Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
7:1 (1:0, 1:0, 5:1)
HC Draci Bílina
Neděle 15.03.2015, 17:30Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:25
    Tomáš Rohan (Sokolov) – míří na trestnou lavici i když sám inkasoval úder zezadu – 2 minuty za držení protihráče.

57:54
    Baník právě vstřelil branku!
    A máme tu další přesilovkový gól, tentokrát v podání TOMÁŠE KVAPILA – 7:1. Asistence: Jakub Flek, Dominik Vaněk.

57:23
    Zcela volný JAKUB FLEK po přesné příhře Pavla Kuběny zvyšuje již na 6:1! Druhá asistence: Václav Dobřemysl.

56:59
    Lukáš Zika (Bílina) – 2 minuty za sekání + 10 OT za nesportovní chování.

55:26
    Lukáš Vrána (Sokolov) – 2 minuty za hrubost. Sokolov má přesilovou hru 5 na 4.

55:26
    Zdeněk Petráš (Bílina) – 2 minuty za hrubost + 2 minuty za krosček.

53:16
    Roman Fučík (Bílina) – 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

53:16
    Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za držení protihráče.

51:43
    Aleš Havlůj (Bílina) – 10 minut OT za nesportovní chování.

51:43
    Tak toto byla paráda! Lukáš Vrána zadovkou našel DOMINIKA VAŇKA který svou střelou vymetl šibenici – 5:1! Druhá asistence: Jakub Flek.

49:50
    Sokolov zvyšuje po akci 2 na 1 na 4:1! Branku vstřelil JAKUB FLEK po asistenci Dominika Vaňka a Davida Trošky.

45:39
    Draci právě vstřelili branku!
    Kotouč za Honzíkem viděl pouze rozhodčí. Bílina brankou v přesilové hře snižuje na 3:1! Střelec JAKUB ZDENĚK, asistence: Lukáš Zika.

44:51
    Hráčská lavice domácích dostává trest pro příliš mnoho hráčů na ledě – trest odsedí Marek Švec (Sokolov). 37 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Bílinu.

43:28
    Adam Schusser (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

42:00
    Na ledě zůstal ležet Procházka který schytal bombu pukem od Přindišem do oblasti kotníku. Branku vstřelil v přesilové hře TOMÁŠ ROHAN – 3:0! Asistence. Václav Dobřemysl.

40:55
    Hráčská lavice hostí tak dlouho protestovala proti odpískanému icingu až dostala 2 minuty za nesportovní chování – trest odsedí Erich Piewak (Bílina).

38:37
    Kamil Tvrdek (Sokolov) – 2 minuty za krosček.

35:32
    Lukáš Machač (Bílina) – 2 minuty za podražení.

30:15
    Agresor Jan Bittner (Bílina) – 2+2 taktéž za hrubost.

30:15
    Kamil Tvrdek (Sokolov) překvapivě 2+2 za hrubost.

29:35
    Již při hře 5 na 5 to domácím vyšlo, když na 2:0 zvyšuje DOMINIK VANĚK. Asistence:Lukáš Vrána.

28:04
    Schusser zaváhal ve své tutové šanci!

27:24
    Aleš Havlůj (Bílina) – 2 minuty za krosček.

24:32
    Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se opět 4 na 4.

23:56
    Zdeněk Petráš (Bílina) – 2 minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

23:30
    Flek to ale provedl prachmizerně. A stav utkání se tak nemění.

23:30
    Jakub Flek ujel všem a byl zahákován Alešem Havlůjem (Bílina)! Správně nařízeno trestné střílení.

22:30
    Lukáš Vrána (Sokolov) – 2 minuty za držení protihráče.

17:48
    Tomáš Rohan spaluje tutovku, když svoji střelu namířil pouze do míst kde stál Horák!

10:57
    Štěpán Štěpánek (Bílina) – 2 minuty za nedovolené bránění.

07:24
    Otto Novák vystřelil a šikovnou tečí KAMIL TVRDEK dává na 1:0! Druhá asistence: Pavel Kuběna.

06:46
    Adam Schusser (Sokolov) – 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

06:13
    Lukáš Machač (Bílina) – 2 minuty za zdržování hry. Vyhození kotouče ze své obranné třetiny.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 8. Tvrdek (Novák, Kuběna), 30. Vaněk (Vrána), 42. T.Rohan (Dobřemysl), 50. Flek (Vaněk, Troška), 52. Vaněk (Vrána, Flek), 58. Flek (Kuběna, Dobřemysl), 58. Kvapil (Flek, Vaněk) – 46. Zdeněk (Zika)

HC Baník Sokolov: 2 Honzík – 27 Kvapil, 8 Jeník, 77 O. Novák, 82 Přindiš, 5 Schusser, 19 Troška, 18 Gombár – 66 T. Rohan, 36 Dobřemysl (C), 28 Kuběna (A), 26 Vrána, 23 Vaněk, 21 Flek, 22 Tvrdek, 20 Sýkora, 87 Švec, 7 Račanský (A), 15 Říha, 6 Csamangó, 55 Půlpán. Trenér: Antonik.
    HC Draci Bílina: 1 Horák – 18 Fučík, 28 Veselý, 31 Havlůj, 20 Brettschneider, 37 Machač, 16 Bittner, 15 Jirkovský, 8 Polák – 12 Zdeněk, 30 Zika (C), 26 Procházka, 56 Kýhos, 29 Přeučil, 22 Salač, 21 Štěpánek, 27 Sekerka, 25 Petráš, 11 Piewak, 14 Vrba. Trenér: Kanis.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy)