Philadelphia – Columbus 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Washington 1:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:4 (kon.)
New Jersey – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Florida 2:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.)
Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
New Jersey Devils
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 18.02.2015, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy příště u dalších přenosů na onlajnech!

3. Michal Neuvirth (BUF) 35 zák., 1 gól, 97,1%

Ďáblové v souboji dvou trápících se týmů dokázali porazit Sabres na nájezdy.

Do vedení se domácí dostali v sedmé minutě, kdy Židlického střelu od modré tečoval Patrik Eliáš. Vyrovnání přišlo až na začátku třetí třetiny, po skvělé práci Girgensonse ho zařídil Tyler Ennis. V 57. minutě neproměnil Adam Henrique trestné střílení a utkání nakonec došlo až do samostatných nájezdů. V nich byli úspěšní domácí hráči Scott Gomez a Jacob Josefson, za hosty se neprosadili Matt Moulson a Tyler Ennis. Bonusový bod tedy získali hokejisté New Jersey Devils.

Střely: 35:25 (9:5, 9:12, 13:6 – 4:2)

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je SCOTT GOMEZ.

2. série
    2:0
    Tyler Ennis ovšem nepřekonal Schneidera a je rozhodnuto!

Ennis musí dát!
    Jacob Josefson (nájezdy 2:0)

2. série
    2:0
    Jacob Josefson je druhým úspěšným střelcem, bekhendem překonal Neuvirtha mezi betony!

1. série
    1:0
    Za Sabres se jako první rozjel Matt Moulson, jeho bekhendová klička šla vedle branky.
    Scott Gomez (nájezdy 1:0) - vítězný gól

1. série
    1:0
    Scott Gomez si krásně vymíchal Neuvirtha a poslal Ďábly do vedení!

Nájezdy začnou domácí.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám rozhodnutí nepřineslo, v Prudential Center tedy uvidíme samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Po Gelinasově střele nikdo nedokázal dorazit puk k Neuvirthovi.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 7. Eliáš (Židlický, Henrique), rozh. náj. Gomez – 41. Ennis (Girgensons)