Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 5:2 (kon.) | Přerov – Žilina 0:0 (zruš.)
Opava – Frýdek-M. 0:0 (zruš.) | Sokolov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.) | Nymburk – Trutnov 2:3 (1:4 po s.n.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 9:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 03.09.2015, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy

58:35
    David Rittich zůstává na střídačce, Mladá Boleslav to zkusí se šesti hráči v poli!

57:58
    Marcel Hossa se dostal v mezikruží k odraženému kotouči, zpracoval si ho a následně vystřelil! Naneštěstí pro Plzeň ale zamířil vedle.

52:23
    Ctirad Ovčačík (MBL) držel za svou brankou Jana Schleisse a inkasuje dvě trestné minuty.

49:38
    Marcel Hossa (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Hosté si tak zahrají 31 sekund dlouhou přesilovku v pěti proti třem!

48:09
    Nakonec z toho ale byl jen útočný faul. Jan Schleiss (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí jdou opět do vedení! Dostali se do přečíslení 3 na 2 a poradili si s ním mazácky. Jaroslav Kracík pěknou přihrávkou našel DOMINIKA KUBALÍKA, jehož střela zápěstím se sice otřela o Rittichovy betony, ale v brance i tak skončila! Asistence: Jaroslav Kracík.

44:36
    Martin Látal (MBL) je vyloučen za podražení Mária Bližňáka. Hokej do této doby ve třetí třetině moc pohledný nebyl, změní to přesilovka?

36:25
    Petr Kadlec (PLZ) dostává dvě trestné minuty za sekání.

35:06
    Richard Jarůšek se dostal do samostatného úniku, ale Machovského překonat nedokázal!

30:42
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! David Výborný zavezl puk do útočného pásma a nahrál ho na TOMÁŠE VORÁČKA, jehož dělová rána skončila až za zády Matěje Machovského! Domácí gólman tak kapituluje po více než čtyř třetinách. Asistence: David Výborný.

26:15
    Jakub Lev (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za krosček. Předtím se strhla za brankou Davida Ritticha menší mela, z ní ale hráči vyvázli bez trestu.

24:28
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, které na sebe sám vzal Jaroslav Kracík. Jeho střelu dokázal Rittich vyrazit a z následného trma-vrma před brankou se nikdo z domácích už prosadit nedokázal.

21:34
    Michal Moravčík (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:59
    Vteřinu před koncem trestu Jiřího Kučného jdou domácí do vedení! Po několika neproměněných šancích před brankou se nakonec asi čtvrtou dorážkou dokázal prosadit JAKUB LEV! Asistence: Marcel Hossa a Ondřej Kratěna.

19:00
    Jiří Kučný (MBL) podrazil protihráče ve středním pásmu a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

18:15
    Jakub Lev krásnou střelou zápěstím z levé strany trefil břevno Rittichovy branky!

15:38
    Jan Schleiss vybojoval kotouč v útočném pásmu a nahrál na Petra Kadlece, jehož tvrdou střelu z voleje zastavil David Rittich dobrým zákrokem betonem!

06:40
    Dominik Pacovský (MBL) v jasné šanci fauloval Kratěnu a dostává dvě minuty za hru vysokou holí. První přesilovka pro Plzeň.

01:21
    A máme tu první vyloučení – Jakub Jeřábek (PLZ) dostává dvě minuty za sekání.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 21. Lev (Hossa, Kratěna), 48. Kubalík (Kracík) – 31. Voráček (Výborný)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Moravčík, Pulpán, Kubka, Sklenička, Kadlec "A" – Hossa, Bližňák, Kratěna "C" – Schleiss, Preisinger, Sýkora – Kubalík, Kracík, Indrák – Poletín, Lev, Hollweg
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Groh) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Kočí "A", Ovčačík, Robar, Kučný, Trška – Žejdl, Výborný "C", Bárta – Látal, Hruška, Klimenta – Hyka, Urban, Pacovský – Jarůšek, Lenc "A", Pabiška – Ďurač

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Jelínek, Pešek