Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)

55:40
    V dobré šanci domácí Nikoncev, ale Backlund se skvěle přesunul a dokázal jeho pokus eliminovat.
    Jevgenij KOVYRŠIN - 4:2

54:13
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku a jsou velice blízko vítězství v dnešním utkání. JEVGENIJ KOVYRŠIN si vybruslil zpoza branky a s pomocí zad obránce Kozáka dostal puk za Backlunda – 4:2! Bez asistence.

53:56
    Komplikace pro hosty. Vyloučen jejich kapitán Milan Bartovič na 2 minuty za sekání.

51:11
    Domácí si hodně zahrávají. Tentokrát to byl Hudáček, kterého skvěle vychytal při dorážce Štěpánek pravým betonem.

50:50
    První minuta přesilovky přinesla obrovskou šanci na vyrovnání! Rok Tičar ale před prázdnou brankou nedokázal vyrovnat na 3:3.

50:19
    Hosté mají šanci vyrovnat. Kazakoncev (CER) vyloučen na 2 minuty za podražení.
    Rok TIČAR - 3:2

49:12
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácím ale náskok nevydržel příliš dlouho. Znovu dvojice Tičar – Nagy a ROK TIČAR dokázal prostřelit Štěpánka po pěkné přihrávce Nagyho. Asistence: Ladislav Nagy, Michal Sersen.
    Pavel ČERNOV - 3:1

47:07
    Domácí znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Hokejová poezie po ose Karaglickij – Mons – Černov, kdy poslední jmenovaný PAVEL ČERNOV pouze nastavil hůl do přihrávky Jevgenije Monse a domácí vedou 3:1. Asistence: Jevgenij Mons, Dmitrij Karaglickij.
    Ladislav NAGY - 2:1

41:13
    Naděje pro hosty! LADISLAV NAGY si vyměnil kotouč s Tičarem a jejich přečíslení zakončil pohodlně střelou do prázdné branky. Asistence: Rok Tičar.

39:30
    Murley neunesl rozhodnutí sudích a po právu zamířil do kabin.

39:00
    A nakonec to odnesl hostující Murley, který dostává trest na 2+10 minut za nesportovní chování.
    Surový trefuje břevno.

37:25
    Na druhé straně tísiciprocentní šance! Surový v přečíslení 2 na 1 dostal pěknou přihrávku přes hokejku obránce, ale jeho střela skončila pouze na břevně Jakuba Štěpánka! Obrovská škoda pro hosty.

36:39
    Backlund chyboval za brankou a o puk ho obral domácí útočník, který naservíroval puk před prázdnou branku, ale jeho spoluhráč nedokázal zacílit přesně!

33:38
    Další přesilovka pro domácí. Vyloučen Milan Bartovič na 2 minuty za sekání.
    Sergej MONACHOV - 2:0

30:51
    Hosté si o druhou branku koledovali. Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2 a Stasenkovu střelu z mezikruží dorazil za Backlundova záda SERGEJ MONACHOV. Asistence: Nikolaj Stasenko, Sergej Kupcov.

26:41
    A domácí mohou navýšit svůj náskok. Murley (SBA) vyloučen na 2 minuty za podražení.
    Dmitrij KARAGLICKIJ - 1:0

25:24
    DMITRIJ KARAGLICKIJ po návratu na led zůstal ve hře a po dobré práci Monse střílí úvodní branku dnešního utkání z prostoru brankoviště brankáře hostí. Asistence: Jevgenij Mons.

22:39
    Karaglickij je ale následně vyloučen na 2 minuty za hákování.
    Černov trefil ve velké šanci tyč Backlundovi brány

22:22
    Karaglickij s Černov v tutové šanci! Druhý jmenovaný obdržel žabičku, ale ani nadvakrát nedokázal prostřelit Backlunda. Z dorážky Karaglickij trefil pouze tyčku..

19:38
    Za brankou Backlunda jsme byly svědky menší strkanici, za kterou jsou vyloučeni Baranka (SBA) a Kazakovcev (CER) – oba na 2 minuty za sekání.

18:09
    Třetí přesilová šance pro domácí. Vyloučen Ladislav Nagy na 2 minuty za sekání.

14:47
    Tomáš Netík zatáhl za záchrannou brzdu a je vyloučen na 2 minuty za sekání.
    Nagy brankáře překonat nedokázal.

12:44
    Ladislav Nagy se dostal do samostatného úniku stejně jako jeho kolega na druhé straně, avšak také neuspěl se svojí střelou mezi betony!

09:29
    Domácí zahrozili v oslabení! Domácí útočník Kazakovcev se dostal do samostatného úniku, ale tváří v tvář Backlundovi neuspěl.

08:19
    Na 2 minuty za podražení vyloučen domácí Lukin.

04:12
    Vyloučen Murley (SBA) na 2 minuty za hákování.

01:07
    Domácí v první větší šanci utkání. Backlund se špatně domluvil se svým spoluhráčem v obraně a jejich zaváhání dokázal využít domácí útočník, kterému se ovšem nepovedlo prostřelit brankáře Slovanu.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 26. Karaglickij (Mons), 31. Monachov (Stasenko, Kupcov), 48. Černov (Mons, Karaglickij), 55. Kovyršin – 42. Nagy (Tičar), 50. Tičar (Nagy, Sersen)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šinin, Arzamascev, Urbom, Chochlov, Stasenko, Pyett, Lukin – Trunyjov, Trubačov, Thuresson – Kazakovcev, Kovyršin, Buchněvič – Kagarlickij, Černov, Mons – Nikoncev, Berdnikov, Monachov. Trenér: I.Petrov
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Sersen, Baranka, Brejčák, Barker, Kozák, Mihálik – Nagy, Murley, Hudáček – Netík, Tičar, Kudrna – Rehák, Surový, Bartovič – Lunter, White. Trenér: P. Matikainen

Rozhodčí: Gashilov, Gusev – Alyoshin, Sazonov