Liberec – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 7:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:5 (0:1 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
4:5 (1:0, 1:4, 2:0 - 0:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 17.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

37:50
    Za držení protihráče dostává dvě minuty hostující bek Jakub Kužílek (ZLN).

Na vyloučení: 4-1.

32:20
    Hodně přísný trest pro Václava Půžu (JIH), který se dle názoru sudího dopustil ve vlastním obranném pásmu hákování.

Na vyloučení: 4-0.

31:04
    Pokud pominu trestné střílení Jihlavy, vylučuje se dnes jen na jedné straně. Vojtěch Pražák (JIH) zahákoval mezi kruhy soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 3-0.

21:12
    Hosté si zahrají druhou přesilovou hru v zápase, když v útočném pásmu krosčekoval kapitán Dukly Dominik Hohl (JIH) soupeře.

Na vyloučení: 2-0.

12:01
    Jihlava se bude bránit. Jiří Bambula (JIH) totiž dostává dvě minuty za hrubost. V první přesilovce zápasu tak budou moci Zlínští srovnat stav.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Dufek (Anděl), 35. Ondráček (Kousal, Najman), 52. Kousal (Najman), 60. Dufek (Anděl) – 26. Gago (Miko, Karafiát), 28. Dalajka, 28. Sirota (Karafiát), 32. Gazda (Procházka), rozh. náj. Karafiát