Boston – NY Rangers 3:0 (kon.) | Buffalo – Minnesota 0:7 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 0:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Edmonton 3:2 (kon.) | Florida – Colorado 2:4 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (po pr.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:4 (kon.)
San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
Dallas Stars
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Winnipeg Jets
Pátek 16.01.2015, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám příjemné páteční ráno. (05:25:17)
    Zákroky Ondřeje Pavelce

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:13
    Michael Frolík (WPG) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:28
    Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 46 zák., 1 gól, 97.9%.

1. Ondřej Pavelec (WPG) 46 zák., 1 gól, 97.9%
    2. Mark Stuart (WPG) 0+1
    3. Trevor Daley (DAL) 1+0

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 47 – 22 (9-11, 22 – 6, 16 – 5)
    Zablokované střely: 9 – 27
    Trestné minuty: 6 – 10
    Využité přesilové hry: 0/7 – 0/2
    Bodyčky: 23 – 34
    Vyhrané vhazování: 46 – 21.

To byl zápas! Dallas od první do poslední minuty ostřeloval Pavelce ze všech možných pozic, celkem na něj vyslal neskutečných sedmačtyřicet ran, jenže kladenský rodák předvedl parádní výkon a inkasoval pouze v závěru zápasu, kdy Trevor Daley snižoval na konečných 1:2. Winnipeg doslova vytěžil z minima maximum, většinu času strávil v obranném pásmu, ale i to stačilo na těsnou výhru a zisk dvou bodů.

60:00

59:55
    S tímto už Dallas nic nezmůže, domácí z tohoto zápasu odejdou poraženi.

59:50
    Spezza střílel z pravé strany, Pavelec opět zasáhl a Winnipeg krátce poté odpravil puk ze třetiny.

59:35
    Eakin u zadního mantinelu posunul kotouč na Seguina, kterému se ale zamotal mezi nohama a Jets vyhodili.

59:11
    Jamie Benn se dostal ke střele z pravé strany, Ondřej Pavelec ovšem vyrazil puk do pravé strany.

59:05
    Lindy Ruff si po ofsajdu svých svěřenců vybírá oddechový čas.

59:01
    Wheeler zpoza branky přihrál před na Littla, kterého odstavil Daley.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    Trevor DALEY - 1:2

58:44
    Dallas právě vstřelil branku!
    Ondřej Pavelec čisté konto neudrží, pouhých 76 vteřin před koncem je poprvé překonán. Postaral se o to TREVOR DALEY, který českého gólmana propálil střelou z vrcholku levého kruhu. Asistence: Jason Spezza, Ryan Garbutt.

58:36
    Laddovo vyhození doklouzalo za brankovou čáru na druhém konci hřiště – icing.

58:14
    Seguin posunul na modrou Goligoskimu, jehož střelu zablokoval Michael Frolík.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 59. Daley (Spezza, Garbutt) – 4. Frolík (Perreault), 48. Kane (Stuart)

Dallas Stars: Lindback (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Daley, Oleksiak, Demers, Jo. Benn – Ritchie, Seguin, Ja. Benn (C) – Hemský, Spezza, Cole – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Horcoff, Moen.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Bogosian, Enstrom, Byfuglien, Chiarot, Harrison, Stuart – Wheeler, Little, Ladd (C) – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Kane – Peluso, Slater, Thorburn.

Rozhodčí: Joannette, Walsh – Galloway, Shewchyk

Diváci: 16 221