Saint-Étienne – Bordeaux 1:1 (kon.) | Angers – Nantes 0:0 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:1 (kon.)
Troyes – Nice 3:3 (kon.) | Caen – Toulouse 1:0 (kon.) | Rennes – Montpellier 1:0 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 15.08.2015, 20:00 • Jean-Bouin, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí ANGERS SCO přivítá na stadionu Jeana-Bouina v Angers FC NANTES.

ANGERS SCO

Pro ligového nováčka nemohl nový ročník ve vybrané francouzské společnosti začít lépe. V 1. kole vyhrálo Angers 2:0 v Montpellieru! V "malém" derby s Nantes budou chtít domácí potvrdit body ze hřiště soupeře a minimálně bodovat.
    V šatně vítězství v Monpellieru slavící hráči Angers

FC NANTES

Také Nantes vstoupilo do nového ročníku Ligue 1 vítězně, když na svém stadionu zdolalo Guingamp 1:0. Gól padl až v 89. minutě a navíc si ho museli hosté vstřelit sami, nově složený útok Nantes toho nebyl schopen.
    Hráči Nantes během tréninku před dnešním utkáním

Vzájemné zápasy

Oba týmy se potkávaly hlavně v Ligue 2, kde se od roku 2011 daří vždy domácímu týmu. Naposledy vyhrálo Angers v roce 2009 v Nantes 2:1, pak vždy domácí tým.

Rozhodčí
    Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Amaury Delerue. Na čarách mu budou pomáhat Bertrand Jouannaud a Ludovic Leducq. Čtvrtým rozhodčím je Sylvain Palhies.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Mangani, Saïss – Ketkeophomphone, Sunu, Camara.
    Náhradníci: Letellier – Diers, Dore, Angoula, N'Samé, Auriac, Capelle.

FC Nantes: Riou – Dubois, Deaux, Djidji, Veigneau – Rongier, B. Touré, Thomasson – Adryan – Bammou, Sigþórsson.
    Náhradníci: Dupé – Audel, Kwateng, R. Gomis, Vizcarrondo, A. Touré, Iloki.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Leducq.

1

2
    Gólman Nantes Riou si poprvé sáhl na míč, před sprintujícím Camarou.

3
    Butelle vykopává od své branky, míč však získávají hosté.

5
    Hraje se ve středu hřiště, domácí zatím aktivnější v úvodních minutách.

6
    Domácí kombinují na polovině soupeře, následuje nákop dopředu na Camaru, obránce Nantes si ale dokázal s tímto míčem poradit.

7
    První rohový kop zápasu, získávají ho hosté, kteří rozehrají z pravé strany.

8
    Centr na vzdálenější tyč, kde ale zasahuje bránící hráč Angers, nakonec je tu další centr, který ale bere ze vzduchu gólman Butelle.

9
    Obránce Veigneau posílá dopředu nepřesný pas, míč získávají domácí.

10
    Od Ketkeophomphoneho se míč odráží do autu, hosté tak budou vhazovat na své půli.

12
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Nantes.

13
    Yoann Andreu pozorný v obraně při centru soupeře a domácí jdou do útoku.

15
    Statistika držení míče: 54% : 46%.

17
    Hra se odvíjí opět ve středu hřiště, domácí mají míč na svých kopačkách.

19
    Autové vhazování domácích, Thomas uvede míč do hry.

20
    Volný kop Angers rozehraje na polovině Nantes Thomas Mangani.

22
    Zatím hodně nezáživný fotbal, hosté dobře brání, snaha domácích nikam stále nevede.

22
    Žlutou kartu dostává Adryan (FC Nantes).

25
    Nepřesný pas hostů, míč končí v autu.

27
    Žlutou kartu dostává Valentin Rongier (FC Nantes).

29
    Odpískaným ofsajdem končí akce Nantes, kterému se směrem dopředu zatím vůbec nedaří.

30
    Půl hodina hry za námi, domácí mají výhodu volného přímého kopu na polovině soupeře.

31
    Defenziva Nantes obstála a míč končí na polovině Angers.

32
    Kde se Thomasson snaží odcentrovat z pravé strany, ale míč je zablokován.

32
    Žlutou kartu dostává Birama Touré (FC Nantes).

34
    Žlutou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO) za úder loktem v hlavičkovém souboji do tváře Deauxe.

36
    Znovu sledujeme souboj o míč ve středu hřiště, hodně málo pěkných akcí zatím k vidění.

40
    Probíhá poslední pětiminutovka poněkud nervózní první půle, ligový nováček Angers se snaží, ale zatím je to málo.

42
    Žlutou kartu dostává Billy Ketkeophomphone (Angers SCO).

43
    Statistika držení míče: 50% : 50%.

45
    Poslední minuta první půle, již to vypadá, že první půle bude bezbranková.

45

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Sudí Delerue ukončil nezáživnou první půli, v níž oba týmy předvedly jedno velké nic... velké fotbalové nic. Nebylo na co dívat, žádná akce, žádná střela na branku, prostě jen samé souboje ve středu hřiště, spousta faulů, o čemž svědčí i počet udělených žlutých karet.
    Po prvním poločase je to nerozhodně 0:0

Druhý poločas začne přibližně v 21:01.

Oba týmy se vrací na trávník z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.

46

47
    I v úvodu druhé půle nechávají hosté aktivitu domácím.

49
    Rongier dává klid rozehrávce Nantes.

50
    Camara faulován na své polovině, Angers získává míč.

51
    Již poněkolikáté – snaha o rozehrávku a přitom už ta první přihrávka je totálně nepřesná, tentokrát v podání Nantes.

53
    Žlutou kartu dostává Romain Saïss (Angers SCO).

55
    Volný kop hostů, Camara se blýskl dobrým obranným zákrokem.

56
    Nantes zůstává u míče, ale očekávat třeba přesný centr nebo nějakou přesnou přihrávku, to je nad očekávání, potvrdil to nyní Rongier, který nepřesně centruje z levé strany.

58
    A znovu, slibně se rozvíjející akce Nantes, Thomasson zkouší nákop dopředu, ale míč končí u Butelleho.

60
    Je za námi hodina hry fotbalového utrpení v podání ligového nováčka Angers a hostujícího Nantes. Oba týmy se přetahují o každý míč, který, pokud ho pracně vybojují pro sebe, vzápětí hned lacino ztrácí...

62
    Možná nyní se dočkáme nějakého náznaku šance, domácí mají po obranném zákroku Duboise rohový kop.

63
    Míč směřuje na bližší tyč, kde bránící hráč Nantes odehrál do bezpečí.

63
    Žlutou kartu dostává Adrien Thomasson (FC Nantes).

65
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Johan Audel.

68
    Hosté budou rozehrávat volný kop na polovině Angers.

68
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Billy Ketkeophomphone, přichází Jean-Pierre N'Samé.

69
    Není z toho žádné nebezpečí pro branku Angers, naopak domácí jdou do protiútoku.

72
    Statistika držení míče: 48% : 52%.

73
    Domácí kombinují na své polovině.

74
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Oswaldo Vizcarrondo.

76
    Co vymyslí na pravé straně domácí Camara? Nic, míč si ukopl a skluzem ho odehrál vracející se obránce Nantes.

78
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Férébory Dore.

79
    Míč se vrací k brankáři Riouvi, který vykopl tak "ideálně", že míč skončil v autu.

81
    Diváci bouří, Camara s míčem na pravém křídle, před ním jediný bránící hráč, útočník zkouší centr, ale trefuje právě do bránícího hráče.

84
    Volný kop Angers snad ani nemohl skončit jinak, než nepřesným centrem do vápna Nantes.

85
    Před pronikajícím Traorém musel bránící Djidji odehrát na roh, domácí rozehrají z levé strany.

86
    Závar ve vápně, jako poslední do míče kopl obránce Nantes, který poslal míč daleko od své vlastní šestnáctky.

87
    Další roh Angers, míč směřuje na bližší tyč, kde však obrana Nantes odvrací.

89
    Ofsajdem končí útočné snažení hostů.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, v závěru zápasu se domácí konečně dostávají na dostřel branky Nantes, dočkáme se rozhodujícího gólu?

90+1
    Sudí nastavil tři minuty, odkop od branky Nantes.

90+2

Sudí Delerue ani nedodržel nastavený čas, místo tří minut ukončil tento "boj" o minutu dříve. A možná tím lépe pro všechny, kdo dnešní zápas sledovali. Bylo to více, jak devadesát minut, velké fotbalové trápení, velká fotbalová nuda, svou úrovní neodpovídající nejvyšší francouzské soutěži. Oba týmy se trápily hlavně sami se sebou, lze to přičíst úvodu sezóny, ale i tak dnes fotbal doslova plakal.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:26)