Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 3:4 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Atlant – Jokerit 2:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)

Martin Růžička (CLJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:42
    Petr Vrána (KZN) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:22 (17:51:21)

V samostatných nájezdech se tedy radují hráči Traktoru, o jejichž výhře rozhodl dvěma proměněnými nájezdy Chistov.

Stanislav CHISTOV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Autorem vítězné branky je STANISLAV CHISTOV.

4. série
    2:1
    Chistov zopakoval svůj první nájezd, tentokrát potáhl kotouč na opačnou stranu a následně jej poslal za záda Nilssona.

4. série
    1:1
    Tkačjov střelou mezi betony tentokrát neuspěl.

3. série
    1:1
    Vránův pokus dokázal Garnett vyrazit nad branku.

3. série
    1:1
    Chistov potáhl kotouč až téměř na brankovou čáru a pak jej poslal za záda Nilssona.

2. série
    0:1
    Azevedo toho příliš nevymýšlel a trefil přesně místo, kde měl domácí brankář lapačku.

2. série
    0:1
    Pare se snažil vymíchat Nilssona, to se mu sice podařilo, místo nad jeho rameny ale domácí útočník trefit nedokázal.

1. série
    0:1
    Tkačjov našel místo mezi betony mezi betony Garnetta a poslal kotouč do sítě.

1. série
    0:0
    Glinkinovi kotouč sjel z hole a Nilsson tak vůbec nemusel zasahovat.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli více ze hry hostující hráči, gól ale nepadl a po úpravě ledu tak budou následovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Traktor vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

64:42
    Oddechový čas pro hosty.

64:42
    Kazaň si ještě zahraje v početní výhodě, dvě minuty vyfasoval od rozhodčích autor první branky, Quint.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 47. Quint (Pare), rozh. náj. Chistov – 53. Svitov (Lukojanov)