Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)

56:52
    Krayzel (POR) 2 minuty hákování a Vajda (POR) 2 minuty podražení.

56:30
    Vacula (FRM) 2 minuty hákování.

55:23
    Mamula (FRM) 2+2 minuty hrubost, Buček (POR) 2+2 hrubost, Peslar (POR) 2 minuty pád pod nohy. Přesilovka 5/4 pro Frýdek.

53:44

53:15
    Ofside je pískán hostům při další šanci.

51:44
    Prokop (FRM) 2 minuty sekání.

50:49
    Puk se teď prohnal brankovištěm, ale nikdo z domácích se do zakončení nedostal.

48:00
    Poruba právě vstřelila branku!
    Buček poslal do úniku JAKUBA SCHWARZE, který s naprostým přehledm zavěsil pod horní tyč! Asistence: Martin Buček a a Jan Puškár.

46:09
    Vrba se měl co ohánět, aby se znovu neměnilo skóre.

44:55
    Nedůraz v domácí obraně trestá JAKUB HULVA a je to znovu o tři góly. Asistence: Adam Červenka.

44:42
    Samiec měl rychlost a zastavila ho až hostující obrana.

43:05
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdecko-místečtí ovšem boj o ligové body ještě nevzdávají. Marek Ivan našel DAVIDA SAMIECE, který poslal puk tam, kam patří a to za záda Vrby! Asistence: Marek Ivan.

41:05
    Po domácí šanci udeřil hostující DAVID VAJDA, díky kterému jsou hosté blíže tříbodovému zisku. Asistence: Aleš Kilnar a Luděk Krayzel.

40:40
    Ivan v další šanci, ale ani tentokrát na Vrbu nenašel recept.

40:34

40:01

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 9. Stránský (Ivan, Prokop), 29. Lipina (TS), 44. Samiec (Ivan) – 4. Seidler (Kilnar, Krayzel), 19. Zachar (Baca, Ovšák), 27. Ovšák (TS), 33. Chaloupka (Vajda, Vaněk), 42. Vajda (Kilnar, Krayzel), 45. Hulva (Červenka), 48. Schwarz (Buček, Puškár)

HC Frýdek-Místek: Kubáň, Vašíček, Samiec, Gogolka, Hurtík, Černin, Podešva, Jonáš, Zedník, Stránský, Lipina, Matějek, Prokop, Ivan, Sluštík, Flegr, Mamula, Minařík, Vacula, Slovák
    HC RT TORAX Poruba 2011: Vrba, Tihlář, Buček, Vajda, Ovšák, Schwarz, Javín, Peslar, Puškár, Baca, Červenka, Seidler, Chaloupka, Hulva, Zachar, Sedlář, Vrána,Vaněk, Krayzel, Kilnar, Pavlačka

Rozhodčí: Kubičík, Ganger, Konvička