Znojmo – Fehérvár 2:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Fehérvár AV19
Neděle 15.02.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

59:58
    Nakonec Boivin (FEH) byl umírněn, vyfasoval dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost, Orli vítězí!

59:12
    Hosté hrají bez gólmana!

54:59
    Havlík s Šedivým v neskutečné šanci! Druhý jmenovaný se po obdržení pokusil vystřelit, ale nadvakrát nebezpečnou střelou Rajnu nepřekonal!

53:25
    Tomasovu nabídku přímo před bránu Novák netrefil!

49:17
    Síly na ledě se srovnají, vyloučen Šedivý (ZNO) – dvě minuty za podražení.

47:43
    Vyloučen Kovács (FEH) – dvě minuty za hákování.

45:29
    A navíc se budou muset bránit. Vyloučen Novák (ZNO) – dvě minuty za vražení na hrazení.

42:11
    Novák na modré překonal obránce a z brejku nadvakrát Rajnu nepřekonal! Ani následná dorážka od Rehuše nebyla úspěšná!

40:36
    Navíc se vylučuje. Grof (ZNO) – si odsedí dvě minuty za držení.

37:19
    Vyloučení na straně Orlů, na trestnou lavici putuje Adam Havlík (ZNO) na dvě minuty za krosček.

32:31
    Zmatky v obraně domácích dovolily několik střel na Holta, ten je ale všechny v krkolomných pozicích dokázal vychytat!

31:34
    Neskutečný zákrok v podání Holta! Ležící ještě dokázal vymrštit lapačku a kotouč polapit!

27:55
    Orli právě vstřelili branku!
    Jenže přichází další krásná akce na druhé straně a do vedení se dostává Znojmo! ONDREJ ŠEDIVÝ se protáhl kolem obránce a v pádu stihl poslat puk mezi Rajnovými betony do sítě. Asistence: Adam Havlík.

27:39
    Dvě šance Fehérváru v krátkém sledu. Nejprve Nemčíkův nevydařený pas pálil na branku Erdély, následně Benk z mezikruží těsně míjí.

24:42
    Tato minuta patřila MARTINU NEMČÍKOVI. Ten nejprve paradoxně málem namazal ve vlastním pásmu soupeři na gól, ale Chris Holt situaci zachránil. Nemčík následně sebral kotouč, projel celým kluzištěm až před brankáře a neskutečným způsobem zavěsil pod břevno. Gól sezóny? Bez asistence.

22:49
    Orli mohli záhy vyrovnat. Rehuš dostal výbornou přihrávku do jízdy, ale Rajna jeho nízkou střelu k pravé tyči vyráží betonem.

21:22
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení v přesilové hře. Rána Ejdepalma byla sražena na hůl BRANDONA MARINA, který z ostrého úhlu pohotově propasíroval puk za přesunujícího se Holta. Asistence: Johan Ejdepalm a Csaba Kovács.

20:00
    Se závěrečnou sirénou byl ještě udělen trest Rehušovi na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:50
    Podešva vybruslil z rohu kluziště až do brankoviště, kde se mu jen o pár centimetrů nepodařilo přehodit Rajnu!

13:38
    Trochu překvapivé vyloučení na straně hostů. Ven jde Wehrs (FEH) – dvě minuty za hákování.

11:17
    Ze hřiště jde na dvě minuty Boivin (FEH) na dvě minuty za krosček a dvě minuty za hrubost a Novák (ZNO) na dvě minuty za hrubost. Orli budou hrát dvě minuty pět na čtyři.

05:57
    Hráčská lavice Fehérváru dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Frank Banham.

02:52
    Další vyloučení. Poté, co seknul Šedu do ruky, si jde sednout Boivin (FEH) – dvě minuty za sekání.

02:30
    Vyloučeni Marino (FEH) – dvě minuty za sekání a Bača (ZNO) – dvě minuty za hrubost.

02:30
    Bartalis se dostal ke střele z ostrého úhlu, Holt ji vyrazil. Potom ale jmenovaný najel do gólmana, který i s brankou skončil u zadního mantinelu! Na ledě se strhla potyčka, bude se vylučovat.

01:38
    Domácí lavice dostala trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Klhůfek.

01:26
    Klhůfek se s Šedivým dostali do úniku dvou mužů na jednoho, druhý jmenovaný dostal puk, vystřelil, trefil ale jen v krkolomné pozici přesouvajícího se Rajnu!

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 25. Nemčík, 28. Šedivý (Havlík) – 22. Marino (Ejdepalm, Kovács)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Bořuta, Nemčík, Havel, Štach, Sova, Grof, Bača – Šedivý, Klhůfek, Havlík – Tomas, Podešva, Rehuš – Beroun, Šeda, Abdul – Novák, Bartoš, Číp.
    Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Orbán, Boivin, Wehrs, Szirányi, Varga, Ejdepalm, Reiter, Hetényi – Benk, Erdély, Sárpátki – Kóger, Sarauer, Banham – Kovács, Bartalis, Marino – Németh, Nemes, Magosi.

Rozhodčí: Gebei, Siegel – Németh, Soós