Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 3:4 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Atlant – Jokerit 2:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
Dynamo Moskva
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Severstal Čerepovec
Středa 18.02.2015, 17:30 • Lužniki Arena, Moskva (kapacita 8512 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (20:04:39)

Československá stopa v dnešním zápase:

Marek KVAPIL (ČER) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 9:43
    Jakub ŠTĚPÁNEK (ČER) – 21 úspěšných zásahů, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,5%

Největší čas na ledě: Mironov 21:37 – Urbom 22:30

Branky a nahrávky: 27. Dugin (Markovin, Bojčuk) – 14. Monachov (Berdnikov, Kvapil), 29. Kazakovcev (Urbom, Kovyršin), 59. Kvapil. Diváci: 4567. Rozhodčí: Bondar, Sergejev – Nazarov, Palej.

Dnešní zápas skončil nakonec překvapivým vítězstvím Čerepovce v poměru 3:1. Výhra Severstalu je sice nečekaná, nicméně zasloužená, hosté totiž vyhráli i na střely celkem jednoznačně 35:22.

Za domácí Dinamo se dnes prosadil Jegor Dugin, za hosty se trefili Sergej Monachov, Nikolaj Kazakovcev a do prázdné branky ještě Marek Kvapil, který dnes zaznamenal 2 body (1+1). Jakub Štěpánek předvedl 21 zákroků a vychytal cennou výhru.

60:00

59:24
    Jerjomenko zůstává po oddechovém času opět na střídačce, Dinamo ještě nevzdalo boj o body v dnešním zápase!

59:24
    Nikolaj Kazakovcev míří na trestnou lavici za nedovolené bránění, domácí tak mají ještě možnost přesilové hry.

58:54
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté dnes budou brát tři body! MAREK KVAPIL se trefuje do prázdné branky a potvrzuje vítězství Severstalu! Bez asistence.

58:20
    Alexander Jerjomenko míří na střídačku, Dinamo to zkusí v šesti hráčích v poli!

57:15
    V šanci tentokrát hosté, Pavel Černov ale Jerjomenka neprostřelil.

56:04
    Další střelu si na své konto připisuje Alexander Osipov, Štěpánek opět kryje puk.

54:36
    Aktivní Jegor Dugin se pokusil projít mezi dvěma protihráči, jeho střelu ale v klidu kryje Jakub Štěpánek.

53:43
    Domácí se opět dostávají do útočného pásma, času už moc ale nezbývá.

52:10
    Čerepovec se zatím brání velmi dobře, na Štěpánka ani nelétá moc střel.

51:21
    Hosté jsou v posledních minutách opět hodně aktivní, Jerjomenko musí krýt střelu Vadima Berdnikova.

50:01
    Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny, z velkého úhlu to zkoušel český útočník Marek Kvapil, na Jerjomenka si ale nepřišel.

49:19
    Osipov se vrací z trestné lavice, Dinamo hraje v plném počtu.

48:27
    Dinamo se zatím v oslabení brání velmi dobře, domácí hráči opět vyhazují přes všechny čáry.

47:54
    Thuresson je ve třetí třetině zatím hodně aktivní, s průnikem mezi dva protihráče ale neuspěl.

Adam Lacek

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Višněvskij, Mironov, Jalasvaara, Solovjov, Sinitsyn, Osipov, Budkin – Daugavinš, Kokarev, Gorovikov – Volkov, Žerděv, Majorov – Glazačev, Sopin, Dugin – Alexejev, Markovin, Těreščenko – Bojčuk. Trenér: Harijs Vitolinš.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Koněv, Arzamascev, Urbom, Chochlov, Stasenko, Šinin, Pyett – Trubačjov, Thuresson, Nikoncev – Kazakovcev, Kovyršin, Bučněvič – Kagarlickij, Mons, Černov – Berdnikov, Monachov, Trunjov – Kvapil. Trenér: Andrej Nazarov.

Rozhodčí: Bondar, Sergejev – Nazarov, Palej