Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
HC Slovan Bratislava
Neděle 15.02.2015, 15:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

53:56
    Komplikace pro hosty. Vyloučen jejich kapitán Milan Bartovič na 2 minuty za sekání.

50:19
    Hosté mají šanci vyrovnat. Kazakoncev (CER) vyloučen na 2 minuty za podražení.

39:30
    Murley neunesl rozhodnutí sudích a po právu zamířil do kabin.

39:00
    A nakonec to odnesl hostující Murley, který dostává trest na 2+10 minut za nesportovní chování.

33:38
    Další přesilovka pro domácí. Vyloučen Milan Bartovič na 2 minuty za sekání.

26:41
    A domácí mohou navýšit svůj náskok. Murley (SBA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

22:39
    Karaglickij je ale následně vyloučen na 2 minuty za hákování.

19:38
    Za brankou Backlunda jsme byly svědky menší strkanici, za kterou jsou vyloučeni Baranka (SBA) a Kazakovcev (CER) – oba na 2 minuty za sekání.

18:09
    Třetí přesilová šance pro domácí. Vyloučen Ladislav Nagy na 2 minuty za sekání.

14:47
    Tomáš Netík zatáhl za záchrannou brzdu a je vyloučen na 2 minuty za sekání.

08:19
    Na 2 minuty za podražení vyloučen domácí Lukin.

04:12
    Vyloučen Murley (SBA) na 2 minuty za hákování.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 26. Karaglickij (Mons), 31. Monachov (Stasenko, Kupcov), 48. Černov (Mons, Karaglickij), 55. Kovyršin – 42. Nagy (Tičar), 50. Tičar (Nagy, Sersen)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šinin, Arzamascev, Urbom, Chochlov, Stasenko, Pyett, Lukin – Trunyjov, Trubačov, Thuresson – Kazakovcev, Kovyršin, Buchněvič – Kagarlickij, Černov, Mons – Nikoncev, Berdnikov, Monachov. Trenér: I.Petrov
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Sersen, Baranka, Brejčák, Barker, Kozák, Mihálik – Nagy, Murley, Hudáček – Netík, Tičar, Kudrna – Rehák, Surový, Bartovič – Lunter, White. Trenér: P. Matikainen

Rozhodčí: Gashilov, Gusev – Alyoshin, Sazonov