Hr. Králové – Kladno 7:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
7:1 (1:0, 3:1, 3:0)
Rytíři Kladno
Neděle 15.03.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Ode mě to je dnes vše, děkuji za pozornost a někdy příště u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (14:14:43)

A je tu konec zápasu. Hradečtí si už výsledek zápasu pohlídali a nedopustili ve třetím dějství žádné drama. Přidali další tři góly a postupují do semifinále ELIOD extraligy, kde jejich soupeřem bude buďto HC Sparta Praha nebo HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Pro mladší dorost Rytířů Kladno sezóna tímto končí.

60:00

59:41
    Hra se dohrává v pásmu Hradce, jehož hokejisté se již radují jak na ledě, tak na střídačce.

58:49
    Radim Šalda opět prověřil svoji tvrdou střelou Kryštofa Zázvorku, ten si s ní ale poradil na jedničku.

58:00
    Závěr třetí třetiny začíná být ve znaku faulů a tvrdých a agresivních střetů. Hra se vyhrocuje.

57:27
    Mikuláš Pohl byl atakován kladenským hráčem. Hradecký bek byl tak vytočený, že po zmiňované situaci vystartoval na hostujícího hokejistu a strčil ho. Poté naštvaně odhodil rukavici a odjel na střídačku. Trest nebyl udělen nikomu.

57:04
    Kladno hraje v plném počtu.

56:40
    Rytíři hrají ve čtyřech hráčích.

56:15
    Martin Štohanzl atakoval svého protihráče a dostává za to trest dvě minuty za vražení na hrazení.

55:54
    Radim Šalda vyslal svoji smrtelnou ránu na bránu. Ta si cestu za brankovou čáru ale nenašla.

55:04
    Nastala změna v brankovišti Hradce Králové. Tomáš Vomáčka odchází z ledu a jeho pozici zastane Štěpán Kouba.

55:04
    Jan Rejzek najel do hradeckého brankaře Tomáše Vomáčky a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění. Královští lvi budou hrát v početní výhodě pět na tři.

54:40
    Daniel Kouba dostal od sudího dvě minuty za vražení na hrazení. Domácí tak mohou navýšit skóre na 8:1, kterým vyhráli i předminulý zápas.

53:19
    V obdobné pozici jako Martin Nagy stál krátce poté i Ondřej Bláha. I ten netrefil svatyni Hradce.

52:17
    Martin Nagy si vybruslil z rohu až do mezikruží, kde měl dostatek času i prostoru ke střele. Bránu nakonec ale přestřelil.

51:01
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom se hradecká pětice dočkala. Václav Maršík našel z rohu kluziště před bránou volného MARTINA ŠTOHANZLA, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Václav Maršík.

50:53
    Střelu za střelu pálí Hradečtí na bránu, ale stále nic.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 12. Matouš (Šalda, Pohl), 24. Dvořák (Šalda), 29. Matouš (Havelec), 40. Šalda (Jirásek), 41. Maršík (Šalda), 44. Jakubec (Pohl), 52. Štohanzl (Maršík) – 36. Svoboda (Veber)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (od 56. Š. Kouba) – Lelek, Pohl, Muška, Gaspar, Šalda, Jonáš – Martinec, Hladík, Jakubec, Růta, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Mazura, Maršík, Síla. Trenér: Tomáš Martinec.
    Rytíři Kladno: Zázvorka (Jiroušek) – Haspeklo, Matula, Veber, Slabý, Filip, Kryll – Rejzek, Soukup, Svoboda, Kalaj, Nagy, Bláha, D. Kouba. Trenér: David Čermák.

Rozhodčí: Machač – Samek, Brandejs