Levante – Atlético 2:2 (kon.) | Villarreal – Elche 1:0 (kon.) | Almería – Malaga 1:2 (kon.)
Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (0:1)
Sevilla FC
Neděle 10.05.2015, 21:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

Je dobojováno! Ve druhém poločase se domácí konečně dočkali vyrovnání, když se z pokutového kopu prosadil Santiago Mina. Nerozhodný stav setrval až do závěrečného hvizdu, a tak si oba celky rozdělí bod za remízu 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:4 (22:54:53)

90+3

90+2
    Mina se chytře protáhl mezi dvěma zadáky Sevilly, ovšem do zakončení se již nedostal.

90+1
    Opět se bude udělovat žlutá karta, za ostrý skluz ji obdržel domácí Costas (CVG).

90
    Rohový kop Sevilly Álvarez v poklidu vyboxoval do klidných vod. K základní hrací době utkání budou nastaveny 3 minuty.

88
    Volný kop Sevilly nepřinesl žádné nebezpečí. Fontas balon odhlavičkoval do klidných vod.

87
    Neúspěšná akce Celty končí autovým vhazováním pro Sevillu. Postará se o něj Coke.

86
    Madinda se srdnatě rval o balon, ovšem na poslední chvíli o něj přišel. Hrát tak může opět Sevilla.

85
    Utkání se již blíží ke svému konci, přijde ještě na řadu rozhodující branka?

83
    Domácí podruhé střídají. Místo Hernándeze naskočí do hry Madinda.

83
    Standardní situace ale žádné vážnější nebezpečí nepřinesla, obrana Sevilly se v pohodě ubránila.

82
    Další centr z pravé strany hrací plochy končí rohem pro Vigo.

81
    Gameiro si chtěl zpracovat balon, ovšem na poslední chvíli jej odzbrojila defenziva Viga.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá pouhých deset minut, obě mužstva mají na svém kontě po jedné brance. Dočkáme se ještě rozhodnutí?

78
    Orellana se dostal do zakončení z těsné blízkosti, ovšem Rico byl neoblomný a šanci eliminoval.

77
    Domácí jsou nadále odhodlaným sokem, ovšem proti defenzivě Sevilly se nemohou prosadit.

76
    Nyní mí míč ke své moci Sevilla, na hrací ploše se toho zatím příliš neděje.

75
    Opět střídání, tentokráte na domácí straně. Odpočinout si odchází Charles, místo kterého naskočí do hry Bongonda.