Wisla Krakov – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Fürth – Jihlava 5:1 (kon.)
Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.) | Liberec – Miedź 2:4 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Plzeň – Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.)
Jablonec – Rapid 0:0 (kon.)
AS Trenčín
6:1 (2:0)
SK Sigma Olomouc
Středa 08.07.2015, 17:00 • Nemšová (Slovensko) • Přípravný zápas

79
    Aliko posunul míč ba Bera, který se nepokusil o svou čtvrtou branku, ale vrátil míč na svého spoluhráče. Přihirávku na něj však již zachytila obrana Sigmy.

76
    Odchází také Vepřek, kterého nahrazuje Falta.

76
    Trojí střídání na straně Sigmy, odešli Štěpán, Navrátil a Šindelář. Na hřiště naopak nastoupili Zahradníček, Svozil a Hála.

76
    Právě autor poslední branky Gino van Kessel odchází ze hřiště a nahrazuje jej John.

75
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Z utkání se nám začíná stávat exhibice. Aliko vypálil z úhlu a jeho střelu dorazil do prázdné brány GINO VAN KESSEL. Pro Olomouc se začíná stávat utkání hodně hořkým oříškem.

73
    Hned dvojí střídání pro Trenčín, odchází Rabiu a Wesley a na hřiště se podívají Opatovský a Aliko.

72
    Wesley má velký podíl na pátém gólu Trenčína. Nejprve přesprintoval Šindeláře, aby následně našel MATÚŠA BERA, který podstřelil brankáře a dokonal hattrick.

71
    Ze hřiště jde Ordoš a zahraje si Ševčík.

67
    Petr dnes dohrál a na jeho místo je připraven nastoupit Moulis.

64
    Plíšek si zahraje a naopak dolů jde Houska.

61
    Jairo se snažil nalézt spoluhráče, nakonec si našel ve středu hřiště WESLEYHO, který přesnou ranou o tyč posílá Trenčín opět do tříbrankového vedení.

58
    Lobotka střídá v 58. minutě zápasu, jméno hráče, který jej nahradil doplníme co nejdříve.

55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Petr rozehrál roh až napodruhé a to zvolil variantu nakrátko. Vyměnil si míč s Canom a následně našel přesně MARTIN ŠINDELÁŘE, který na přední tyči uklidil míč do sítě.

52
    Velká chyba olomouckých hárčů při rozehrávce. Míč se k dostal zadarmo k osamocenému Jairovi, který si obhodil brankáře a byl přitom faulován. Hra však pokračovala výhodou a tu zužitkoval RYAN KOOLWIJK, který poslal míč do odkryté brány.

50
    Ve 46. minutě došlo ještě k jednomu střídání a to výměna Vašíčka s Chorým, Chorý nastoupil již na 11 minut i v prvním poločase, to když byl Vašíček ošetřován.

46
    Trenčín střídá, na hřiště přišli Skovajsa, Koolwijk a Ramon. Do druhého poločasu naopak nenastoupí Madu, Bero a Rundič.

40
    Jairo byl ve stoprocentní šanci, ale tu mu skvěle zlikvidoval Reichl, který proti němu vyběhl a dokázal míč vyškrábnout.

21
    Rohový kop rozehrál AS nakrátko a tak až Rabiu centroval do pokutového území, tam zůstal nepokrytý MATÚŠ BERO, který tak vstřelil již druhý gól tohoto zápasu.

17
    Sigma byla blízko vyrovnání, za obranu si naběhl Navrátil, který poslal míč za záda Šemrince, ale míč neměl dostatečnou razanci a tak jej stihl před brankovou čarou vykopnout Čogley.

15
    Chorý ve 4. minutě nahradil Vašíčka, ale ten se již zřejmě dal dohromady a vrací se zpět do hry.

12
    Bero uháněl s míčem po pravé straně, tam jej však zastavil Šindělář. Trenčínu se podařilo hru přetáhnout na levo a tam z dobré pozice vypálil Kessel, jeho pokus však vykryl připravený Reichl.

8
    Gino Van Kessel založil gólovou akci Trenčína, když na levé straně obehrál Štěpána. Kessela nezastavil ani Cna a a tak přilétla do pokutového území přihrávka na MATÚŠE BERA, který pohotovou střelou nedal Reichlovi šanci.

4
    Hned ve 4. minutě zápasu musí Sigma střídat, zraněného Vašíčka nahrazuje Chorý.

Jozef Valenčík

Branky: 8. Bero, 21. Bero, 52. Koolwijk, 61. Wesley, 72. Bero, 75. Kessel – 55. Šindelář

AS Trenčín: Šemrinec – Madu (46. Skovajsa), Kleščík (K), Rundič (46. Ramon), Čogley – Lobotka, Bero (46. Koolwijk), Rabiu (73. Opatovský) – Jairo, Wesley (73. Aliko), Van Kessel (76. John)
    Náhradníci: Chovan – Skovajsa, Opatovský, Koolwijk, Jančo, John, Aliko, Ramon

SK Sigma Olomouc: Reichl – Štěpán (76. Zahradníček), Ordoš (71. Ševčík), Houska (64. Plíšek), Cana, Navrátil (76. Svozil), Šindelář (76. Hála), Vašíček (4.Chorý, 15.Vašíček, 46.Chorý)
    , Rajnoch (K), Vepřek (76. Falta), Petr (67. Moulis)

Náhradníci: Buchta – Svozil, Plíšek, Moulis, Chorý, Falta, Zahradníček, Ševčík, Hála

Rozhodčí: Ježík – Vitko, Sluk