Slovácko B – Prostějov 2:3 (kon.) | Olomouc B – Hlučín 4:1 (kon.) | Opava B – Líšeň 1:3 (kon.)
Zlín B – Uničov 6:2 (kon.) | Zábřeh – Třebíč 2:0 (kon.)
SFC Opava B
1:3 (1:1)
SK Líšeň 2019
Neděle 05.04.2015, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

SFC Opava B: Godula – Macíček, Hoza, Dvorník, Čelůstka, Hrabina, Metelka, Grussmann, Machálek, Lavrovič, Pezzotti
    Náhradníci: Štencel, Mezera, Pavlíček, Gebauer, Vojtěšek, Malec, Galvas

SK Líšeň: Veselý – Král, Drábek, Čampa, Šumbera, Lutonský, Halaška, Matoušek, Klán, Vejmělek, Milotínský
    Náhradníci: Zádrapa, Kubík, Lišický, Walla, Bohuslav.

1

11
    Po deseti minutách hry musí hosté střídat. Zápas nedohraje Halaška, kterého na trávníku nahradil Lišický.

14
    Opava právě vstřelila branku!
    Zhruba po čtvrthodince hry se domácí dostávají do vedení poté, co se prosadil RADIM GRUSSMANN – 1:0!

27
    Jako první v dnešním zápase uviděl od rozhodčího žlutou kartu domácí gólman Godula.

45
    Líšeň právě vstřelila branku!
    V závěru první půle se radují také hosté, kteří vykřesali vyrovnání! Ze vstřelené branky má největší radost ŠUMBERA – 1:1!

45

46

51
    Hostující Milotínský dostává za svůj přestupek proti pravidlům žlutou kartu.

55
    Hosté deset minut po pauze otáčejí skóre zápasu ve svůj prospěch, když hrubé chyby domácího gólmana Goduly využil LUTONSKÝ – 1:2!

80
    Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Lavrovič, přichází Galvas.

80
    Žlutou kartu dostává Lutonský (SK Líšeň).

82
    O chvíli později ho následoval také hostujíc Šumbera.

85
    Hosté střídají, Vejmělek pustí do hry Kubíka.

88
    O vítězi dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnutí, třetí zásah do opavské sítě dává ŠUMBERA – 1:3!