Omsk – Novosibirsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Barys – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 1:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Minsk – Čerepovec 1:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Čtvrtek 08.10.2015, 15:30 • Sport Complex • KHL

Dnešní utkání je u konce, Astana potvrdila roli mírného favorita a zvítězila 4:2. Připsala si tak cenné body do tabulky. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (17:45:34)

59:35
    Hosté mají kotouč na vlastních hokejkách, avšak času už moc nezbývá.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:40
    Hosté si nemohou vypracovat závěrečný tlak, který by mohl přinést branku.

56:27
    Kotouč se nachází většinu času ve středním pásmu.

54:16

52:16
    Jevgenij Orlov (NOV) vyloučen na 2 minuty za podražení. Plány hostujícího celku se komplikují.

52:11
    Hosté jsou stále u kotouče, avšak Laco drží dvoubrankový náskok Astany.

50:15
    Hosté se po obdržené brance mírně vzchopili a tlačí se kupředu.
    Brandon BOCHENSKI - 4:2

48:30
    Astana právě vstřelila branku!
    Autorem branky je BRANDON BOCHENSKI. Asistence: Kevin Dallman.

48:05
    Domácí jsou stále v útočném pásmu.

47:28
    Domácí jsou jasně lepším týmem na hřišti, možná je i otázkou času, kdy přidají další gól

45:10
    Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny soupeře, Astana je nyní lepším týmem.

Dnešní utkání sleduje 3323 diváků.

43:15

42:16
    Domácí se nemohou usadit v útočné třetině soupeře.

41:15
    Cade Fairchild (NOV) si odsedí 2 minuty za zdržování hry.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 4. Dallman (Dawes, Bochenski), 11. Puškarjov (Tryjasunov), 31. Lundin (Bocheski, Dallman), 49. Bochenski (Dallman) – 24. Skutar (Fairchild), 37. Kousal (Romanov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Lobanov, Tryjasunov, Litviněnko – Dawes, Bochenski, St. Pierre – Žailauov, Kaigorodov, Krasnoslobodcev – Michailis, Poliščuk, Rymarev – Grents, Puškarjov, Romanov
    Metallurg Novokuzněck: Karejev (11. Podjapolsky) – Manuchov, Glebov, Antonsovsky, Postnikov, Ljamkin, Amirov, Fairchild, Skutar – Kaprizov, Kazakov, Stoa – Zemčenko, Razumov, Komaristy – Drugov, Orlov, Romanov – Jazkov, Kousal, Musin

Rozhodčí: Anisimov, Bělov – Šeljanin, Sivov