Zlín – Třinec 0:3 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 6:3 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 8:4 (kon.) | Pardubice – Letňany 3:1 (kon.)
Olomouc – Poruba 6:2 (kon.) | Havířov – Opava 4:0 (kon.) | Slavia – Sparta 2:3 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 02.10.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo

53:41
    Dvě minuty za krosček dostává Vojtěch Outrata (MBL). Byť se to hostujícímu trenéru vůbec nelíbí, hostující hráč usedá na trestnou lavici.

53:37
    Síly na ledě se na krátko vyrovnají. Dalimil Mikyska (KOM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:46
    Vrátka trestné lavice se otevírají na druhé straně. Jan Jindra (MBL) – 2 minuty za podražení.

49:33
    Tomáš Mlynář (KOM) – 2 minuty za krosček.

43:26
    Lukáš Frydrych (KOM) – 2 minuty za hrubost.

36:45
    Marek Škvrně se z levého kruhu dostal za obranu hostů a zkusil najít skulinku u bližší tyče, ale marně.

36:21
    Za faul kolenem dostává dvě minuty Vladimír Zahradník (MBL).

34:11
    Kroni Musliu (MBL) – 2 minuty za hákování. Více než minutu uvidíme hru 4 na 4.

33:30
    Jakub Matula (KOM) dostává dvě minuty za hákování.

15:01
    Další trest pro hosty. Dvě minuty za hákování dostává František Uřidil (MBL).

07:06
    Róbert Obrtlík (MBL) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 13. Mikyska (Čejka), 17. Hasoň (Gajarský, Süss), 32. Ferda (Čejka, Trnka), 39. Hasoň (Zukal) – 4. Dančíšin (Flynn), 40. Straka (Outrata)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Jeřábek, Trnka, Zábranský, Kučera, Král, Zukal, Mikyska – Novák, Hasoň, Gajarský,Škvrně, Čejka, Matula, Mlynář, Knap, Frydrych, Ferda (C), Süss, Nečas
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Obrtlík, Uřidil (C), Linhart, Kalus, Nepokoj – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Dančišin, Dvořák

Rozhodčí: Kohoutek – Kříž, Čuňočka