Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 3:4 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Atlant – Jokerit 2:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
Dinamo Riga
Středa 18.02.2015, 19:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • KHL

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:32:31)

Československá stopa v utkání

Tomáš Netík (SBA) – 0b, 1s, TOI: 6:28
    Jakub Sedláček (RIG) – 28 zákroků, 3 góly.

Slovanu se ve třetí třetině povedlo vyrovnat skóre utkání, když se prosadil Šťastný. Hosté rázem jako by se vzbudili a začali svého soupeře tlačit. Přes spolehlivého Backlunda se dlouho nedokázali prosadit. Když už se zdálo, že utkání dospěje do prodloužení, rozhodl v poslední minutě šťastným gólem Genoway.
    Hokejisté Rigy si tedy ze slovenské metropole berou všechny tři body. Belasí však dnes ukázali týmového ducha a předvedli vzhledem k nelehkým podmínkám bojovný a slušný výkon, za nějž si zaslouží potlesk.

60:00

59:48
    Snahy o rychlý přechod do útočného pásma Slovanu nevychází.

59:20
    Backlund míří na střídačku, domácí to zkouší v šesti.
    Charles GENOWAY - 3:4

59:11
    Riga právě vstřelila branku!
    Slovan zapomněl na zadní vrátka, čehož hosté využili a dostali se do přečíslení tři na jednoho, zakončující CHARLES GENOWAY trefil brusli padajícího Baranky, od níž se kotouč nešťastně odrazil za záda překvapeného Backlunda. Asistence: Oskars Cibulskis.

58:56
    Nagy nabil u modré Tičarovi, který z první vypálil, Sedláček si připsal sebejistý zákrok.

58:36
    Už se hraje ve čtyřech mužích na obou stranách.

58:36
    Na druhé straně přečíslení dva na jednoho zakončoval Matt Murley, bránu Jakuba Sedláčka těsně přestřelil.

58:05
    Džerinš se ocitl v dobré střelecké pozici před Backlundem, jehož nepřekonal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Ovšem přesilová hra Dinama dlouho netrvala, Kyle Wilson podrazil po buly Milana Bartoviče, a tak uvidíme hodně netypickou hru tři na tři!

57:31
    Hostující střídačka si vzala oddechový čas.

57:31
    Velká komplikace pro domácí mužstvo. Těsně před třetí sirénou totiž rozhodčí vyloučil za hákování Michala Sersena a Rigu čeká přesilová hra čtyři na tři a poté pět na čtyři.

57:21
    Rychlý protiútok Rigy zakončoval Videll, jeho projektil srazil vysoko na ochrannou síť Mihálik.

56:33
    Rozhodčí za danou strkanici vylučoval, ze Slovanu Roka Tičara, z Dinama Charlese Genowaye, čeká nás hra čtyř proti čtyřem.

56:33
    Zakázané uvolnění domácího týmu, po němž se strhla u modré čáry mela.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 10. Rehák (Šťastný, Mihálik), 25. Hudáček (Murley), 49. Šťastný (Hudáček, Barker) – 5. Darzinš (TS), 15. Indrašis (Darzinš, K. Redlihs), 15. Meija (Abols, Genoway), 60. Genoway (Cibulskis)

HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Baranka, Sersen, Barker, Brejčák, Rehák, Mihálik – Nagy, Tičar, Hudáček – Bartovič (C), Murley, Netík – Lunter, Šťastný, Jeglič – Ölvecký
    Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Grinbergs, Sotnieks, Jerovejevs, Trotter, Porejs – Bukarts, Videll, M. Redlihs – Darzinš (C), Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija – Saulietis, Bičevskis, Skvorcovs

Rozhodčí: Dejev, Kulakov – Zacharenkov, Medvěděv