Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
7:1 (1:0, 1:0, 5:1)
HC Draci Bílina
Neděle 15.03.2015, 17:30Play-off 2. ligy, skupina Západ

Sokolov opět vyhrál na domácím ledě tentokrát 7:1 a vrací tak sérii zpět do Bíliny za stavu 2:1 na zápasy. Případné páté rozhodující utkání by se odehrálo ve čtvrtek od 18:00 hodin. (19:57:20)

60:00

59:25
    Tomáš Rohan (Sokolov) – míří na trestnou lavici i když sám inkasoval úder zezadu – 2 minuty za držení protihráče.

58:44
    A další.

58:34
    Zakázané uvolnění Bíliny.

57:54
    Baník právě vstřelil branku!
    A máme tu další přesilovkový gól, tentokrát v podání TOMÁŠE KVAPILA – 7:1. Asistence: Jakub Flek, Dominik Vaněk.

57:23
    Zcela volný JAKUB FLEK po přesné příhře Pavla Kuběny zvyšuje již na 6:1! Druhá asistence: Václav Dobřemysl.

56:59
    Lukáš Zika (Bílina) – 2 minuty za sekání + 10 OT za nesportovní chování.

55:26
    Lukáš Vrána (Sokolov) – 2 minuty za hrubost. Sokolov má přesilovou hru 5 na 4.

55:26
    Zdeněk Petráš (Bílina) – 2 minuty za hrubost + 2 minuty za krosček.

53:16
    Roman Fučík (Bílina) – 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

53:16
    Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za držení protihráče.

52:57
    Sekerka pohotově vypálil do betonů Honzíka.

52:34
    Ofsajd hostí.

51:43
    Aleš Havlůj (Bílina) – 10 minut OT za nesportovní chování.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 8. Tvrdek (Novák, Kuběna), 30. Vaněk (Vrána), 42. T.Rohan (Dobřemysl), 50. Flek (Vaněk, Troška), 52. Vaněk (Vrána, Flek), 58. Flek (Kuběna, Dobřemysl), 58. Kvapil (Flek, Vaněk) – 46. Zdeněk (Zika)

HC Baník Sokolov: 2 Honzík – 27 Kvapil, 8 Jeník, 77 O. Novák, 82 Přindiš, 5 Schusser, 19 Troška, 18 Gombár – 66 T. Rohan, 36 Dobřemysl (C), 28 Kuběna (A), 26 Vrána, 23 Vaněk, 21 Flek, 22 Tvrdek, 20 Sýkora, 87 Švec, 7 Račanský (A), 15 Říha, 6 Csamangó, 55 Půlpán. Trenér: Antonik.
    HC Draci Bílina: 1 Horák – 18 Fučík, 28 Veselý, 31 Havlůj, 20 Brettschneider, 37 Machač, 16 Bittner, 15 Jirkovský, 8 Polák – 12 Zdeněk, 30 Zika (C), 26 Procházka, 56 Kýhos, 29 Přeučil, 22 Salač, 21 Štěpánek, 27 Sekerka, 25 Petráš, 11 Piewak, 14 Vrba. Trenér: Kanis.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy)