Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Neděle 15.03.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Do konce zápasu se všichni modlil, aby se někomu nic nestalo. Vlci porazili 1:2 Kozly, a celkově 3:0 na série. Tím pádem Kozlům končí sezóna. A hosté tak postupují přes favorizovaný Kolín.
    Největší zásluhou na výhře má jablonecký gólman Jiří Stejskal, který byl také vyhlášen nejlepším hráčem, za domácí pak Petr Morkes. Tímto je to ode mě všechno.

Přeji hezký den, a v příští sezóně na počtenou. (19:40:03)

60:00

58:47
    Domácí si berou oddechový čas.

58:47
    Na ledě leží někdo z Vlků.

58:18
    Vypadá to že je vymalováno. Vyloučen Josef Malý (KOL) na 2 minuty za podražení.

58:00
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

58:00
    Morkesova rána od mantinelu vystřelil na Stejskala. Ten má kotouč pod kontrolou.

57:25
    Kozlové to snaží se všech stran dotlačit do branky Stejskala.

56:18

56:16
    Milan Valášek sám projel celým hřištěm až ke Stejskalovi, s kotoučem se dostal až do branky za zády bránící hráč je tam dotlačil a branka se posunula. Gol tak nebyl uznán.