Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Středa 18.02.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

Poslední třetina skončila bezbrankově! Konečné skóre je tedy 2:1! Domácí si berou z toho zápasu 3 body!

Střelci: Dominik Zumr, David MuláčekLukáš Tondr

Hvězdami utkání byli vyhlášeni: David Muláček a Jiří Stejskal.

Tímto je to ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a za týden na viděnou! (20:14:02)

60:00

59:55
    Hosté si berou oddechový čas.

59:55
    Hosté ještě v posledních vteřinách atakují kolínskou branku.

59:15
    Dnešní utkání sleduje 600 diváků.

58:38

56:50
    Michal Klíma skvěle vybojoval kotouč a na chvíli přesunul hru do středního pásma.

56:38
    Potrestán Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za držení.

54:05

54:01

53:07
    Síly jsou na ledě vyrovnané 4 proti 4! Karel Nedbal se vrací do hry.

52:01
    Sudí posílá Kozly do 3! Sice hra plynule běžela, Kozlové útočili. Ale po chvilce sudí přerušili hru, díky ležícímu Vlku. Až poté Sudí zvedl svou paži a potrestal Davida Muláčka (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Jablonečtí si tak zahrají přesilovku 4 proti 3! Využijí ji tentokrát?

51:07
    Síly se na ledě na chvíli vyrovnávají, potrestán Karel Nedbal (KOL) na 2 minuty za sekání.

49:05
    Nebezpečný zákrok do hlavy na Dominika Zumra, který zůstává ležet na ledě, potrestán Michal Nevyhoštěný (JBL), rozhodčí u usoudil trest ve hře! 5 minutový trest odsedí Martin Žďárský (JBL).

48:08
    Josef Malý svojí dělovkou rozvlnil síť nad Stejskalovou brankou.

47:11
    Velký zákrok Františka Moravce, ten vychytal prudkou střelu jednoho z Vlků.

45:59
    Jablonečtí Vlci se stále tlačí do kolínské branky, ale přes Moravce se nedostanou.

45:41

45:19
    Útok Vlků přerušen posunutou brankou Moravce.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 11. Zumr (Jankovský), 23. Muláček (Malý) – 33. Tondr L. (Šulc, Bříška)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Nedbal, Barták, Skokan, Procházka – Malý, Hlavatý, Valášek – Jankovský, Zumr, Morkes "C" – Černý, Kadlec "A", Kozák – Marvánek, Jelínek, Klíma
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl "C", Pilař, Tondr, Pavlů, Hloušek, Pulec, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, Mulač, Šír, Peřina, Homolka, Maďar, Žďárský

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír