Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 18.02.2015, 18:002. liga skupina Západ

Byly to nervy, ale Pelhřimov má veledůležité tři body. Domácí sice ve třetí třetině zvýšili své vedení, ale hosté se dvěma brankami dotáhli na dostřel a v závěru sahali po vyrovnání, které ale pelhřimovská obrana v čele s výborným Čekalem nedopustila. Nyní vidíme zaslouženou děkovačku pelhřimovských hokejistů se svými fanoušky. Někdy příště napočtenou. (20:11:42)

60:00

59:55
    Procházka pálí do Čekala.

59:51
    Skvělý Čekal drží Pelhřimov nad vodou.

59:38
    Čekal sice akrobaticky likviduje šanci hostů, ale následně pyká na trestné Adam Šidák za zdržování hry. Timeout domácích.

59:15
    Domácí vyhazují.

Kůdela na střídačce.

59:04
    Tomáš Mečiar dvě minuty za sekání. Timeout hostů.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Vajgar se stále nevzdává.

58:02
    Voříšek nebezpečně tečuje před Čekalem.

57:25
    Marek Hadrava sice vybojoval puk, ve slibné šanci ale selhal.

56:40
    Do hry domácích se začíná vkrádat nervozita...

55:29
    Čekal hrubkou nabídl skórování Voříškovi, ten pohrdl.

55:17
    Kopic ve velké šanci, jeho střela se schovala Kůdelovi do výstroje.

54:37
    Filip Kasalý si najížděl na teč, ale neuspěl.

54:05
    Mazanec prověřil Čekala.

53:17
    Milotinský zavezl puk do třetiny, ale to bylo všechno, domácí se ubránili.

52:17
    Votápkovu šanci Kůdela kryje.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 28. Beneš (Hadrava), 29. Mečiar (Třetina), 43. Kasalý F. (D.Kasalý) – 47. Mazanec (Šperger, Voříšek), 50. Šperger (Voříšek, Mazanec)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Kuchta, Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kubát, Třetina, Votápek, Hadrava Martin, Kopic, Siřiště, Beneš
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela (Černý) – Šanda, Procházka, Kadlec, Zich, Dvořák, Tržil, Šafář, Šperger, Novák, Kohút, Šesták, Milotinský, Jasanský, Voříšek, Mazanec, Bárta

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Musil