina nenabídla příliš záživný hokej, spíše se dohrávalo a o osudu utkání bylo víceméně jasno už před začátkem třetiny.

Jakub Voráček – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:04

Radim Vrbata – 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:38.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou. (03:43:29)

60:00

59:01
    Umberger vypálil z velkého úhlu. Miller si ale prostor u tyče pohlídal.

58:21
    U puku jsou teď více hosté, kteří velmi dobře kombinují.

57:39
    Del Zotto se teď elegantně zbavil dvojice protihráčů. Dále ale ztroskotal na Bieksovi.

57:09
    Giroux našel před brankou Reada, ten sice zakončil, ale jeho rána vyletěla hodně vysoko.

56:34
    Teď to vypadalo na jasný ofsajd, ale rozhodčí nechal pokračovat.

56:09
    I další střela Lecavaliera letěla mimo.

55:49
    Flyers již někam nespěchají a je vidět, že se utkání už jen dohrává.

55:06
    MacDonald vypálil od modré, jeho rána byla zablokována.

54:33
    Del Zetto našel na pravé straně volného Schenna, ten ale brzo puk ztratil. Poté střílel právě Del Zott, jehož rána prolétla nad.

54:13
    Střelu Simmondse Miller lapil do lapačky.

53:44
    Rinaldo pouze nahodil kotouč do pásma, u toho je teď dvojice Schultz – Del Zetto.

53:11
    Simmonds s Schennem moc dlouhou dobu puk v útočném pásmu neudrželi.

52:35
    Voráček se dostal ke střele z levé strany, Miller vyráží.

52:24
    Luke Schenn si nic nerozmýšlel vjel do pásma a vystřelil. Jeho rána ale prolétla mimo.

52:06
    Střela Veye prolétla mimo tři tyče.

51:14
    Tanev teď čekal s pukem za svou brankou a čeká na dostřídání spoluhráčů.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 7. Bonino (Matthias, Stanton), 14. H.Sedin (D.Sedin, Burrows), 22. Vrbata (H.Sedin, D.Sedin), 22. Hansen (Edler)

Philadelphia Flyers: Emery (od 22.Zepp) – Streit, MacDonald, Del Zotto, Schenn, Colaiacovo – Raffl, Giroux (C), Voráček – Umberger, Schenn, Simmonds (A) – Rinaldo, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier
    Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Edler, Tanev, Stanton, Bieksa (A), Sbisa, Corrado – D.Sedin (A), H.Sedin (C), Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Matthias, Richardson, Kassian – Dorsett, Vey, Hansen

Rozhodčí: McCauley, Kimmerly – Morin, McElman