Minnesota – Winnipeg 8:1 (kon.) | Colorado – Los Angeles 1:2 (1:2 po s.n.) | Dallas – Florida 2:4 (kon.)
Minnesota Wild
8:1 (4:0, 3:0, 1:1)
Winnipeg Jets
Pondělí 28.09.2015, 00:05 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL

58:31
    Zatím to vypadá, že dnešní utkání se ani nedohraje. Další potyčka se nyní strhla za brankou hostů, na trestnou lavici míří další dvojice hráčů. Peluso (WPG) dvě minuty za krosček, Vanek (MNS) menší trest za sekání.

57:15
    Další bitka je na světě. Bulmer a MacWilliam si to rozdali ve středu hřiště, k žádnému knockautu ale tentokrát nedošlo. Každopádně oba aktéři vyfasovali větší tresty.

55:29
    Tak ještě pěkná potyčka mezi Carterem a Cormierem, kterou na pomyslné body jednoznačně vyhrál domácí bijec. Oba hráči dostanou vetší tresty za hrubost.

49:40
    Hosté mají další šanci vstřelit alespoň čestnou branku. Nate Prosser (MNS) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

46:27
    Jared Spurgeon (MNS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:08
    Další přesilovka pro domácí tým. Za katr již usedá Anthony Peluso (WPG), dvě minuty za podražení.

34:21
    Další nepříjemnost na obzoru pro hosty, ti budou totiž znovu o jednoho hráče oslabeni. Patrice Cormier (WPG) inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

31:57
    Adam Pardy (WPG) dostal dvě minuty za držení protihráče. Domácí mohou navýšit své skóre v přesilové hře.

29:39
    Graovac a Peluso vyloučeni po menší vzájemné potyčce, dvě minuty se bude hrát ve čtyřech.

26:24
    Přesilovka pět na tři pro Winnipeg. Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Nate Prosser (MNS).

26:04
    Hosté mohou zkorigovat skóre v přesilové hře, za podražení je vyloučen Mikael Granlund (MNS).

08:08
    Hosté po krátkém intermezzu v útočném pásmu budou muset znovu bránit. Mathieu Perreault (WPG) potrestán menším trestem za držení hole, domácí budou hrát první přesilovou hru.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 4. Niederreiter (Koivu, Prosser), 11. Coyle (Brodin, Vanek), 14. Granlund (Pominville, Parise), 19. Dumba (Niederreiter), 25. Koivu (Niederreiter), 31. Parise (Dumba), 35. Dumba (Spurgeon, Coyle), 50. Brodin (Parise, Dumba) – 53. Perreault (Peluso, Pardy)

Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Reilly, Suter "A", Dumba, Brodin, Prosser, Spurgeon – Coyle, Koivu "C", Schroeder, Parise "A", Carter, Niederreiter, Vanek, Pominville, Graovac, Bulmer, Haula, Granlund.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (31. Hellebuyck) – MacWilliam, Kichton, Pardy, Trouba, Morrisey, Košťálek – Perreault "A", Lowry "A", Ehlers, Peluso, Halischuk, Raffl, Fraser, Cormier, Petan, Armia, Scheifele "A", Olsen.

Rozhodčí: Joannette, Lewis – Henderson, Sericolo

Diváci: 17710