Utrecht – Excelsior 2:2 (kon.) | Alkmaar – Breda 3:2 (kon.) | Willem II – Den Haag 1:0 (kon.)
GA Eagles – Heerenveen 1:1 (kon.) | Ajax – Cambuur 3:0 (kon.) | Eindhoven – Heracles 2:0 (kon.)
Groningen – Zwolle 0:1 (kon.) | Twente – Dordrecht 3:0 (kon.)
FC Twente
3:0 (0:0)
FC Dordrecht
Neděle 10.05.2015, 14:30Nizozemská Eredivisie

Je tu konec. Druhý poločas přinesl tři góly pro domácí celek, z nichž dva skóroval Jesús Corona. Domácí Twente měli opravdu hodně gólových šancí a několikrát jen o chlup nerozvlnili síť. Tři body z toho duelu putují favorizovanému týmu FC Twente. (16:22:01)

90

89
    Zbývá minuta do konce základní hrací doby.

88
    Twente právě vstřelilo branku!
    Po krásné akci dává Corona svůj druhý gól v tomto utkání.

87
    Posledních pár minut můžeme vidět poměrně ostré zákroky. Bude rozhodčí nucen tasit druhou žlutou kartu?