Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 3:4 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Atlant – Jokerit 2:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
Lada Toljatti
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 18.02.2015, 16:00 • Arena Lada • KHL

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a brzy napočtenou! (18:29:00)

Statistiky zápasu:
    Střely: 28 – 26

Vhazování. 33 – 27

Vyloučení: 6 – 5 ( počet trestů), 14 – 10 (v minutách)

Československá stopa:
    Jakub Kovář – český brankář Jekatěrinburgu, 1 obdržený gól, 27 zásahů
    Peter Podhradský – slovenský obránce Lady, 1 střela, TOI – 15:31, 2 trestné minuty
    Karol Sloboda – slovenský obránce Lady, 1 střela, TOI – 11:37

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:43

58:00
    Lada ještě trefila masku gólmana Kováře.

56:43
    Anton Shenfeld (Lada) dostává vyšší trest a to 2+2 za hru vysokou holí. A to je velký problém pro Ladu, která má na vyrovnání zhruba 3 minuty.

55:00
    Bojuje se ve třetině Lady.

51:25
    Hosté se horkotěžko brání proti útokům Lady.

50:00
    Jekatěrinburg měl tři střely za sebou na Glasse. ani jedna nebyla gólová.

49:30
    Lada se nyní často dostává do příležitostí a blízko k brance hostů, zatím bez úspěchu.

48:15

46:55
    Lada se snaží znovu a znovu proniknout a usídlit se v útoku, nicméně se to bohužel vůbec nedaří.

46:15
    Alexandr Nestěrov z Jekatěrinburgu si odpyká dvě minuty za naražení na hrazení.

43:18

42:40
    Fjodorov se protáhl až do útočného pásma, ale poté ho nikdo nepodpořil a proto akce skončila.

42:00
    Lada má převahu v pásmu soupeře.

41:18
    Jekatěrinburgský Lewandowski si jde sednout na lavici hanby za podražení.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 28. Belousov (Ogurcov) – 2. Nestěrov (Michnov, Lewandowski), 5. Rybakov (Lepisto), 34. Simakov (Lepisto)

Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Vorobjov, Ogurcov, Podhradský, Sloboda, Romanov, Stulov – Mastrjukov, Petrov, Černikov – Belousov, Nikitěnko, Shenfeld – A. Strelcov, Fjodorov, V. Strelcov – Bocharov, Valujskij, Zaťovič
    Trenér: Sergej Svetlov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Justinskij) – Trjamkin, Metljuk, Lepisto, Viklund, Gusev, Loginov, Megalinskij, Antonov – Palušaj, Zykov, Popov – Simakov, Rybakov, Lazarev – Michnov, Lewndowski, Nestěrov – Garejev, Jemelin, Golyšev
    Trenér: Anatolij Jemelin

Rozhodčí: Zacharov, Rogačjov – Gorděnko, Susujev