Slovácko B – Opava B 9:2 (kon.) | Olomouc B – Hulín 4:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
4:0 (3:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 10.05.2015, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

90
    Konec zápasu. (12:08:16)

88
    Další Faltův pokus z větší vzdálenosti, avšak nyní domácí hráč trefil hned prvního bránícího hráče Hulína.

85
    Falta kopal přímý kop že zhruba pětadvaceti metrů a jeho střela letěla nad bránu Chytila.

83
    První žlutou kartu v utkání vidí až v posledních minutách zápasu hostující Vyskočil.

80
    Poslední střídání v utkání, když Roberta Elšíka nahradil do posledních minut Mario Mjuller.

78
    Další centr Olomouce, který směřoval do vápna Hulína, avšak ani nyní nenašel centr svého adresáta.

75
    Hosté střídají svého druhého hráče, když Šroma vystřídal Karol Kováč.

73
    Po dalším centru Olomouce se k hlavičce dostal Štěrba, ale jeho pokus končí mimo bránu.

72
    Sigma už Hulín příliš k něčemu nepouští a domácí stále kombinují kolem šestnáctky Hulína.

67
    Poslední střídání na domácí straně, když Jakuba Plška vystřídal Jakub Vichta.

64
    Další centr do vápna Hulína, který vyslal Jemelka, jenže tentokrát míč jen proletěl hostujícím vápnem.

62
    Yunis poslal centr do šestnáctky Hulína, kde však nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.

60
    Sigma táhla další útok po pravé straně, který však hosté zastavili jen za cenu rohového kopu.

55
    Po čtvrté brance střídá Olomouc svého druhého hráče, Jakuba Rolince ve zbytku utkání nahradí Jakub Yunis.

54
    Olomouc právě vstřelila branku!
    To byla nádherná střela v podání ŠIMONA FALTY, jenž napřáhl z dobrých dvaceti metrů a míč zapadl přesně do pravého rohu hostující brány. Chytil sice plachtil co to šlo, ale na tuto střelu nemohl dosáhnout.

52
    Elšík nyní mohl snížit, jenže jeho pokus Bárta vytáhl na rohový kop.

49
    Hulín měl k dispozici velmi zajímavou standardní situaci, kterou kopl Šrom a míč letěl jen těsně vedle domácí brány.

46
    Do druhého poločasu nachystali oba trenéři po jedné změně, když na domácí straně skončil zápas pro Jana Javůrka, kterého nahradil Václav Jemelka. Na straně Hulína potom vyměnil Romana Číhala Michal Dvořáček.