Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Pátek 04.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy juniorů

Konec zápasu. (20:07:39)

59:38
    Vyločuen Jan Trončinský (UNL) na dvě minuty za napadení.

59:32
    Hostí zkouší powerplay.

59:26
    Oddechový čas pro hosty.

59:26
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Filip Chlum přihrál zpoza brány na LUKÁŠE MINKU, který do poloodkryté brány zakončil Asistence: Filip Chlum.

58:03
    Ofsajd Litoměřic.

56:36

56:10
    Loukota vypálil z mezikruží přímo do betonu pohotového Damaška.

54:36
    Filip Šikner (LTM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče plus trest do konce utkání za nesportovní chování. Trest si za něj odpyká Miroslav Hylena.

52:51
    Toto oslabení zvládli hosté bez velkých potíží. Litoměřice jsou opět v pěti.

50:51
    Lukáš Ransdorf (LTM) vyloučen na dvě minuty a faul kolenem. Jeho tým tak bude oslaben v nejdůležitější minuty.

48:17
    Přihrávku Hyleny před bránou domácích zablokoval Hucek a ušetřil tak Kosinovi těžký zákrok.

46:09
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Opět skóruje formace s obsazením ONDŘEJE KOPTY a Marka Macka. Prvně jmenovaný zvyšuje vedení domácích na dvoubrankový rozdíl. Asistence: Marek Macek

45:07

43:30
    Ransdorf vypálil proti Kosinovi od modré čáry ostrou střelu, která pouze zazvonila o brankovou konstrukci.

43:07
    Jan Trončinský (UNL) vyloučen na dvě minuty a podražení.

40:58
    Hylena se po chybě domácí obrany dostal téměř do samostatného nájezdu. Jeho myšlenku Kosina prokoukl a zasáhl přesně tak jak bylo třeba. Vedení domácích je tak stále aktuální.

40:21
    Zakázané uvolnění domácích.

40:01

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 15. Macek (Navarra, Kopta), 25. Kopta (Macek, Navarra), 30. Patzelt, 40. Amirov (Patzelt), 47. Kopta (Macek) – 15. Chlum (Hylena), 28. Černý (Šikner, Chlum), 38. Hylena (Chlum), 60. Minka (Chlum)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Trončinský, Loukota, Procházka, Michajličenko, Hucek, Zdvořáček – Navarra, Kopta, Macek, Koval, Patzelt, Amirov, Drha, Ozom, Pospíšil
    HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Novotný, Zedek, Šikner, Kejmar – Vilček, Sýkora, Ransdorf, Chlum, Hylena, Černý, Winnerlich, Minka

Rozhodčí: Zídka – Loskot, Kába