Philadelphia – Columbus 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Washington 1:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:4 (kon.)
New Jersey – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Florida 2:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.)
Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
Columbus Blue Jackets
Středa 18.02.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Zápas je u konce. Phialdeplhia Flyers podlehla na svém ledě Columbusu Blue Jackets 2:5!

Po první třetině jsme měli ve Wells Fargo Center překvapivý výsledek 0:2 pro hosty. Skóre otevřel už v páté minutě James Wisniewski, který využil přesilovku už po osmi sekundách. Hned o dvě minuty později navýšil skóre Ryan Johansen a Flyers na tom nebyli dobře. Do konce třetiny se snažili něco s výsledkem udělat, ale marně.

Během druhé třetiny to dlouho vypadalo, že Flyers dnes žádný bod nezískají. Postupem času se ale začali zvedat. Ve 38. minutě přišlo zasloužené vyrovnání zásluhou Wayna Simmondse. O chvilku později se prosadil Michael Del Zotto a bylo vyrovnáno 2:2.

V poslední třetině stříleli branky jen hosté. Nejdříve v 50. minutě vstřelil vedoucí branku Matt Calvert. Flyers začali lehce panikařit a o čtyři minuty později padl gól na 2:4, který zaznamenal Brandon Dubinsky. V závěru se do prázdné branky trefil Matt Calvert, který zaznamenal druhou branku v zápase!

Marko Daňo (CBJ) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 11:52

To je z mé strany vše a u dalšího textového onlajnu se těším brzy nashledanou! (03:43:14)

60:00

59:41
    Od modré to ještě zkusil Schultz, jeho rána byla zablokována.
    Matt CALVERT - 2:5

59:05
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Do prázdné branky se trefuje MATT CALVERT, marně ho stíhal Jakub Voráček. Asistence: Alexandr Wennberg, Ryan Johansen.

58:36
    Brayden Schenn teď zavezl kotouč po levé straně do pásma a vypálil. Vhazování po pravici McElhinneyho.

58:23
    Atkinson teď z dobrých čtyř metrů netrefil prázdnou branku!

58:06
    Streit se opřel do střely od modré, na brankovišti mohli dorážet Couturier, Schenn a další. McElhinney se ale roztáhl na brankové čáře a puk za svá záda prostě nepustil.

57:36
    Philadeplhia v šesti! Emery na střídačce!

56:50
    Hartnell jel společně s Troppem, prvně jmenovaný vzal zakončení na sebe, což zřejmě neměl dělat, nebot rána mu nesedla a navíc mířila mimo.

56:11
    Jackets už tolik nevyrážejí do útoků a raději se drží v obraně.

55:37
    Streit skvěle přenesl hru na Voráčka, který zavezl kotouč do pásma, ke střele se nedostal. Flyers ale pokračují v kombinaci.

54:47
    Read teď nahazoval puk pro Couturiera, ten ale nebyl rychlejší, než obránce a je pískáno zakázané uvolnění.

53:48
    Del Zotto to teď zkoušel rovnou po vjezdu do pásma, McElhinney ale dnes předvádí hodně dobrý výkon a bude těžké ho překonat.
    Brandon DUBINSKY - 2:4

53:28
    A to může být rozhodující moment utkání! Hosté vyhráli buly ve vlastním pásmu a mířili do rychlého protiútoku, který táhl Hartnell. Skvěle načasoval střelu a Emery puk vyrazil přímo na hůl BRANDONA DUBINSKYHO a je to 2:4! Asistence: Scott Hartnell

52:46
    Teď se po pravé straně dostal vpřed Jack Skille a i vypálil. Emery ale jen nastavil lapačku.

52:29
    Teď se dá očekávat, že Columbus se lehce zatáhne, přecijen už zbývá pouhých sedm minut.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 38. Simmonds (Zotto, Schenn), 40. Zotto (Umberger, White) – 5. Wisniewski (Wennberg, Hartnell), 7. Johansen (Tropp, Savard), 50. Calvert (Atkinson, Dubinsky), 54. Dubinsky (Hartnell), 60. Calvert (Wennberg, Johansen)

Philadelphia Flyers: Emery (Zepp) – Grossmann, Streit, Del Zotto, Schenn, Schultz, Coburn – Schenn, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Umberger, Raffl, White – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Forsberg) – Johnson, Savard, Connauton, Wisniewski, Tjuťin, Goloubef – Tropp, Johansen, Hartnell – Calvert, Dubinsky, Atkinson – Daňo, Anisimov, Wennberg – Boll, Letestu, Skille

Rozhodčí: Kimmerly, Pochmara – Barton, Driscoll